Anasayfa » Genel » Disney Plus Çöktü Mü 2022

Disney Plus Çöktü Mü 2022

Geçtiğimiz hafta resmi olarak açılışı yapılan Disney Plus, ile alakalı seans açma meseleleri arkasını arkasına yaşanıyor. Daha evvelinde blutv, netflix, exxen ve gain gibi platformlarda Türkiye ’de ilk defa hizmet vermeye başladığında bu stil meselelerle karşılaşmıştı. Peki ama Disney plus seans açma meseleleri nelerdir? Disney+ ’ya neden girilmiyor veya Disney Plus giriş meseleyi hakkında sizlere bilgi verelim.

Disney Plus Nedir

disney plus cöktü mü

Disney Plus yeni nesil cümbüş kavrayışı ile oluşturulmuş bir online film – dizi izleme platformudur. Şu an çok çok yeni bir platform olmasına karşın binlerce saatlik dizi ve film arşivi bulunmaktadır. Disney Plus ’ın en büyük farkı ise bünyesinde bulunan neredeyse içeriklerin tamamına yakınını kendi lisansını yakalıyor olmasıdır.

Disney plus ebeveynler için de sıhhatli içerikleri filtreleme özelliğine sahiptir. Bu nedenle gönül rahatlığıyla kullanılabilir.

Disney Plus Açılmıyor Meseleyi

Disney Plus ’da seans açma meseleyi yaşıyorsanız bu gidişatı yalnızca sizlerin yaşamadığınızı sizlere söylemek isteriz. Hali hazırda bir çok Disney+ kullanıcısı seans açma meselesiyle karşılaşmakta. Şayet Disney Plus açılmıyor meselesiyle karşı karşıya kaldıysanız altta paylaştığımız usulleri sınayabilirsiniz;

Şayet Disney+ boş ekran veya dönen çark yanılgısı veriyorsa bir içerik filtresi, antivirüs uygulaması, proxy süratlendirici veya açılır pencere yasaklayıcıyı aktifleştirmediğinizden emin olun. Aktifleştirilmiş olanlar varsa bu hizmetleri devre dışı vazgeçip tekerrür deneyin.

Disney Plus bağlanılamıyor yanılgısı çözümü için öteki içeriğimize göz atabilirsiniz.

Disney Plus Bağlanılamıyor Yanılgısı Çözümü

Dönen çark yanılgısıyla karşı karşıya kaldıysanız

Web tarayıcınızı veya uygulamanızı yenileyin, kapatın ya da yine başlatın ve tekerrür açın Aygıtınızda aynı anda çalışıyor olabilecek öteki uygulamaları kapatın Makineniz mobil 3G, 4G veya 5G ağlarından birine bağlıysa daha emin bir çevrimiçi video izleme tecrübeyi için Wi-Fi ağı kullanmayı deneyin

Disney Plus bilgisayar ve cep telefonlarında mesele yaşatmazken, mobil olarak da kullanılabilen tabletler ve ileri teknoloji makineler ile eş meseleler yaşanmasına neden olabiliyor. Kısaca bahsetmek gerekirse; mobil makineniz üzerinden Disney+ ’ı çalıştırın. Burada ilk açılım için Tv ile mobil telefonunuzun aynı WiFi ağına bağlı olması gerektiğini unutmayın. Sonrasında ise telefon veya öteki mobil aygıtınızda seans açma isteği karşınıza çıkacaktır. Buradan onay vermeniz yeterli olacaktır.

Disney Plus Çöktü Mü?

Aralıklarla erişim meseleyi yaşandığı bildirilen Disney+ için şu an, tüm ülkeye dağılmış bir çökme meseleyi yaşanmadı. Şayet siz Disney + iletişimde problem yaşadığınızı düşünüyorsanız internet ayarlarınızı hakimiyet ederek tekerrür bağlanmayı sınayabilirsiniz.

Özellikle azıcık evvel de bahsettiğimiz gibi bazı mobil makineler – konsollar yada smart televizyonlar da bu biçimde meseleler aralıklarla oluşabiliyor. Bunu da Disney + uygulamasının ve internet sitesinin daha çok çok yeni olmasına bağlayabiliriz. Çok kısa bir zaman sonra bu stil problemlerinde tamamen ortadan kalkacağını söylemek yanlış olmayacaktır.

Disney Plus Giriş Yapamıyorum

Disney + için seans açmada mesele yaşayanlara değişik alternatifler sunulur. Özellikle şifre sıfırlama kodu hesabınızla ilişki e posta adresinize sevk edilir. Bu adresinize 6 haneli bir kod, gönderilir. Genellikle bu kodu Doğrudan yazmak gerekir.

Siz de Disney Plus, giriş yaparken mesele yaşıyorsanız e posta ile şifre sıfırlama kodu almanız gerekir. Yalnız Disney Plus ekstra olarak güvenlik tedbirlerine dikkat eden bir platform olduğu için bu şifre sıfırlama kodu yalnızca on beş dakika için geçerlidir. Bu vakti aşan şifre sıfırlama kodları geçersiz kalır. Bu gidişatta da platform için şifre sıfırlama işlemini bitiremezsiniz.

Disney+ Şifre Sıfırlama İrtibatı Nasıl Alınır?

Disney+ karşılama sayfasında SEANS AÇ ’ı seçin E-posta adresinizi girin DEVAM ET ’i seçin şifrenizi mi Unuttunuz? kısmını seçin Gelen kutunuza giderek Disney+ ’tan gelen bir e-posta olup olmadığını hakimiyet edin mevzu: Tek seferlik kodunuz E-posta adresinizi Doğrulamak için 6 haneli Doğrulama kodunuzu girin Yeni şifreyi girin DEVAM ET ’i seçin

Hepsi bu kadar! Bundan sonraki Disney+ girişlerinizi artık çok daha emin olarak yapabilirsiniz.

Sizlere bu içeriğimizle beraber Disney+ çöktü mü, Disney Plus çöktü mü?, Disney+ açılmıyor, Disney Plus giriş yapamıyorum başlıklarında bilgi vermiş olduk. Şimdi bir öteki içeriğimiz olan Disney Plus Yanılgı kodu isimli içeriğimize göz atabilirsiniz.

Oy Ver