Anasayfa » Genel » Disney Plus Belgeselleri 2022

Disney Plus Belgeselleri 2022

Disney Plus dokümansal, Disney Plus dokümansal filmleri, Disney Plus en iyi evraksallar ve eşi başlıklarda desteğe gereksinimi olan ziyaretçilerimiz için bu içeriğimiz destekçi olabilir. Türkiye ’nin yeni dijital platformu olan Disney+ uygulamasında izleyebileceğiniz birden fazla dokümansal bulunmaktadır. Aynı zamanda uygulama geniş bir film ve dizi içeriğine sahiptir. Bu yazımızla beraber sizlere Disney Plus izlenmesi gereken evraksallar, Disney Plus dokümansalları gibi başlıklarda bilgi vermiş olacağız.

disney plus dokümansal

14 Haziran 2022 tarihinde yaşamımıza dahil olan Disney+ uygulaması çok bir vakit geçmeden milyonlarca kullanıcıya erişerek birden fazla içeriği bizlere uygun maliyete sağlamış oldu. Aylık fiyatı 34,99 TL olan Disney+ uygulamasının senelik fiyatı 349,99 TL ’dir. İçerisinde binlerce hatta on binlerce içeriği bulabileceğiniz Disney+ uygulamasında evraksallar çok fazla rağbet görerek en çok izlenenler arasında yer alıyor. Coşku dolu bu dokümansalları izlemeye başlamadan evvel Disney Plus ’da ki en iyi dokümansalların listesini sizlere altta hisseleştik.

Bilgi: Disney Plus ’un en iyi dokümansallarını izleyebilmek için Disney+ uygulamasına kayıt olmanız gerekir. Kayıt olmak için resmi Disney+ sitesini ziyaret etmeyi unutmayın.

Disney Plus Dokümansal Filmleri

Disney Plus izlenmesi gereken evraksallar ve en çok izlenen evraksallar mevzusunda bir çok imalin ismini sizlere altta listeledik. Size uygun olan ve alakanızı sürükleyen tüm içeriği izlemenizi öneriyoruz zira her birisinin içeriği birbirinden farklı ve birbirinden çok daha serüven dolu…

Gordon Ramsay: Uncharted

Dünyanın 4 bir yanındaki insanları tahlil fırsatını elde etmek istiyorsanız Gordon Ramsay sizlere destekçi olabilir. Yemekler, tatlılar, kültürler ve çok daha aşırısı Gordon Ramsay: Uncharted ’da. Her kısımda farklı bir serüvenin başlangıcı olan bu dokümansalın vasati süresi 45 dakikadır ve sezon halinde paylaşılmaktadır. Bugüne kadar çekilen 3 farklı sezonu bulunmaktadır.

We Feed People

İnsanlara desteği ve onlara daha iyi bir yaşamı yaşatmayı hedefleyen We Feed People dokümansalı izlenmesi gereken evraksallar listesinde ilk sıralarda yer almaktadır. Dokümansal hiçbir biçimde kar emeli gütmeden insanlara yiyecek dayanağını, facia sonrası dayanakları anlatan ve gösteren bir dokümansaldır.

Drain The Oceans

Drain The Oceans başka bir deyişle Sular çekilince filmi, teknolojinin yaşamımıza getirdiği bir çok negatiflikle beraber ummanın sırlı gizemlerini ortaya çıkartıyor. Kayıp dünyalara alakanız varsa ve ummanı hoşlanıyorsanız bu dokümansalı izlemenizi önermekteyiz. Batık şehirleri, gemi enkazlarını ve ummanın derinliklerini bu dokümansalda görebilirsiniz.

Free Solo

Free Solo dokümansalında genellikle kaya tırmanışları hedef alınır. En büyük zaferi tutabilmek için Alex Honnold muhtelif tırmanışlar asıllaştırmaktadır. Rastgele bir emniyet halatı, aleti olmadan büyük devasa kayalara tırmanışları görmek için Free Solo isimli dokümansalı izleyebilirsiniz.

China From Above

Çin ’in ne denli bir hoşluğa sahip olduğunu burada sizlere anlatmaya gerek yok fakat Çin ’in her bir karışını ayrıntılı bir biçimde görmek isterseniz China From Above evraksalını izleyebilirsiniz. Çin Seddi ’nden tutun, Çin ’in spektrumuna kadar bir çok mevzuyu ele alan dokümansal size Çin ’in nasıl bir hoşluğa sahip olduğunu anlatmaktadır.

Science Fair

Bir bilim fuarı düşünün ve bu fuarda Dünyanın 4 bir yanından müsabakaya katılan dokuz lise talebesini hayal edin. Science Fair dokümansalında dokuz lise talebesinin ne kadar zeki olduğu, zaferli neticeyi elde ettiği hedef alınmaktadı.r. 78 ülkeden, 1700 farklı en zeki gençle yarışan dokuz gençten yalnızca bir tanesi bilim fuarının en iyisi olacaktır.

Savage Kingdom

Afrika ’nın ne denli bir yırtıcı hayata sahip olduğunu hepimiz öğreniyoruz değil mi? Suların kısıtlı olduğu, hayatın oldukça güç olduğu Afrika ’da savaşan hayvanların klanlarına ayrıntılı bir tahlil sunan bu dokümansal vasati olarak 47 dakika devam ettir.

Bu içeriğimizin sonuna geldik. Bu içeriğimiz sizlere Disney Plus en iyi evraksallar, Disney Plus izlenmesi gereken evraksallar, Disney Plus acayip evraksallar, Disney Plus dokümansalları başlıklarında bilgi vermiş oldu. Bir değişik içeriğimiz Disney Plus kore dizileri isimli içeriğimizi analizi unutmayın.

Oy Ver