Anasayfa » Genel » Bursa Organize Sanayi Bölgesine Nasıl Giderim

Bursa Organize Sanayi Bölgesine Nasıl Giderim

Bursa Organize Sanayi Bölgesi Nerede, Bursa Organize Sanayi Bölgesi Nasıl Giderim? Biçiminde sualleri olan ziyaretçilerimize takviyeci olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin mektep hakkında erişim taşıtları, erişim yolları, yol tarifi, adres veya bağlantı bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Bursa Organize Sanayi Bölgesi Nerede

Bursa Organize Sanayi Bölgesi Nerede nerede diye soracak olursanız sizlere yanıtımız Mavi Cd. 2. Sk. No:2 16215, 16140 Fethiye Osb/Nilüfer/Bursa olacaktır. Bu adrese erişebileceğiniz birden fazla erişim yolu ile erişim vasıtayı spektrumu bulunmaktadır. Sizlere en uygun erişim vasıtasını ve erişim yolunu seçim ederek süre kaybetmeden süratli bir biçimde erişebilirsiniz.

Bursa Organize Sanayi Bölgesi Nasıl Giderim?

Bursa Organize Sanayi Bölgesi Nasıl Giderim, Bursa Organize Sanayi Bölgesi yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere yanıtımız birden fazla erişim vasıtasını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de öteki erişim vasıtalarıyla süratli bir biçimde gidebilirsiniz. Mektebe gitmeden evvel mektebin altta yer alan telefon numarasını arayabilir daha ayrıntılı bir biçimde telefon numarasıyla bağlantıya geçerek adres tarifi alabilirsiniz.

Bursa Organize Sanayi Bölgesi Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz altta yazılı olan numaralı rastgele bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en Doğru biçimde gideceğiniz konuma eriştirecektir. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

Bursa Organize Sanayi Bölgesi Bağlantı

Telefon: 0224 243 38 00

Bursa Organize Sanayi Bölgesine Nasıl Giderim

Oy Ver