Anasayfa » Genel » Disney Plus Paycell İndirimi 2022

Disney Plus Paycell İndirimi 2022

Disney Plus Paycell indirimi, Disney Plus %50 indirim, Disney Plus ucuza satın alma, Disney Plus indirimli satın alma, Disney Plus cashback gibi mevzularda merakı olan ziyaretçilerimize bu içeriğimiz takviyeci olacaktır. Bu içeriğimizle beraber sizlere Disney Plus ucuza nasıl satın alınır, Disney Plus Paycell indirimi gibi başlıklarda bilgi sahibi yapmış olacağız.

Disney+ uygulaması, 14 Haziran 2022 tarihinde Türkiye ’ye giriş yaptı ve giriş yapmasının ardından çok kısa bir süre içerisinde mucizevi kullanıcı sayısına erişti. Netflix gibi platformlara rakip olan Disney+ uygulaması içerisinde Disney ’in kendi film ve dizilerini, Marvel imallerini, Pixar içeriklerini ve çok daha fazlasını bulabilirsiniz. National Geographic ’den tutun eski ödüllü filmlere kadar bulabileceğiniz Disney Plus ’un aylık fiyatı 34,99 TL ’dir. Senelik ücretiyse 349,99 TL ’dir. Fakat Disney Plus indirimli satın alma konusunda bazı usuller mevcuttur ve bu usuller kısa sürelidir. Şayet kısa süreli bu indirimleri kaçırmamak istiyorsanız Disney Plus Paycell İndirimi veya öbür ismiyle Disney Plus %50 indirim fırsatından faydalanmak için alttaki bilgileri okuyabilirsiniz.

disney plus paycell indirimi

Disney Plus Özellikleri

Disney Plus azalığına isterseniz aylık isterseniz senelik olarak hiç fark etmeksizin abone olursanız alttaki özelliklere sahip olursunuz. Birbirinden değişik bu özellikleri sizler için altta listeledik!

Bilgi: Disney+ ’ya indirimsiz olarak kayıt olmak isterseniz Disney+ resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Dilediğiniz içeriği indirebilirsiniz ve bu sayede çevrimdışı izleme yapabilirsiniz. GroupWatch özelliğinden yararlanabilirsiniz. GroupWatch dostlarınızla beraber ortak izleme olanağı sunan bir özelliktir. İzleme listeleri oluşturabilir ve izleyeceğiniz filmleri kayıt altına alabilirsiniz. Otomatik oynatma özelliğinden yararlanarak bir sonraki diziyi veya filmi otomatik olarak oynatabilirsiniz. IMAX formatından yararlanabilirsiniz ve devasa nitelik ayarında dizileri ve filmleri izleyebilirsiniz. Altyazıları kişiselleştirebilirsiniz. PIN kodları oluşturarak Disney+ profilinize parolalar koyabilirsiniz. Disney+ ’daki filmlerin silinen sahnelerini, kamera arkalarını Esktralar sayesinde izleyebilirsiniz.

Disney Plus İndirimli Nasıl Satın Alınır

Disney Plus ’a indirimli bir biçimde sahip olmak isterseniz yapmanız gereken tek şey zamanında Paycell uygulamasını indirmek ve Paycell Kart üzerinden Disney+ uygulamasını satın almaktır. Disney+ uygulamasını satın aldığınız zaman Paycell Kart ödediğiniz fiyatın %50 ’sini geri iade edecektir. Peki bundan nasıl yararlanabilirsiniz?

Disney+ uygulamasını satın alan tüm Paycell Kart kullanıcılarına ödedikleri fiyatın %50 ’si anında iade ediliyor. Kampanyanın başlangıç ve bitiş tarihini sizlere altta hisseleştik. Kampanya başlangıç ve bitiş tarihini kaçırmadan bir an evvel Disney+ uygulamasına sahip olun. Kampanya çok kısa bir süre sonra iptal olacak!

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihleri

16-05-2022 – 30-06-2022

Paycell Kart İle İndirimli Disney Plus Satın Almak

Kampanyaya katılmak için Turkcell ’li azaların 2255 ’e öbür azaların ise 05327522255 ’e ‘ ’KATIL DIJITAL ’ ’ yazıp göndermesi ya da Paycell Uygulaması Fırsatlar kısmında yer alan kampanya sayfasında yer alan katıl butonuna tıklaması gerekmektedir. %50 hediye, 16 Mayıs – 30 Haziran tarihleri arasında Paycell Kart ile TV+, Netflix, Blutv, Exxen, Gain, Disney+, Amazon Prime, Youtube Premium, Bein Connect, S Sport+, Mubi, Fizy, Spotify, Youtube Music ve Deezer ’da abonelik yapılması ya da mevcut abonelik değerinin Paycell Kart ile ödenmesi vaziyetinde kazanılacaktır. Kampanya yarıyılında yapılan ilk tüketme dikkate alınacaktır. %50 Hediye 01 – 07 Temmuz 2022 tarihleri arasında Paycell Kart ’a yüklenecektir. Kampanya kapsamında tek seferde en fazla 30 TL ödül yüklemesi yapılacaktır. Kampanya kazanımı alıcı bazındadır. Bir alıcı kampanyadan kart sayısından bağımsız sadece bir defa yararlanabilir. Kampanya dahilinde iade ve iptal harekâtları dikkate alınacaktır. Turkcell Ödeme ve Elektronik Para Hizmetleri A.Ş. kampanyayı durdurmave farklılık yapma hakkını susu meblağ. Paycell Android Uygulamasını İndirmek İçin Tıklayın! Paycell iOS uygulamasını indirmek için tıklayın!

Kampanyaya ait tüm ayrıntıları Paycell internet sitesinden daha ayrıntılı bir biçimde öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda öbür Disney Plus Cashback veya Disney Plus indirimlerinden yararlanmak isterseniz Disney Plus Cashback isimli içeriğimizi okuyabilirsiniz.

Oy Ver