Anasayfa » Genel » Bir Erkek Neden Mesaj Atmaz (En İyi Cevap)

Bir Erkek Neden Mesaj Atmaz (En İyi Cevap)

Bir erkek neden ileti atmaz, bir erkek neden yazmaz, bir erkek tarafından yalanlanan kadın ne yapmalı, buluşmak isteyip toplantıyan erkek, değer vermeyen erkek tutumları başlıkları bilgi paylaşacağız. Beşeri ilişkiler söz mevzusu olduğunda karşılıklı olarak hareket etmek son derece büyük bir ehemmiyet talep eder. Misalin bir erkekle kadının iletileşmesi gidişatında şayet erkek, ileti atmayı birden kestiyse bunun birden fazla nedeni olduğu sarihtir. Şayet ileti atmayı, yoğun iletileştiğiniz bir anda kestiyse bunu birkaç sefer sorabilirsiniz.

Kolay, kısa ve geçiştirecek biçimde bir yanıt alıyorsanız bu sefer siz de ileti atmayı kesebilirsiniz. Yada Doğrudan yüzyüze bağlantı kurabilirsiniz. Erkekler için ileti atmayı kesme tavrı yalnızca sanıldığı gibi başka bir sevdiği birey suratından olmayabilir. Aksine sizin bir tutumunuzun değişmesi yada başka bir nedenden dolayı da iletileşmeyi kesebilir. Bu nedenle sebebini iyi bilmeden ipleri tamıyla atmamak gerekir.

Erkekler ya başka sevdiği biri ile bağlantı kurduğu için yada sizin hareketlerinizi tasvip etmediği için iletileşmeyi kesebilir. Her iki vaziyette de nedeni ayrıntılı bir biçimde bilmeniz gerekecektir.

Bir Erkek Neden Yazmaz

Hiç yazmadıysa başka, azıcık evvelde altını çizdiğimiz gibi iletileşmeyi bir anda kestiyse değişik gidişatlar söz mevzusudur. Şayet daha evvelinde de yazmadıysa yada yazmayı kestiyse bu gidişatta daha değişik bir yol izlemeniz gerekmektedir. Öncelikle asla bir anda bağlantıyı kesmemeniz ehemmiyet talep eder.

Bir Erkek Tarafından Yalanlanan Kadın Ne Yapmalı

Doğruten sizinle beraber olmak istemediği için yalanlamış olabilir. Onu tamıyla hayatınızdan çıkarmanız rastgele bir anlam ifade etmeyebilir. Bu nedenle bu vaziyet hiç olmamış gibi hayatınıza devam edebilirsiniz.

Aksi takdirde sizin içinde hayat zindan olabilir. Şayet erkek tarafından yalanlandınız ve bağlantı bir anda kesildiyse bu sefer orta – uzun vadede geri dönüşü olmayan bir sualin ilk adımı da atılmış olabilir. Bu nedenledir ki, öncelikle bağlantı mevzusuna değinmeniz ehemmiyet talep edecektir.

Buluşmak İsteyip Toplantıyan Erkek

Şayet buluşma öneriyi erkekten geldiyse ve bu teklif ucu sarih bir biçimde yapıldıysa sizin teklif etmenizi istiyor olabilir. Çoğunlukla bu vaziyet erkeklerin sıklıkla kullandığı bir usuldür. Bir kadına buluşma ile alakalı ucu sarih bir teklif yaparak buluşma önerisinin ondan gelmesini bekler. Bu sayede karşı tarafın nezaketen mi yoksa Doğruten mi buluşmak isteyip istemediğini daha net bir biçimde görmesi olası olacaktır.

Buluşma önerisinin anlamlı bir zaman içinde olması da büyük bir ehemmiyet talep eder. Siz kesinlikle buluşma mevzusunda anlamlı ayakları yere basacak biçimde bir öneride bulunmaya özen göstermelisiniz. Bu gidişatta son derece yerinde bir seçim olarak ön tasarıya çıkar.

Değer Vermeyen Erkek Tutumları

Gerçeğine bunu erkek tutumları olarak değil de, insan tutumları olarak değerlendirmeniz öneri edilmektedir. Zira değer vermeyen erkek yoktur insan vardır kendinizden yola çıkabilirsiniz.

Erkek Kaçarsa Ne Yapmalı

Azıcık zamana vazgeçmek sanırım bu mevzuda atılması gereken en anlamlı adımdır. Zamana vazgeçerek onu gözlemenizi öneri ediyoruz.

Erkek Neden Ayrı Uyumak İster

Oy Ver