Anasayfa » Genel » Disney Plus Profil Silme Oluşturma 2022

Disney Plus Profil Silme Oluşturma 2022

Disney Plus profil silme, Disney plus profil nasıl silinir, Disney Plus profil oluşturma, Disney Plus profil ekleme, Disney Plus profil nasıl oluşturulur biçiminde merakı olan ziyaretçilerimize bu içeriğimiz destekçi olabilir. Disney Plus profil oluşturma ve Disney Plus profil silme mevzusundaki tüm merakınızı giderebilecek olan bu içeriğimiz sizlere bu başlıklarda ayrıntılı anlatımları sunmaktadır.

Disney+ veya öbür ismiyle Disney Plus olan içerik izleme platformu bilindiği üzere 14 Haziran 2022 tarihinde yaşamımıza dahil oldu. Yaşamımıza çok süratli bir biçimde giriş yapan Disney+ yalnızca birkaç gün içerisinde milyonlarca kullanıcıya erişerek milyonlarca kullanıcıya aralıksız olarak yeni dizi, film ve içerik izleme fırsatının kapısı olmuş oldu. Disney Plus ile birlikte artık insanlar istediği dizi, içerik veya filmi meselesiz bir biçimde izleyebilirler. Türkiye maliyeti olarak 34,99 TL belirlenen aylık maliyet, senelik maliyette ise 349,99 TL ’dir.

Balaka: Disney+ uygulamasındaki tüm içerikleri izleyebilmeniz için kayıt olmanız gerekir. Kayıt olmak için Disney+ resmi siteyi ziyaret edebilirsiniz. Size uygun olan koliyi seçerek ödemenizi tamamlayabilir ve Disney+ aboneliğinizi başlatabilirsiniz.

Disney Plus Profil Oluşturma

Disney Plus uygulamasında var olan profillerinizin arasına yeni bir profil dahil etmek isterseniz altta yer alan balakaları kullanabilirsiniz. Her profilin kendine özgü bir geçmişi olur. Başka Bir Deyişle ‘ ’A ’ ’ profilinde geçerli olan izleme geçmişi, ‘ ’B ’ ’ profilinde aynı olmaz. Toplamdaysa 7 değişik profil oluşturabiliyorsunuz.

Profil ’inizi seçin Web tarayıcılarında sağ üst köşede bulunur Mobil makinelerde sağ alt köşede bulunur TV ’ye bağlı makinelerde soldaki dolaşma çubuğu genişletilmelidir + Profil Ekle ’yi seçin Profiliniz için bir kişilik sembolü seçin Bir profil ismi girin Bir çocuk profili oluşturuyorsanız Çocuk Profili düğmesini sağa kaydırarak açın Kaydol ’i seçin

İlk oluşturulan profil her zaman aboneliğin sahibi olarak belirlenir. İlk oluşturulan profil asla silinemez veya çocuk profili olarak ayarlanamaz.

Disney Plus Profil Tertip Etme

Disney Plus ’ın kullanıcılarına sunmuş olduğu öbür bir özellik ise profil tertip etmedir. Profillerinizi tertip ederek oynatma, dil ayarı, özellik ayarı gibi bir çok değişik özelliği profilinize dahil edebilirsiniz. Hatta ebeveyn hakimiyetini bile profilinize ekleyebiliyorsunuz.

Profil ’inizi seçin Web tarayıcılarında sağ üst köşede bulunur Mobil makinelerde sağ alt köşede bulunur TV ’ye bağlı makinelerde soldaki dolaşma çubuğu genişletilmelidir Profili Kumpasla ’yi seçin Tertip Etmek istediğiniz profili seçin Açılan sayfadan hangi alanı tertip etmek istiyorsanız o alan giriniz ve tertip etmeyi yapınız. Misalin; Profil ismi, avatar, otomatik oynatma, arka tasarı videosu vs. gibi… Kaydol ’i seçin

Disney Plus Profil Silme

Disney Plus ’da oluşturduğunuz tüm profilleri yalnızca tek bir tıkla silebiliyorsunuz fakat oluşturduğunuz profilleri silmek isterseniz bu profillerin kalıcı bir biçimde silineceğini sizlere söylemek isteriz. Başka Bir Deyişle yaptığınız profil silme operasyonunun geri dönüşü yoktur. İlk oluşturulan profil asla silinemez.

Profil ’inizi seçin Web tarayıcılarında sağ üst köşede bulunur Mobil makinelerde sağ alt köşede bulunur TV ’ye bağlı makinelerde soldaki dolaşma çubuğu genişletilmelidir Profili Kumpasla ’yi seçin Silmek istediğiniz profili seçin Profili Sil ’i seçin Tercihinizi onaylayın

Öbür içeriğimiz Disney Plus bağlanma meseleyi içeriğimizi okumayı unutmayın.

Oy Ver