Anasayfa » Genel » Vodafone E- Sim Ücreti Ne Kadar? (Doğru Bilgi)

Vodafone E- Sim Ücreti Ne Kadar? (Doğru Bilgi)

Ziyaretçilerimizden sık bir biçimde Vodafone E – Sim fiyatı ne kadar? Mevzusunda sual almaktaydık. Bu içeriğimizle beraber kıymetli ziyaretçilerimize Vodafone E – Sim fiyatı hakkında Doğru yanıtı verdik. Aynı zamanda E – Sim ne demek, E – Sim ne işe bereket, E – Sim nasıl alınır? Başlıklarında da değişik bilgiler verdik.

Teknolojinin giderek büyümesi ve yaşamımızı tamamen basitleştirmesi sebebiyle teknoloji şirketleri de değişik değişik çözümler üreterek basitlikler sağlamaktadır. Yaşamımızı basitleştirecek ve bizlere büyük fayda sağlayacak özelliklerden bir tanesi de cerrah firmalarının e – sim özelliğidir. Bu özellik sayesinde cerrah firmanızın fiziksel hattına gerek kalmadan telefonunuzu kullanabilme ihtimaline sahip oluyorsunuz. Peki, Vodafone E – sim fiyatı ne kadar? İşte sizlere Doğru yanıtı!

Vodafone E- Sim Fiyatı Ne Kadar?

E – Sim Nedir?

Teknoloji her geçen sene büyüyor ve bizlere olağanüstü fırsatlar sunuyor. Yaşamımızın merkezinde yer alan ve her ferdin artık bağlantı için lüzumlu olarak kullandığı uslu telefonlar için birden fazla özellik mevcut. Son yapılan özelliklerden bir tanesi de e – sim özelliği. Dijitalleşme de ehemmiyetli bir maceraya imza atan e – sim özelliği hiçbir cerrah firmanın fiziksel hattına gereksinim dinlemeden meselesiz olarak uslu telefonunuzu kullanabilmenizi sağlıyor.

E – Sim başka bir deyişle İngilizcede ‘ ’Embedded SIM ’ ’ veya Türkçede ‘ ’Yerleştirilmiş SIM ’ ’ demektir. Daha Öncekisi gibi SIM kartlara gerek kalmadan telefonlara defineli bir biçimde dijital sim kart kullanmaya başlayabilirsiniz. E – Sim teknolojisinde değişik numaralar kullanabilmek için birden fazla SIM karta gereksiniminiz olmaz. Yurtdışı seyahatlerinde ehemmiyetli bir avantaj sağlayan e – sim özelliği sim kartınızı çıkartıp takmaya gerek kalmadan anında kullanım basitliği sağlamaktadır.

E – Sim Ne İşe Bereket?

E – Sim ile beraber birden fazla özelliğe sahip olursunuz. Telefonunuzu birden fazla hat ile idareyebilir ve aynı anda 2 hat ile dilediğiniz kadar görüşme sağlayabilirsiniz. E – sim özelliğinin bizlerin yaşamına kattığı basitlikleri sizlere altta hisseleştik.

Çift sim kart olacak biçimde telefon kullanabiliyorsunuz. Sim kartınızın kaybolma, çalınma vakalarına karşı daha tehlikesiz oluyorsunuz. Telefonunuza birden fazla e – sim özelliği ilave ederek bilgileriniz için değişik tarifeleri kullanabiliyorsunuz. E – sim tamamen etraf arkadaşıdır ve rastgele bir plastik kapsamamaktadır.

Vodafone E – Sim Fiyatı Ne Kadar?

Vodafone E – Sim fiyatı şu anki aktüel maliyetiyle 2022 senesinde 55 TL ’dir. 55 TL ödeme yaparak Vodafone bayilerinden E – sim satın alabilir ve telefonunuzun kamerasıyla QR kodunu okutarak E – sim kartınızı anında etkin edebilirsiniz.

E – Sim Nasıl Alınır?

E – sim almak için cerrah firmanızın bayilerine, şubelerine gitmeniz gerekir. Rastgele bir Vodafone bayisine gitmeniz size takviyeci olacaktır. Bayiye gitmeden evvel makinenizin e – sim özelliğine uygun olup olmadığını bilmek için Vodafone alıcı hizmetlerini0542 542 00 00 arayabilirsiniz.

Genel kategorimize bakmayı unutmayınız.

Oy Ver