Anasayfa » Genel » Disney Plus Üyelik İptali (Kesin Yöntem) 2023

Disney Plus Üyelik İptali (Kesin Yöntem) 2023

Disney Plus abonelik iptali mevzusunda ayrıntılı içeriğimizle sizlerleyiz. Disney Plus veya öteki ismiyle Disney+ ’nın 2022 seneyi itibariyle Türkiye ’ye giriş yapması milyonlarca izleyicinin de uygulamaya kayıt olmasına, abonelik için ödeme yapmasına neden oldu. Disney+ ’yı hoşlanmadıysanız veya üyeliğinizi geri iptal etmek istiyorsanız Disney+ abonelik iptal etme operasyonları, Disney Plus abonelik iptali mevzusunda bu içeriğimiz sizlere destekçi olacaktır.

Disney Plus üyeliğinizi iptal etmeyi düşünüyorsanız, usunuzda bulundurmanız gereken birkaç husus vardır. Öncelikle, üyeliğinizi ilk sene içinde iptal ederseniz, üyeliğinizin kullanılmayan kısmı için geri ödeme almaya hak kazanamazsınız. Disney Plus üyeliğinizi nasıl iptal edeceğiniz hakkında daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edin.

Disney+ Abonelik İptali

Disney+ veya öteki ismiyle Disney Plus ’a abone oldunuz fakat üyeliğinizi iptal mi etmek istiyorsunuz? Hiç tasa etmeyin. Kolay ve süratli bir biçimde Disney+ üyeliğinizi iptal edebilirsiniz. Dilediğiniz zaman iptal edebileceğiniz Disney+ aboneliğiniz şayet abonelik iptalini hakikatleştirirseniz tüm Disney+ aboneliklerinin iptal olacağını öğrenmenizi isteriz.

Disney+ azalığınızı hemen iptal etmek istemiyor, ancak içerik akışına bir müddet ara vermeyi seçim ediyorsanız, bunun yerine azalığınızı duraklatabilirsiniz. Bu da çok kolaydır:

Disney Plus üyeliğinizi dondurmak için:

Web sitesi veya uygulama aracılığıyla Disney+ hesabınızda seans açın. Ekranın üst kısmındaki “Üyelikler “e tıklayın ve “Üyeliği Duraklat” yazan düğmeyi bulun “Duraklatmaya Devam Et “e tıklayarak bunu onaylayın ve işte bu kadar! Tekerrür başlatmayı seçene kadar aylık azalık fiyatlarınız için artık faturalandırılmayacaksınız.

Disney Plus Abonelik İptal Etme

Disney Plus üyeliğinizi iptal etmek istiyorsanız alttaki adımları uygulayınız.

Bir bilgisayar veya mobil tarayıcı üzerinden Disney+ hesabınızda seans açın Profil sembolünüzü seçin Hesap kısmını seçin Abonelik kısmından Disney+ üyeliğinizi seçin AZALIĞI İPTAL ET ’i seçin İptal etme sebebinizi paylaşmanız, anketi doldurmanız isteğe bağlı ve iptal operasyonunu bitirmeniz istenir.

Şayet ödemesini yaptığınız fakat halen süresi olan bir aboneliğiniz varsa abonelik süresi süresince hesabınız faal kalır. Fatura zamanı geldiğinde aboneliğiniz iptal edilir ve Disney+ hesabınız içerikleri izleyebilmeniz için kullanılamaz hale kazanç.

Bir içeriğimizin daha sonuna geldik. Bu içeriğimiz ile beraber sizlere Disney Plus abonelik iptali, Disney+ abonelik iptal etme gibi başlıklarda bilgi vermiş olduk. Şimdi isterseniz Disney Plus Kusur Kodları isimli içeriğimize göz atabilirsiniz.

Oy Ver