Anasayfa » Genel » Uzaktaki Sevgiliye Doğum Günü Mesajı Uzun 2022

Uzaktaki Sevgiliye Doğum Günü Mesajı Uzun 2022

Uzaktaki sevgiliye doğum iletiyi uzun, sevgiliye doğum günü iletiyi uzun, sevgiliye doğum günü mektubu uzun gibi başlıklarda bu içeriğimiz sizlere bilgi verecektir. Şayet sizlerde uzaktaki sevgiliye doğum günü iletiyi uzun mevzusunda desteğe gereksiniminiz varsa bu içeriğimiz sayesinde gereksiniminizi giderebilirsiniz.

Sevgilimiz, canımız, bir tanecik aşkımız… Ne kadar özel değil mi bu kelimeler? Hoşlandığınıza onun sizdeki değerini çok daha iyi bir biçimde anlatabilmek için aynı zamanda sevgilinizin doğum gününü kutlamak için paylaşacağımız iletiler aşırısıyla işinize yarayacaktır. Bu iletiler sevgilinize ne kadar çok değer verdiğinizi, onu ne kadar çok beğendiğinizi ve kıyamadığınızı gösterecektir. Bu surattan sevgilinizin doğum günü varsa ve ne ileti atacağınız mevzusunda evhamınız bulunuyorsa hiç tasa etmeyin. Sizlere paylaşacağımız uzaktaki sevgiliye doğum günü iletiyi, sevgiliye doğum günü iletileri uzun anlamları gibi mevzularda bütün bir profesyonel olacaksınız. Sevgiliniz size çok afallayacak…

Sevgili Nedir?

Sevgili, bir insanın karşısındaki insana karşı beslemiş olduğu duygu, vaziyeti kapsar. Karşı tür partnerine karşı her zaman saygı, sevgi gidişatında olan birey o ilişkiyi meselesiz bir biçimde devam ettirir. Saygı ve sevgi yitirildiği zaman o ilişki hiçbir biçimde yürümeyecektir. Her neyse mevzumuz bu değil. Biz size bugün çok mutlu iletiler ileteceğiz!

Sevgiliye Doğum Günü İletileri Uzun Anlamlı

Sevgiliye Doğum Günü İletiyi 1 – Durdurabilsem dünyayı ve koşup gelsem sana. Kimseye hiçbir şey söylemeden kaçıp gelsem yanına. Suskunca açsam kapını ve girsem koynuna. Öylece baksan ve sarılsan bana, gözlerin gözlerimde, ellerin ellerimde… Nice beraber senelerimize allahın izniyle yolunu bekler oldum.

Sevgiliye Doğum Günü İletiyi 2 – Bu gece, yaşamı istediğimiz gibi seninle yaşayalım sevgilim. Sen doğum günlerinin en hoşunu hak ediyorsun. İyi ki varsın. İyi ki doğdun prensesim. Uzak olsan da öğren ki kalbim ömrün süresince hep yanında olacak.

Sevgiliye Doğum Günü İletiyi 3 – Sen benden uzak olduğunda köpüklü dalgaların kumlu kıyıya çarpması gibi kalbim seni daha çok arıyor. Tüm kalbimle sana mutlu seneler diliyorum sevgilim. Doğum günün kutlu olsun.

Sevgiliye Doğum Günü İletiyi 4 – Seninle gidilecek yollarımız var sevgilim. Seninle görülecek günlerimiz, dünyaya edilecek sözlerimiz var. Şimdi bir mumu üflerken dudaklarını büzmeni, gözlerini kısmanı hayal ediyorum. Bu dahi yetiyor içimde bir şefkat dalgasının yükselip çıkmasına. Doğum günün kutlu olsun her şeyim.

Sevgiliye Doğum Günü İletiyi 5 – Sen her bir pastayı kestiğinde yanında olacağım. Doğum günlerinde kestiğin bu pastaları düğün pastası takip edecek. Her üflediğin mumda yanında olacağım. Şimdi üflediğin mumu, konutumuzun elektriği kesildiğinde üfleyeceklerin sürdürecek. Her anında yanında olacağım. Bu ömür boyu böyle devam edecek. Mutlu seneler her şeyim.

Sevgiliye Doğum Günü İletiyi Uzun

Sevgiliye Doğum Günü İletiyi 6 – Ellerimden kopup sana Doğru uzanan kalbimi gör. Bu gün doğum gününde beni dile. Benimle bir ömür yaşamayı dilek diye yakala kalbinde. Zira seninle bir ömür, benim için her zaman duadır. Dualarının ve dileklerinin kabul olacağı bir yaş olsun sevgilim.

Sevgiliye Doğum Günü İletiyi 7 – İsmini anarak uyandığım sabahlar, hep suratını görerek bitsin. Ömrüm, yolunda tükensin. Sen benim her yeni yaşımda bana soluk ol, ben senin her yeni senesinde mutluluk habercin… daha çok benim olduğun bir yaş diliyorum. Seni çok hoşlanıyorum sevgilim. Doğum günün kutlu olsun.

Sevgiliye Doğum Günü İletiyi 8 – Bu gece omzuna hafif bir değiş sesi dinledin mi? Yanında olmasam da beni hisset diye dokundum sevgilim. Doğum günün kutlu olsun. Uzakta olabilirsin ama, kalbimden asla uzağa gitmedin. Bugün senin en özel günün. Yeni yaşın sana sıhhatli mutlu gelecekler kısmet etsin. Doğum günün kutlu olsun bebeğim.

Sevgiliye Doğum Günü İletiyi 9 – Tıpkı gün güneş olmadan başlamaz gibi, pekguzelsozler.com hayatım da senin değişin olmadan başlamıyor. Dünyamın en hoşu. Yanımda olmasan da sıcaklığın kokun hiç bir zaman üstümden çıkmaz. Doğum günün kutlu olsun tatlı aşkım.

Sevgiliye Doğum Günü İletiyi 10 – Benim hayatım, varlığınla renklenen yerini hiçbir şey dolduramaz. Hayalinle dolu dolu geçen zamanlarda bunu daha da iyi kavrıyorum. Şimdi uzanıp seni değer gibi, sözcüklerimle yanındayım. İyi ki doğdun sevgilim.

Oy Ver