Anasayfa » İstanbul » Aqua Florya Nasıl Giderim

Aqua Florya Nasıl Giderim

Aqua florya Nasıl Giderim biçiminde internette çok fazla araştırma yapılmaktadır. Merak edilen ve eşsiz manzarasıyla oldukça büyüleyici bir görüntüye sahip olan Aqua Florya ’ya gidebilmek için gereken erişim yollarını sizler için altta listeledik. İsterseniz vasıtayla isterseniz yürüyerek isterseniz bisikletle nasıl istiyorsanız Aqua Florya ’ya o biçimde gidebilirsiniz.

İstanbul ’un göbeği olan Florya, eşsiz manzararaya sahip olan Aqua Florya ’ya ev sahipliği yapmaktadır. Bir alışveriş merkezi olan Aqua Florya ’nın içerisinde birden fazla mağaza bulunmaktadır. Neredeyse tam mağazalara ev sahipliği yapan bu AVM içerisinde aradığınızı anında bulabilirsiniz.

Aqua Florya ya Nasıl Giderim

Aqua Florya ’ya gidebilmek için kullanabileceğiniz birden fazla erişim yolu bulunmaktadır. Bu erişim yolları ve taşıtları sırasıyla alttaki gibidir.

Aqua Florya Metro ve Tren Hattı İle Gidiş

Gebze Halkalı banliyö hattına bindikten sonra kısa süren yolculuk sonrası Florya Akvaryum ’da iniş yapabilirsiniz. Bu sayede Aqua Florya ’ya süratli bir biçimde erişim sağlayabilirsiniz.

Aqua Florya ’ya Otobüsle Nasıl Giderim

Bir diğer erişim yolu olan otobüsle Aqua Florya ’ya gitmek için 73B Florya, Bakırköy 73F Florya, Taksim 73Y Yenibosna Metro, Yeşilköy,Akvaryum BN1 Halkalı, Yeni Kapı otobüslerine binebilirsiniz.

Metrobüsle Aqua Florya ya Nasıl Giderim

Aqua Florya ’ya metrobüsle Nasıl Giderim? Merak ediyorsanız alttaki yolu kullanabilirsiniz.

İlk evvel metrobüse binin ve beşyol istasyonunda inin. Daha sonrasında köprüye geçin ve Avcılar güzergahına yönelin. Metrobüs köprüsünün altında geçen Florya – Metrobüs minibüslerine binin. Metrobüse binmeden evvel metrobüsün sürücüsüne Aqua Florya hattı olup olmadığını sorabilirsiniz. Metrobüs ile Aqua Florya ’ya gitmek isterseniz yolculuğunuz 20 veya 30 dakika sürecektir.

Sizlere yukarıyada anlattığımız biçimde tüm yollar ile aqua florya avm Nasıl Giderim içeriklerini bilmiş oldunuz. Diğer içeriklere göz atarak değişik mekanlar ve avmler içinde nasıl gidilebileceğinin yollarını bilebilirsiniz.

Ataşehir ’den Aqua Florya ’Ya Nasıl Giderim?

Ataşehir ’den Aqua Florya alışveriş merkezine gitmek isterseniz 19E, 14ŞB, 19M, 8M numarasına sahip otobüslere binebilirsiniz. Otobüsten ineceğiniz durak son durak olan Kadıköy ’dür.

Aqua Florya AVM Adresi

Aqua Florya alışveriş merkezi Şenlikköy Semti, Yeşilköy Halkalı Sokağı, NO: 93, Bakırköy/İstanbul ’da yer almaktadır.

Aqua Florya AVM İrtibat Bilgileri

Aqua Florya alışveriş merkezinin öğrenilen irtibat numarası 0212 574 59 00 ’dır. Bu numara aracılığıyla AVM ’deki mağazalara bağlanabilir ve süratli irtibat kurabilirsiniz.

Oy Ver