Anasayfa » Genel » Bursa Tapu Müdürlüğüne Nasıl Giderim

Bursa Tapu Müdürlüğüne Nasıl Giderim

Bursa Tapu Müdürlüğü Nerede, Bursa Tapu Müdürlüğü Nasıl Giderim? Şeklinde soruları olan ziyaretçilerimize takviyeci olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin okul hakkında erişim vasıtaları, erişim yolları, yol tarifi, adres veya bağlantı bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Bursa Tapu Müdürlüğü Nerede

Bursa Tapu Müdürlüğü Nerede nerede diye soracak olursanız sizlere cevabımız Beyazıt, Ankara Yolu Cd. No:284, 16320 Yıldırım/Bursa olacaktır. Bu adrese ulaşabileceğiniz birden fazla erişim yolu ile erişim taşıtı spektrumu bulunmaktadır. Sizlere en uygun erişim taşıtını ve erişim yolunu seçim ederek vakit kaybetmeden süratli bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Bursa Tapu Müdürlüğü Nasıl Giderim?

Bursa Tapu Müdürlüğü Nasıl Giderim, Bursa Tapu Müdürlüğü yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere cevabımız birden fazla erişim taşıtını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de değişik erişim taşıtlarıyla süratli bir şekilde gidebilirsiniz. Okula gitmeden önce okulun altta yer alan telefon numarasını arayabilir daha ayrıntılı bir şekilde telefon numarasıyla bağlantıya geçerek adres tarifi alabilirsiniz.

Bursa Tapu Müdürlüğü Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz altta yazılı olan numaralı herhangi bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en Doğru şekilde gideceğiniz konuma ulaştıracaktır. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

B/34 Yolçatı B/34-U Üniversite İstasyonu B/24 Uludağ Üniversitesi 97/G Terminal – Bademli Kavşağı / Ring 35/S Küçük Sanayi İstasyonu – Korupark İstasyonu 35/SE Küçük Sanayi İstasyonu – Korupark İstasyonu Ekspres B/35K-1 Ertuğrulkent Mahallesi – Korupark İstasyonu B/35K-2 Ertuğrulkent Mahallesi – Korupark İstasyonu 1/GY Güzelyalı İskelesi – Emek İstasyonu 1/M Mudanya – Emek İstasyonu 1/SY Yeni Mahallesi – Emek İstasyonu H/2 Organize Sanayi İstasyonu – Şehir Hastanesi B/10-K Korupark Kavşağı – Balat 14/L Çağrışan – Atatürk Caddesi 14/N Aksungur – Atatürk Caddesi B/36 Bademli – Organize Sanayi İstasyonu B/36-A Çekrice – Organize Sanayi İstasyonu B/36-C Yörükali – Organize Sanayi İstasyonu B/36-M Mürsel Mahallesi – Organize Sanayi İstasyonu B/36-U

Bursa Tapu Müdürlüğü Bağlantı

Telefon: 0 224 314 46 13

Bursa Tapu Müdürlüğüne Nasıl Giderim

Oy Ver