Anasayfa » Genel » 70 ’lik Rakıdan Kaç Duble Çıkar (En İyi Cevap)

70 ’lik Rakıdan Kaç Duble Çıkar (En İyi Cevap)

70 ’lik rakıdan kaç duble çıkar, 50lik rakıdan kaç duble çıkar, 12 duble rakı, 35lik rakıdan kaç duble çıkar biçiminde ziyaretçilerimizden çok sık bir biçimde sual almaktayız. Bizlerde ziyaretçilerimizin bu suallerini karşılıksız vazgeçmemek ismine 70lik rakıdan kaç duble çıkar veya 50lik rakıdan kaç duble çıkar başlıklarında bilgi paylaşmış olacağız. Bu içeriğimizle beraber 70lik rakıdan kaç duble çıkar başlıklarında bilgi almış olacaksınız.

50lik Rakıdan Kaç Duble Çıkar

Bir duble vasati olarak 7 cl ’dir. Bu hesaba göre 50lik rakıdan net olarak 7 duble çıkacaktır. Fakat rakıyı rakı kadehi yerine vodka kadehinde içmeyi sınarsanız bu sefer 7 duble değil, 5 duble rakı içebilirsiniz.

70 ’lik Rakıdan Kaç Duble Çıkar

70 ’lik rakıdan kaç duble çıkar sualinin yanıtı hakikatinde sizin rakıyı nasıl ve ne biçimde içtiğinizle bütün orantılıdır. Fakat 70 cc ’lik bir rakıdan vasati olarak 8 duble rakı çıkacaktır.

Bir Duble Kaç CC

Basmakalıp olarak bu sualin yanıtı bir duble 80 cc ’dir. 1, 2, 3, 4 ve 5. Duble derken artık çeneniz açılır. 6. Duble de sağa sola sataşmaya başlarsınız 7, 8, 9 ve 10. Duble de hiçbir yeriniz kıpırdamaz, çevreye boş boş bakar ve ne yaptığınızı öğrenmezsiniz.

35 ’lik Rakıdan Kaç Duble Çıkar

35 ’lik rakı içiyorsanız 8 tek veya 4 duble rakı çıkar. Başka Bir Deyişle bardakla kapsasanız 8 tek rakı içimi yapabilirsiniz fakat duble olarak hesaplanırsa 4 duble içim yapabiliyorsunuz.

20 ’lik Rakıdan Kaç Duble Çıkar

Rakının en ufağı olan 20 ’lik rakıdan vasati olarak dört duble çıkabilir. Tabi sizin nasıl ve ne biçimde içtiğiniz dediğimiz gibi aşırısıyla bu vaziyete etmendir. Şayet kendi başınıza demlenmek istiyorsanız 20 ’lik rakı her zaman idealdir.

Bir Rakı Kadehi Kaç Ml

Bir rakı kadehi 205 ml ’dir.

Oy Ver