Anasayfa » Dünya » Belgrad Havalananından Şehir Merkezine Ulaşım

Belgrad Havalananından Şehir Merkezine Ulaşım

Belgrad Havalananından Şehir Merkezine Ulaşım, Nasıl Giderim mevzusunda sizlere bu sayfada bilgilendirici bir şeyler karalamak istiyoruz. Tabi gittiğiniz zamana göre farklılıklar gösterebilir.

Havalimanı şehir merkezi arası

Nikola Tesla Hava limanı ile şehir merkezi arasında takribî olarak 20 kilometre var ve olağan koşullarda yol yarım saat sürüyor denilse de, genelde otobüs rotalarına göre 1 saat kadar devam ettir. Ona göre zamanınızı ayarlayınız.

Otobüsle : Şehir merkezine A1 ve 72 numaralı otobüsler gitmektedir. A1 numaralı otobüs bizdeki Havaş gibidir. Slavia Square alanına kadar sizi götürmektedir. Her 20 dakikada bir kalkar ve 300 dinar ister. 72 numaralı otobüs ise hava alanından çıktıktan sonra ikinci kata çıkarak göreöğrenirsiniz. Bileti büfeden ucuza alabilirsiniz. 90 dinar gibi bir şeydi. Ancak otobüs içinden alırsanız 180 dinar ödemek zorunda kalırsınız.

Taksiyle : Hava limanı çıkışında Taxi info denilen yerler var. Onlardan fix fiyatla taksi bileti alıp şehir merkezine gidebilirsiniz. Ancak şehir merkezinden hava alanına taraf böyle bir hizmet olmadığı için kesinlikle pazarlık yapmalısınız. Hava limanından şehir merkezine taksiyle gitmek için Taxi infodan alırsanız 100 lira gibi bir şey verirsiniz. Ancak şehir merkezinden hava alanına taksiyle gelmek için azıcık pazarlık yapın.

Belgrad Havalananından Şehir Merkezine UlaşımBelgrad Havalananından Şehir Merkezine Ulaşım

Oy Ver