Anasayfa » Genel » Disney Plus Aile Paketi 2022

Disney Plus Aile Paketi 2022

Disney Plus aile koliyi ve Disney Plus aile koliyi var mı? Biçiminde sualleri olan ziyaretçilerimize bu içeriğimiz takviyeci olacaktır. Disney Plus ’ın çok kısa bir vakit evvel hayatımız dahil olması ve dahil olmasıyla beraber binlerce içeriği Türkiye ’ye uygun maliyetlere sunmuş olması Doğruten hoş bir uygulama diyebiliriz. Dünya çapında bir çok ülkeye hizmet veren Disney ve Disney Plus ’ta bugün Disney Plus aile koliyi var mı? Varsa kaç TL? Merak ediliyor. Ziyaretçilerimize bu mevzu da bilgi verebilmek emeliyle Disney Plus aile koliyi isimli içeriğimizi oluşturduk.

Disney Plus aile koliyi veya Disney Plus kutuları nedir? Diye merak ediyorsanız bu içeriğimiz sizlere takviyeci olabilir. Dünya çapında ünlü olan ve bugün bir çok dizi, film izleme platformundan önde olan Disney Plus çok süratli bir biçimde Türkiye ’ye giriş yaparak milyonlarca kullanıcıya erişmiş oldu. Yaptığı işler ile çok fazla dikkat toplayan Disney Plus ’da aile koliyi var mı? Diye merak ediyorsanız işte sizlere yanıtı altta!

Disney Plus Aile Koliyi

Disney Plus ’ta aile koliyi veya çocuk profili bulundurmak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey Disney Plus ’a kayıt olmaktır. Disney Plus ’a kayıt olduktan sonra içerikleri filtreleyebilir ve aile kolisinde kimlerin hangi içeriklere erişmesini istiyorsanız ona göre ayarlarınızı yapabilirsiniz.

Disney+ Plus Nedir?

Disney+ veya öbür ismiyle Disney Plus olarak öğrenilen cümbüş sektöründe dizi / film izleme platformu bugün Disney imzalı imalleri, Pixar, Marvel, Star Wars, National Geographic gibi tüm içerikleri bulabileceğiniz bir platformdur. Standart azalık olarak hizmet sunan Disney+ ’yı kayıt olarak özelleştirebilir ve aile kutuları gibi kutuları kendiniz oluşturabilirsiniz.

Disney+ Özellikleri

Tek tip azalık sistemine sahip olan Disney+ ’yı satın alırsanız alttaki özelliklere sahip olursunuz.

10 değişik aygıta kadar Disney+ ’yı kullanabilirsiniz. 7 ayrı profil oluşturabilirsiniz. Sınırsız dizi / film indirebilirsiniz. 4K UHD çözünürlükte tüm içerikleri izleyebilirsiniz. İçerikleri filtreleyebilir ve uygun olmayan içerikleri listenizden çıkartabilirsiniz. Aynı anda 4 değişik ekranda izleme talihine sahip olabilirsiniz. GroupWatch özelliğinden faydalanabilirsiniz.

Disney+ Azalık Fiyatı Ne Kadar?

Disney+ ’da tek tip azalık bulunmaktadır. Tek tip azalığın maliyeti ise rastgele bir avantaj veya ek özelliğe sahip olmadan alttaki gibidir.

Disney+ Aylık Fiyatı 34,99 TL Disney+ Yıllk Fiyatı 349,99 TL

Disney+ ’yı aylık satın almak yerine senelik satın alırsanız çok daha karlı olursunuz. Neredeyse 10 ay izleme maliyetine 12 ay sahip olmuş olursunuz. Disney+ satın almak isterseniz Disney Plus ’ın resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bir içeriğimizin daha sonuna geldik. Bu içeriğimizle beraber sizlere Disney Plus aile koliyi, Disney Plus aile koliyi var mı mevzularında bilgi vermiş olduk. Öbür bir içeriğimiz olan Disney Plus ses gelmiyor isimli içeriğimize göz atabilirsiniz.

Oy Ver