Anasayfa » Genel » Disney Plus Nasıl Bedava Alınır 2022

Disney Plus Nasıl Bedava Alınır 2022

Disney Plus nasıl parasız alınır, Disney Plus parasız satın alma, Disney Plus fiyatsız satın alma gibi başlıklarda bizlere çok sık bir biçimde ziyaretçilerimizden sual gelmektedir. Ziyaretçilerimize bu içeriğimiz Disney Plus nasıl parasız alınır, Disney Plus parasız satın alma gibi başlıklarda ayrıntılı bilgi verecektir. Daha fazla uzatmadan sizlere Disney Plus parasız satın alma yöntemlerinden bahsedelim…

Netflix ’in popülaritesi her geçen gün arkasıydı ve çoğalmasıyla beraber artan popülerliği kendisine yeni rakipler oluşturdu. Netflix ’in Türkiye pazarındaki yeni rakibiyse Exxen ’den sonra Disney+ veya diğer ismiyle Disney Plus oldu. Disney Plus, 14 Haziran 2022 tarihinde yaşamımıza girdi ve girmesiyle beraber olağanüstü içeriklere sahip olduğu, bir çok dizi / filmi içerisinde barındırdığı görüldü. Haliyle böyle olunca başka bir deyişle Disney Plus ’da bir çok içerik bulununca fiyat vermek istemeyen şahıslarda Disney Plus nasıl parasız alınır, Disney Plus parasız satın alma, Disney Plus aboneliği satın alma gibi yollara müracaat etiyor. Marvel ve Star Wars dizilerine sahip olan Disney Plus aboneliği nasıl parasız alınır? Merak ediyorsanız işte sizlere ayrıntıları…

Disney Plus Parasız Hesap Satın Alma

Disney+ uygulaması ilk olarak 2019 senesinde yaşama girdiğinde maliyetler şu ankinden çok çok daha ucuzdu. Fakat tüm Dünya çapında ekonominin zayıflamasıyla beraber Disney Plus azalıkları da zamdan kısmetini alarak zamlı bir biçimde sunulmaya başlandı. Disney Plus en son zammını 2021 senesinde yapmıştı. Firmaya küfür etmeye gerek yok zira Disney Plus çok fazla zam yapan ve kullanıcıları zamlarla rahatsız eden bir firma değil. Aksine uygun maliyete dizi, film ve dokümansal içeriği sunan tek video izleme platformudur. Başka Bir Deyişle Disney zam yapmakta aşırısıyla haklı. Şayet firma daha fazla orijinal içeriğe erişmek isterse belki de Disney Plus ilerleyen günlerde yeni bir zam yapabilir.

Disney Plus Azalık Maliyetleri

Disney Plus ’ın azalık maliyeti Türkiye ’de oldukça uygun maliyete sahiptir. Çünkü diğer ülkelere baktığımız zaman maliyetlerin reelinde ülkemize göre çok daha pahalı olduğunu görüyoruz. Tabi aylık azalık maliyeti üzerinden konuşuyoruz. Mesela Disney Plus, ABD ’de ilk çıktığında 1 $ ’a satılıyordu fakat günümüzde aylık fiyatı 10$.  Senelik fiyatıysa 80 $.

Disney Plus Aylık Fiyatı 34,99 TL Disney Plus Senelik Fiyatı 349,99 TL

Disney Plus aboneliği satın almak isterseniz Disney+ resmi internet sitesini ziyaret edin.

Disney Plus APK Disney Plus 30 Günlük Fiyatsız Sınama  Disney Plus Nasıl Parasız Alınır

Disney Plus Parasız Azalık Alma Yöntemi

Şimdi geçmiş zamanlara baktığımız zaman Disney Plus ’ı daha evvelinde 1 aylık fiyatsız sınama versiyonuyla satın alabiliyorduk ve bu satın alma sonrasında kolimizi iptal ederek 1 aylık Disney Plus azalığını parasıza getirebiliyorduk. Fakat ne yazık ki Disney+ geçtiğimiz sene bunu sonlandırdı. Bu vaka sonlanınca Disney Plus hesabı satan şahıslarda değişik yöntemler aramaya başladı. Belki paylaşacağımız yöntemleri sizlerde kullanmak istersiniz.

Disney Plus 1 aylık sınama süresi hadiseyi bitince insanlarda değişik ülkelerde henüz yeni açılan Disney+ uygulamalarına yöneldi. Disney Plus bayağıda her yeni ülkede açılınca 30 günlük sınama zamanını veriyor fakat bizim ülkemizde bunu yapmadı. En son Kasım 2020 ’de Brezilya ve Arjantin ’de Disney+ faal olmuştu. Brezilya ve Arjantin ’de bu yöntem geçerliydi ve insanlar parasız Disney+ aboneliği satın alıyordu. İlerleyen günlerde Disney Plus ’ın Hong Kong, Güney Kore gibi ülkelerde de faal bir biçimde rol alması bekleniyor. Şayet bahsettiğimiz ülkelerde Disney+ açılırsa direk o ülke üzerinden VPN ile kayıt olarak fiyatsız sınama versiyonunu satın alabilirsiniz.

Şu anda ne yazık ki Türkiye için Disney Plus ’ın 30 günlük sınama versiyonu bulunmuyor ve gelecek mi öğrenilmiyor. İlerleyen günlerde belki firma açıklama yapar ve 30 günlük sınama azalığını başlatır.

Disney Plus Paycell İndirimi %50 Parasız

DİKKAT DİKKAT: Disney Plus ’u %50 daha fazla indirimle satın almak isterseniz Turkcell Paycell uygulamasını indirmeniz gerekiyor. Paycell ’in çok kısa süreli olarak yaptığı bu %50 indirim fırsatını kaçırmayın. Nasıl satın alacağınızı sizlere bir diğer içeriğimiz olan Disney Plus Paycell İndirimiTıklayın isimli içeriğimizde anlatık.

Disney Plus Parasız Nasıl Alınır

Yöntemler bitmez… Disney Plus her ne kadar sınama versiyonunu kaldırsa da fiyatsız hesap yöntemleri asla son bulmayacaktır… İnsanlar aralıksız olarak yeni araştırmalar yapıyor ve Disney Plus azalığını parasız satın almak için uğraş gösteriyor. İnsanların kullandığı yöntemleri sizlere altta hisseleştik.

Hesap Ödünç Alma

Disney Plus azalığını fiyatsız bir biçimde satın almanın en iyi yolu ödün hesap almaktır. Bir dostunuzdan ödünç hesap isteyebilirsiniz.

Disney Plus Hediye Kartı İsteyin

Doğum gününüz vardır veya tatile gidiyorsunuzdur. Dostlarınızdan, ailenizden Disney Plus hediye kartı isteyebilirsiniz. Bu size bir kuruş dahi tükettirmeden Disney+ azalığını senelik olarak satın aldıracaktır. Disney Plus hediye kartını Amazon ’dan, eBay ’dan veya Target ’deri satın alabilirsiniz.

Verizon İle Fiyatsız Disney Plus

Bu yöntem Türkiye ’de sıhhatli olabilecek bir yöntem değildir. O surattan ayrıntısına girmiyoruz.

Amazon Müzik İle 6 Aylık Disney Plus

Şayet bugün Amazon Müziğe kayıt olursanız 6 aylık Disney Plus hesabı almış olursunuz. Amazon Müziğe kayıt olmak için tıklayın. Maliyeti 8,99 $ ’dır. Bu da ayda 35 TL vererek aldığınız aboneliği 6 aylık maliyette 210 TL vermek yerine 160 TL ’e denk getirmiş oluyor.

Accountbot.io İle İndirimli Disney+ Aboneliği Satın Alma

Accountbot.io internet sitesi grupların toplanarak azalık satın aldığı bir sitedir. Başka Bir Deyişle insanlar toplanıyor ve azalık satın alarak maliyeti aralarında bölüşüyorlar diyebiliriz. Bu site aracılığıyla Disney+ aboneliğinizi çok daha ucuza satın alabilirsiniz.

Oy Ver