Anasayfa » Genel » Bilgisayardan Yasaklı Sitelere Giriş 2022

Bilgisayardan Yasaklı Sitelere Giriş 2022

Bilgisayardan yasaklı sitelere giriş mevzusunda desteğe gereksinimi olan ziyaretçilerimize yasaklı sitelere giriş isminde yeni bir içerik sunma kararı aldık. Bu içeriğimizle beraber VPN kurmadan yasaklı sitelere giriş, yasak sitelere giriş yöntemi ve yasak sitelere giriş programı başlıklarında siz bedelli ziyaretçilerimize dayanakçı olacağız.

Google ’dan rastgele bir yasaklı siteye girmek isterseniz kullanabileceğiniz birden fazla yöntem bulunmaktadır. Bu yöntemlerin arasında ilk sırada VPN programları, Opera Tarayıcısı ve Google Translate yer almaktadır. Aynı zamanda DNS değiştirerek te çok kolay bir biçimde yasaklı sitelere giriş yapabiliyorsunuz. Eşi olan tüm başlıklardaki yasaklı sitelere giriş programı, yasaklı sitelere giriş uygulamalarını sizlere altta paylaşacağız.

VPN Kurmadan Yasaklı Sitelere Giriş

VPN kurmadan yasaklı sitelere giriş yapmak isterseniz kullanabileceğiniz program rakamı birden fazladır. İki farklı metot biçiminde sizlere açıklamamızı yapacağız ve sonrasında tüm yasaklı sitelere meselesiz bir biçimde giriş yapabileceksiniz. İlk yöntem olarak kullanabileceğiniz VPN kurmadan yasaklı sitelere giriş programı Opera ’dır. Opera ’yı bilgisayarınıza indirin ve kurun. Daha sonra altta yöntemleri uygulayın.

Opera tarayıcısı bilgisayarınıza kurulduktan sonra tarayıcıyı açın ve ekranın sol en üst kısmında yer alan VPN butonuna tıklayın. Açtığınız kısımda VPN irtibatı kesildi biçiminde bir ibare yer alacaktır. Bu kısmı etkinleştirin.

Etkinleştirme harekâtını yaptıktan sonra artık VPN kurmadan yasaklı web sitelerine meselesiz bir biçimde giriş yapmış olacaksınız.

Yasaklı Sitelere Giriş Yöntemi

Yasaklı sitelere girmek istiyorsanız veya yasaklı sitelere giriş yöntemi nedir? Diye merak ediyorsanız şimdi sizlere anlatıyoruz. DNS değiştirmeye gerek kalmadan ve rastgele bir program kullanmadan rastgele bir yasaklı siteye giriş yapmak istiyorsanız Proxy sitelerini kullanabilirsiniz. Proxy aracılığıyla tüm yasaklı olan sitelere anında girebilirsiniz. Fakat bir mesele var. Proxy üzerinden rastgele bir yasaklı siteye giriş yaptığınızda karşınıza reklamlar çıkabilir. VPN kurmadan veya programsız yasaklı sitelere giriş mevzusunda Proxy kullanmanız çok daha sıhhatli olacaktır.

Yasaklı sitelere giriş sitesi, bilgisayarınız ile site arasında bir tünel oluşturur. Başka Bir Deyişle IP gibi vasıtaları değiştirerek kimliğinizi bir nevi gizler ve yasaklı siteye girişinizi sağlamış olur. Yukarıyadaki irtibata tıklayarak yasaklı sitelere giriş yapabilirsiniz.

Yasaklı Sitelere Giriş Programı

Yasaklı sitelere giriş programı mevzusunda sizlere dayanakçı olabilecek program veya uygulama VPN ’dir. VPN ile tüm yasaklı sitelere hiç zahmete girmeden tek bir tık ile girebilirsiniz. Tarayıcınıza veya bilgisayarınıza kuracağınız VPN uygulaması sizi Türkiye ’de yasaklı olan tüm internet sitelerine meselesiz bir biçimde girdirecektir.

VPN uygulaması olarak sizlere Express VPN veya Proton VPN ’i önerebiliriz. VPN haricinde yasaklı sitelere giriş yapmak isterseniz Google Translate ’i kullanabilirsiniz.

Google Yasaklı Sitelere Giriş

Google ’ın servislerinden bir tanesi olan Google Translate tüm yasaklı sitelere giriş yapmanızda sizlere dayanakçı oluyor. Google Translate ’yi açtıktan sonra yazı alanına site adresini yazın ve çevire basın. Karşınıza çıkan linke tıklayarak siteye giriş yapabilirsiniz. Günümüzde bu yöntem çok sıhhatli olarak kabul edilmiyor. VPN veya değişik uygulamaları kullanmanız iyi olacaktır. Altta sizlere Google yasaklı sitelere giriş mevzusunda dayanakçı olabilecek görseli ekledik.

yasaklı sitelere giriş programı

VPN Chrome Eklentisi Fiyatsız

Google Chrome tarayıcısına ilave edeceğiniz VPN eklentileri sayesinde tüm yasaklı sitelere giriş yapabiliyorsunuz. Eklentilerin kimileri fiyatlı kimileriyse fiyatsızdır. Bizler sizlere hem yarı fiyatlı olan hem de fiyatsız olan bir çok Google Chrome VPN eklentisini altta paylaşacağız.

VPN ne demek?: VPN ’in açılımı Virtual Private Network ’dür. Başka Bir Deyişle saklanmış ağ demek diyebiliriz.

Google Chrome Eklenti Yükleme

Google Chrome tarayıcısına rastgele bir eklenti yüklemek isterseniz ilk olarak Chrome Web Mağazası ’na giriş yapmanız gerekir. Mağazaya giriş yaptıktan sonra arama paketini kullanarak istediğiniz eklentiyi ilave edebilirsiniz.

Zenmate VPN – Google Chrome VPN Fiyatsız

Senelerdir faal bir biçimde hizmet sunan Zenmate VPN ’i öğrenmeyen yoktur. Oldukça süratli ve oldukça gelişmiş bir alt yapıya sahip olan Chrome Zenmate VPN, sizin IP adresinizi saklayarak tüm yasaklı sitelere girişinizi sağlıyor. Kimlik bilgilerinizi saklayan Zenmate VPN ’i indirmek isterseniz alttaki linki kullanabilirsiniz.

Zenmate VPN İndir

Touch VPN – Google Chrome Fiyatsız VPN

Zenmate kadar tesirli ve gelişmiş bir yapıya sahip olan Touch VPN eklentisi de sizi tüm yasaklı sitelere giriş yaptırabilir. 70 binden fazla yoruma sahip olan Touch VPN, Türkiye ’de ve Dünya ’da en çok kullanılan VPN eklentileri arasında ilk sıralarda yer almaktadır.

Touch VPN İndir

OpenVPN – Yasaklı Sitelere Giriş Programı

Fiyatsız VPN eklentileri arasında ilk sıralarda yer alan OpenVPN sizi tüm yasaklı sitelere tek bir tuş sayesinde girdirebilir. OpenVPN ’i Google Chrome tarayıcısına değil bilgisayarınıza indirerek çalıştırabilirsiniz.

OpenVPN İndir

ExpressVPN – Yasaklı Sitelere Giriş Yöntemi

Yasaklı sitelere giriş yapmak istiyorsanız çözümünüz ExpressVPN olabilir. Google Chrome tarayıcısına ilave edebileceğiniz fiyatsız VPN ’ler arasında yer alan ExpressVPN şu anda 94 farklı ülke ve 148 farklı lokasyon ile hizmet sunmaktadır. Bu devasa VPN ’i tarayıcınıza kurun ve tüm yasaklı sitelere girişinizi yapın.

ExpressVPN İndir

Bilgisayardan Yasaklı Sitelere Nasıl Girilir?

Youtube ve eşi olan platformlarda bilgisayardan yasaklı sitelere giriş yöntemleri ismi altında bir çok video paylaşılıyor. Sizlerde bu videoları izleyerek yasaklı siteler hakkında ve yasaklı sitelere giriş yöntemi hakkında bir çok bilgiye sahip olabilirsiniz. Bizler sizler için araştırma yaptık ve bilgisayardan yasaklı sitelere giriş mevzusunda bir kaç videoyu alta vazgeçiyoruz.

https://www.youtube.com/watch?v=rQ3XwD1LOlQ

Bir içeriğimizin daha sonuna geldik. Bu içeriğimizde sizlere VPN kurmadan yasaklı sitelere giriş, yasaklı sitelere giriş yöntemi, yasaklı sitelere giriş programı, Google yasaklı sitelere giriş, fiyatsız VPN eklentileri gibi başlıklarda bilgi paylaşmış olduk. Bir değişik içeriğimiz olan Disney Plus APK içeriğimiz göz atabilirsiniz.

Oy Ver