Anasayfa » Genel » Vakıfbank Worldpuan Kullanılan Siteler 2022

Vakıfbank Worldpuan Kullanılan Siteler 2022

Vakıfbank Worldpuan kullanılan siteler mevzusunda bizlere çok fazla sual gelmekteydi. Bu içeriğimizle beraber ziyaretçilerimize Vakıfbank Worldpuan kullanılan siteler hakkında ayrıntılı bilgi paylaşmış olacağız. Aynı zamanda alt başlıklarda Vakıfbank World puan internette nasıl kullanılır, Vakıfbank puan kullanılan siteler başlığında da değişik bilgileri sizlere aktarmış olacağız.

Vakıfbank kredi kartına sahip olan Vakıfbank alıcıları, 2022 senesinde alışverişlerinde kazandıkları World Puanları nerede kullanabilecekleri mevzusunda mesele yaşıyor. Vakıfbank para puan nerede kullanılır veya Vakıfbank world puan kullanılan sitelerin hangisi olduğunu merak edenlere bu içeriğimiz dayanakçı olabilir. Bonus puan geçen yerler, mağazalar ve alışveriş siteleri mevzusunda bilgi almak için Doğru adrestesiniz.

Vakıfbank World Puan Kullanılan Siteler

Günümüz Türkiye ’sinde kredi kartı kullanımı her geçen gün daha da çoğalıyor ve bu çoğalışla beraber bankalar arasındaki rekabette bir hayli aşırılaşmış oluyor. Bankalar, alıcılarına birbirinden değişik avantajlar ve kampanyalar sunarak daha fazla alıcıyı amaçlıyorlar. Alıcı kazanan bankaların alıcılarına sunmuş olduğu avantajlardan bir tanesi de kredi kartı kullanımı sonrasında verdiği alışveriş puanlarıdır.

Vakıfbank, kredi kartı kullanan alıcılarına para puan mevzusunda hiç pinti davranmıyor ve neredeyse tüm alışverişlerinde azami oranla alıcılarına world puan kazandırıyor. Vakıfbank alıcıları da kazanılan bu puanların nerelerde tüketilebileceğine dair bilgi arıyor. Şayet çok rakamda World Puana sahipseniz bu içeriğimizdeki bilgiler puanlarınızı basitçe nerede tüketebileceğinizi sizlere anlatmış olacaktır.

vakıfbank worldpuan geçen siteler

 World Puan Geçen Marketler

Kazandığınız Vakıfbank World Puanları, Vakıfbank ile uyuşması olan marketlerde meselesiz bir biçimde kullanabiliyorsunuz. Marketlerde kullanabileceğiniz bu puanları hangi marketlerde kullanabileceğinize dair tabloyu altta sizler için hisseleştik.

Vakıfbank World Puan KullanmaMigrosCarrefourSAA101Şok Marketler ZinciriKipaMetro Marketler ZinciriReal Marketler Zinciri

Vakıfbank World Puan Geçen Siteler

Bankaların yapmış olduğu kampanyaları takip ederek çok daha fazla puana sahip olabilir ve bu puanlarınızı fiyatsız bir biçimde kartınıza tüketebilirsiniz. Bankalar yapmış oldukları kampanyaları bülten sayfası üzerinden paylaşmaktadır veya mobil şubeyi kullanıyorsanız bankanızın size yollayacağı bildirimleri açarak kampanyalardan anında haberdar olabilirsiniz.

World Puan kullanabileceğiniz bazı internet sitelerini sizler için altta tablo olarak hisseleştik.

Vakıfbank WorldPuan KullanmaGittigidiyor.comTrendyol.comHepsiburada.comn11.comAmazon.com.trMigros Sanal Market

Vakıfbank World Puan Nasıl Kullanılır?

Kazandığınız World puanları kullanmak istiyorsanız Vakıfbank kredi kartının geçerli olduğu ve arasında uyuşma olduğu yerleri seçim faktörüz gerekir. Bugün rastgele bir Şok marketler zincirine gittiğiniz zaman alışverişinizi bitirdikten sonra kasiyere ödemenizi ‘ ’Puanlarımla yapmak istiyorum ’ ’ derseniz ödemeniz puanlarınızla yapılmış olacaktır. Veya kartınızda bulunan puanları kullanabilir şayet puanınız yetmezse alışveriş meblağında var olan puanınızı düşebilir ve üzerine ekstra ödeme yaparak alışverişinizi bitirebilirsiniz.

Kazanılan puanların muhakkak müddetleri vardır. Başka Bir Deyişle kazanılan puanlar ömür boyu sizlerin olmuyor. Bankanızın tanımlamış olduğu müddetler içerisinde puanlarınızı kullanmanız gerekir. Genel olarak puanların kullanılma süresi 1 sene kadar oluyor fakat bazı yerlerde uyuşmalar daha kısa sürebilir. Bu surattan bankanızla irtibata geçerek daha iyi bir biçimde bilgi alabilirsiniz.

Genel kategorimize bakmayı unutmayın.

Oy Ver