Anasayfa » Genel » Disney Plus Cihazınız Bu Sürümle Uyumlu Değil Çözümü 2022

Disney Plus Cihazınız Bu Sürümle Uyumlu Değil Çözümü 2022

Disney Plus makineniz bu versiyonla geçimli değil kusuru, Disney Plus makineniz geçimli değil kusuru ve çözümüyle ilgili olarak bu içeriğimiz sizlere destekçi olacaktır. Şayet telefonunuzda bu yanılgıyla karşılaştıysanız ve Disney+ makineniz bu versiyonla geçimli değil yanılgısını alıyorsanız alttaki yöntemleri uygulamaya başlayabilirsiniz.

14 Haziran 2022 tarihinde yaşamımıza dahil olan Disney+ uygulaması milyonlarca kullanıcıya sahip olarak Türkiye ’de ehemmiyetli bir yer edinmiş oldu. Milyonlarca kullanıcısına binlerce içeriği uygun maliyetlere sunan Disney+ uygulamasında abonelik maliyetleri aylık olarak 34,99 TL iken senelik maliyet 349,99 TL olarak tanımlanmış gidişattadır. Şayet sizlerde bu uygulamayı kullanmak ve satın almak isterseniz Disney+ resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Disney Plus Makineniz Bu Versiyonla Geçimli Değil

Her işletim sisteminde olduğu gibi Android işletim sistemine sahip olan aygıtlarda da bazı meseleler ve geliştirmeler mevcut olabiliyor. Google Play Store üzerinden indirmek istediğiniz rastgele bir uygulamada ‘ ’Makineniz bu versiyonla geçimli değil ’ ’ kusuru alıyorsanız bu sualin ana kaynağına inerek meseleyi analiziniz ve gereken çözümü yapmanız gerekmektedir.

Yalnızca Android işletim sisteminde bulunan bu kusur ne yazık ki kullanıcının uygulamayı indirmesine izin vermez ve böylece Android kullanıcısı uygulamayı kullanamaz gidişata kazanç. Peki, karşımıza çıkan bu kusur nasıl giderilir? İşte sizlere Disney+ makineniz bu versiyonla geçimli değil çözümü…

Makineniz Bu Versiyonla Geçimli Değil Ne Demek

Tüm işletim sistemleri için tanımlanmış olan bazı emin başlı kusurlar olur. Bu yanılgılardan bir tanesi de Android ’de yer edinen ‘ ’Makineniz bu versiyonla geçimli değil ’ ’ kusurudur. Reelinde bu bir kusur değil aksine ihtardır. İhtarı araştırdığınız zaman bu ihtarın genel olarak farklı bir işletim sistemine sahip olan aygıt üzerinden uygulamayı indirmeye çalışmak olarak görülür. Başka Bir Deyişle siz Android için üretilen bir uygulamayı, Windows aygıtınıza indirmek isterseniz buna ihtimal yoktur. İhtimal olmadığı gibi de uygulamayı kullanamazsınız. Aynı biçimde iPhone bir makineye Android uygulamalarını yükleyemezsiniz. Yüklemeyeceğiniz içinde bu yanılgıyla karşılaşırsınız.

Disney Plus Makineniz Bu Versiyonla Geçimli Değil Yanılgısının Çözümü

Bu yanılgıyı çözmek için kullanabileceğiniz birden fazla yöntem bulunmaktadır. Altta sizlere paylaştığımız yöntemleri teker teker sınayarak sualin çözümüne erişebilirsiniz.

Android aygıtınızın önbellek ve çerezlerini silmeyi deneyin. Makinenizi yine başlatın. Uygulama aktüellemelerini kapatın. Telefonunuzun ayarlar kısmına girin ve ‘ ’Play Store ’ ’ dışındaki kaynaklardan gelen uygulamaların yüklenmesine izin ver alternatifini faalleştirin. İşletim sisteminiz daha önceki bir işletim sistemiyse aktüellemelerinizi yapın. Google Play Store ayarlarınıza girerek ülkenizi değiştirin. Mesele yaşadığınız APK dosyasını veya Disney+ uygulamasını internet üzerinden indirmeyi deneyin. Son deva olarak yeni bir aktüel Android telefon satın alın.

Değişik içeriğimiz Disney Plus bağlanma meseleyi içeriğimizi okumayı unutmayın.

Oy Ver