Anasayfa » Genel » Disney Plus Para İadesi Alma 2022

Disney Plus Para İadesi Alma 2022

Disney Plus ’da ne var merak ettiniz ve merakınızı giderdikten sonra aboneliğinizi iptal ederek para iadesi mi almak istiyorsunuz? O halde Disney Plus para iadesi, Disney Plus fiyat iadesi alma içeriğimizi sizlere bu mevzuda ayrıntılı bir biçimde destekçi olacaktır.

Disney Plus içeriğiyle ve çıkışıyla Türkiye ulusunu derinden merak ettirdi. Birkaç gün içerisinde milyonlarca şahsa erişmeyi muvaffak olabilen Disney Plus uygulaması milyonlarca azalık ile milyonlarca lira para kazanmış oldu. Ne kadar para kazandığı bizi ilgilendirmiyor fakat Disney Plus ’ta azalığınız bulunuyorsa ve bu aboneliğinizi iptal ederek Disney Plus fiyat iadesi, Disney+ para iadesi almak istiyorsanız altta sizlere listelediğimiz usulleri kullanabilirsiniz.

disney plus para iadesi

Disney Plus Nedir?

Disney Plus, fiyatlı bir biçimde hizmet sunan ve bu fiyatlı hizmetiyle kullanıcılarına dizi, film, evraksal ve farklı gösteriler izleten bir uygulamadır. Henüz Türkiye ’de çok yeni olması ve binlerce içeriğe sahip olması Türkiye ulusunu derinden etkileyerek meraklandırdı. Disney Plus azalığı satın alırsanız Marvel, Star Wars, Iron Man ve eşi olan tüm içerikleri meselesiz bir biçimde donmadan izleyebilirsiniz.

Disney Plus Kaç TL

Disney Plus kaç TL veya Disney Plus ne kadar biçiminde bizlere çok fazla sual gelmektedir. Disney Plus ’ın 2 farklı maliyetlendirmesi bulunuyor fakat bu 2 ayrı maliyetlendirme 2 ayrı kutu sebebiyle değildir. Aksine Disney+ ’da 2 ayrı maliyetlendirme ile tek kutu bulunmaktadır. Bu kutu aylık ve senelik olmak üzere 2 ’ye ufalamaktadır. Kutu maliyetlerini sizler için altta hisseleştik.

Disney Plus Aylık Fiyatı 34,99 TL Disney Plus Senelik Fiyatı 349,99 TL

Şayet aylık azalık yerine senelik azalık satın alırsanız takribî olarak 30 TL gibi bir maliyetle daha karlı halde Disney Plus azalığı satın almış oluyorsunuz.

Disney Plus Azalığı Satın Alma

Disney Plus azalığı satın almak isterseniz Disney Plus ’un resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. Veya Android uygulamasını, iOS uygulamasını da telefonunuza yükleyerek yeniden kayıt olabilirsiniz.

Disney Plus resmi internet sitesi

Disney Plus Azalığı İptal Etme

Disney Plus aboneliğinizi iptal etmek istiyorsunuz fakat nereden, nasıl iptal edeceğinizi öğrenmiyorsanız bir değişik içeriğimiz olan Disney Plus azalık iptali isimli içeriğimizi okuyabilirsiniz. Değişik içeriğimizde Disney Plus azalığı iptal etme mevzusunda sizlere ayrıntılı bir biçimde bilgi hisseleştik. Şayet o içeriğimizi okumak isterseniz alta linkine vazgeçiyoruz, tıklayarak içeriğe gidebilirsiniz.

Disney Plus Azalık İptali

Disney Plus Para İadesi Alma

Disney Plus ’a abone olduktan sonra aboneliğinizi iptal etme hakkınız elbette vardır. Fakat Disney Plus ’ta ödenilen fiyatlar için kısmı ödemeler veya geriye kalan ödemeler biçiminde bir para iadesi yoktur. Aboneliğinizi iptal ederek yeni faturalandırmayı önleyebilir ve bu sayede paranızı iade alabilirsiniz.

Disney Plus Ön Kayıt Fark İadesi Alma

Şayet Disney Plus ’a Disney Plus uygulaması çıkmadan evvel ön kayıt yaptırdıysanız para iadesi başka bir deyişle aradaki farkı geri iade alabiliyorsunuz. Disney Plus çıkmadan evvel Disney Plus ’ın senelik maliyeti 280 TL idi. Fakat çıktıktan sonra 349,99 TL oldu. Bu aradaki farkı almak için Disney Plus alıcı hizmetleri ile bağlantıya geçmeniz gerekmektedir. Disney Plus alıcı hizmetleri telefon numarası veya alıcı hizmetlerine erişmek istiyorsanız help.disneyplus.com internet sitesini ziyaret etmeniz gerekir.

disneyplus.com Disney+ Takviye Merkezi

Disney Plus para iadesi almak için Disney Plus ’ta ki aboneliğinizi sonlandırmanız gerekir. Bunun için yukarıyada sizlere söylediğimiz gibi Disney Plus azalık iptali mevzusunu ziyaret etmeniz gerekir. Disney Plus azalık iptali için sizlere alta yine link bırakıyoruz.

Disney Plus Azalık İptal Etme

Tüm para iadeleri veya fiyat iadeleri banka şartlarınca 7 iş günü içerisinde olacaktır. Para iadesi arzı verdiyseniz 7 iş günü içerisinde paranız banka hesabınıza Disney+ tarafından yatırılmış olacaktır.

Bir içeriğimizin daha sonuna geldik. Bu içeriğimizle beraber sizlere Disney Plus para iadesi, Disney Plus fiyat iadesi, Disney Plus azalık iptali mevzularında bilgi vermiş olduk. Bir değişik içeriğimiz olan Disney Plus Wifi Meseleyi isimli içeriğimizi araştırabilirsiniz.

Oy Ver