Anasayfa » Genel » Disney Plus İzleme Listesi Önerileri 2022

Disney Plus İzleme Listesi Önerileri 2022

Disney Plus izleme listesine ne ilave edebilirim, Disney Plus izleme listesi, Disney Plus izleme listesine ilave edilmesi gereken filmler, Disney Plus ne izlesem biçiminde sualleri olan ziyaretçilerimize bu içeriğimiz destekçi olabilir. İzleme listesine ilave edilmesi gereken bir çok dizi ve film hakkında bu içeriğimizde sizlere bilgi vermiş olacağız.

14 Haziran 2022 tarihinde Türkiye ’ye süratli bir biçimde giriş yapan Disney+, kısa müddet içerisinde milyonlarca kullanıcıya erişerek bir çok dizi / film severin ilk seçimi oldu. Dizi ve film özellikle çizgi film denilince akla ilk gelen işletmelerden bir tanesi olan Disney, Disney+ uygulaması için her kategoriden sınırsız içeriğe sahip. Disney+ uygulamasında yer alan izleme listesi özelliği de bulununca insanlar bu listeye hangi filmler ve dizileri ilave edeceği mevzusunda yanıtsız kalıyor. Şayet Disney Plus izleme listesi idareme, Disney Plus izleme listesi teklifleri ve Disney Plus izlenmesi gereken filmler mevzusunda desteğe gereksiniminiz varsa bu içeriğimiz sizlere ayrıntılı bir biçimde destekçi olacaktır.

Disney Plus İzleme Listesi İdareme

Size tekliflerimizi sunmadan evvel izleme listenizi nasıl idareyebileceğinizi anlatalım.

Disney Plus İzleme Listesi Nerede

Web tarayıcısı: İzleme Listenize üst dolaşma çubuğunu ulaşabilirsiniz Mobil makine: İzleme Listenize ekranın sağ alt köşesindeki profil sembolünüze değerek erişebilirsiniz TV ’ye bağlı makine: İzleme Listenize sol kenar çubuğunu ulaşabilirsiniz

 Disney Plus İzleme Listesine Film Nasıl İlave Edilir

com ’u veya Disney+ uygulamasını açın İzleme Listenize ilave etmek istediğiniz film, program veya diziyi seçin Üretimin ana sayfasındaki artı + sembolünü seçin Alakalı üretim İzleme Listenize ilave edildiğinde bir onay sembolü görüntülenir

Disney Plus İzleme Listesindekiler Nasıl Silinir

com ’u veya Disney+ uygulamasını açın İzleme Listenize gidin ve silmek istediğiniz üretimi seçin Ya da Doğrudan adını aratabilirsiniz Üretimin ana sayfasındaki onay sembolünü seçin Alakalı üretim İzleme Listenizden silindiğinde onay sembolü artı + sembolüne dönüşür

Bilgi: Disney+ uygulamasının algoritması siz izleme listenize neyi dahil ederseniz ona göre içerikleri size önerecektir. Başka Bir Deyişle siz bir aşk filmi veya drama filmi dahil ederseniz listenize Disney+ uygulaması da o içerikleri size ard arkasına önerecektir. Bu surattan izlediğiniz filmi izledikten sonra listenizden ‘ ’izlendi ’ ’ olarak işaretleyiniz.

disney plus izleme listesi

Disney Plus İzleme Listesine İlave Edilecek Filmler

Disney Plus izleme listesine ilave edilmesi gereken film ve dizileri sizler için altta hisseleştik. Size uygun olan her filmi listenize dahil edebilir, filmleri ve dizileri hemen izlemeye başlayabilirsiniz. Şimdiden iyi seyirler!

Soul – Disney Plus İzlenmesi Gereken Filmler

Soul, 2020 üretimi Pixar ve Disney ’in iş birliği yaparak ortaya çıkarttığı bir üretimdir. New York ’lu bir hocayı baz alan ve bu hocanın hayallerini reelleştirmesi yolunda nelerle uğraştığını, hayalini nasıl reelleştirdiği anlatan bir filmdir. Gizeme dışı bir görsel anlatıma sahip olan film, vicdanınızı sıcacık yapar. Son senelerin en iyi animasyon filmi olarak öğrenilmektedir.

disney plus soul

The Lion King – Disney Plus İzleme Listesi

1994 üretimi olan The Lion King, duygu yüklü bir öyküye sahiptir. Çocuklar için oldukça zaferli bir animasyon filmi olan bu filmde Aslan Prens Simba ve babası yer alır. Aslan Prens Simba, hırçın ve gözünü hırs bürüyen amcasının maksadı halindedir.

Hamilton – Disney Plus İzlenecek Filmler

2020 üretimi Hamilton filmi, 2020 senesinde ilk gösterime girdiğinde büyük bir ses getirmişti. Dünya ’nın 4 bir yanından büyük bir alkış alan film, Amerika ’nın önde gelen kurucu babalarından birini ve ilk Hazine Bakanı Alexander Hamilton ’un öyküsünü baz alır.

İnanılmaz Mr. Fox – Disney Plus Animasyon Filmler

2009 senesinde yayınlanan İnanılmaz Mr. Fox, sürrealizmi kapsar. Stop – motion tekniğiyle üretilen film seneler geçmesine karşın hali hazırda zekalarda yer edinir. Ailesini geçindirmek için çiftliklerden tavuk ve hindi çalan Mr. Fox ’u çiftçiler yakalar. Öykü ise burada başlar…

Black Is King – Disney Plus IMBD Puanı Yüksek Filmler

Beyonce bu yaşamda Doğruten zaferli bir kadın… 2020 senesinde ortaya çıkartılan üretim, Beyonce ’in en iyisi diyebiliriz. Devasa bir koreografiye, fantastik bir görsel şölene ve muazzam kostümlere sahip olan film 85 dakikadır.

Acemi Story – Disney Plus Çizgi Filmleri

Acemi Story ’i tek seferde izlemeniz ihtimali yoktur. 1995 yılından ilk yayınlanan filmi, 2019 senesine kadar sürdü. Acemi Story ’nin 1995, 1999, 2010 ve 2019 senelerinde yapılı olan filmleri bulunmaktadır. Acemi Story serisi Doğruten mucizevidir…

disney plus acemi story

Star Wars Serisi – Disney Plus Star Wars İzle

Bu filmi her listeye dahil edin. Bir sefer değil, tekerrür tekerrür izleyin. Film listelerini vazgeçin, dizi listelerine kadar ilave edin. İlk seri 1977 senesinde yayınlandı ve günümüze kadar bir çok değişik mevzu ve cinste paylaşıldı. Sırasıyla tüm serileri izleyin ve bu serüven dolu filmden büyük haz alın.

disney plus avatar

Avatar – Disney Plus Avatar İzle

Avatar filmini öğrenmeyen yoktur herhalde… öğrenmeseniz de öğrenseniz de bu filmi tekerrür tekerrür izlemeniz gerekiyor. 2022 senesinde filmin 2. Serisi gelmesi bekleniyor. Siz yeni seri gelene kadar bu seriyi izleyin ve bir andırdırma yaşayın.

disney plus avatar

Iron Man – Disney Plus Iron Man İzle

Marvel denilince akla ilk gelen filmlerden bir tanesi de Iron Man ’dir. Büyük bir sükse yapan film bugüne kadar milyonlarca kere izlenmiştir ve hali hazırda konuşulur. Marvel yapımı olan bir çok dizi ve film bulunmakta fakat bizler sizlere Iron Man ’i kesinlikle izlemenizi öneriyoruz. Bir cins kahraman filmi olan Iron Man filmi bugüne kadar yapılmış olan tüm kahraman filmlerinin ilk başında yer alır.

disney plus iron man

Bu içeriğimizin sonuna geldik. Bu içeriğimizle beraber Disney Plus izleme listesi, Disney Plus izleme listesine ilave edilebilecek filmler, Disney Plus izleme listesine ilave edilmesi gereken filmler, Disney Plus izlenmesi gereken filmler, Disney Plus kesinlikle izlenmesi gereken filmler, Disney Plus animasyon filmleri başlıklarında size bilgi vermiş olduk. Bir öbür içeriğimiz olan Disney Plus Kore Dizileri veya Disney Plus anime dizileri isimli içeriklerimizi araştırabilirsiniz.

Oy Ver