Anasayfa » Sosyal Medya » Twitter Blue Alma! Nedir, Nasıl Alınır, Fiyat (Kesin Cevap)

Twitter Blue Alma! Nedir, Nasıl Alınır, Fiyat (Kesin Cevap)

Twitter Blue alma konusunda sık bir biçimde sual alıyoruz. Bu içerik Twitter blue alma ve Twitter Blue nedir?, Twitter Blue nDoğru alınır? Sorularına Doğru yanıtı veriyor. Hızlandırılmış kılavuz olarak sunulan bu içerikte aynı zamanda Twitter Blue maliyeti, Twitter Blue aboneliği ve Twitter mavi tik alma başlıklarında da değişik bilgiler verilmektedir.

Twitter kısa bir vakit önce Elon Musk ’ın Twitter ’ı satın almasıyla beraber bazı farklılıklara maruz kaldı. Bu farklılıklardan bir tanesi de diğer sosyal medya uygulamalarında mavi tik ve diğer resmi kanıt öğelerinin her birisi onaydan geçirilerek verilmekteydi. Yapılan farklılıkla beraber Twitter mavi tik alma onay üzerinden değil fiyatıyla satın alınabilir gidişatta oldu. Peki, Twitter Blue nDoğru alınır? Nedir? Ve Twitter Blue maliyeti ne kadar? İşte Doğru yanıtı!

Twitter mavi tik satın alTwitter mavi tik satın al

Twitter Blue Nedir?

Twitter Blue, Twitter ’da normal kullanıcı statüsünden çıkarak Twitter ’ın var olan diğer ek özelliklerini kullanabilmek emeliyle fiyatıyla satın alınan hizmettir. Aylık abonelik fiyatlandırmasıyla satın alınabilir ve fiyatlandırma her ülke için değişiklikler gösterebilir.

Twitter Blue satın alındıktan sonra profilinize mavi tik eklenir ve diğer tweeti düzenle gibi ek özelliklere de sahip olursunuz. Twitter daha öncesinde mavi tiki yalnızca belli gereksinimlere sahip, kamu yararına faal ve dikkate değer bireylerin reel hesaplarını tanımlayabilmek emeliyle kullanıyordu. Fakat yeni planlamayla beraber mavi tik özelliği Twitter Blue ile fiyatlı olarak satın alınabilir vaziyettedir.

Twitter Blue Özellikleri Nelerdir?

Twitter Blue ile Twitter profilinizi çok daha şahsileştirilebilir alana dönüştürebilirsiniz. Mavi tik haricinde ek olarak sunulan bir çok değişik özelliğe Twitter Blue ile sahipsiniz. Twitter Blue satın alarak yalnızca mavi tike değil Twitter ’ın erken ulaşıma açtığı diğer tüm ek özelliklerden de süratlice faydalanabilirsiniz.

Kaydetme butonu: Bir gönderi beğendiğiniz ve gönderiyi daha sonrasında daha süratli bir biçimde keşif etmek için kaydetme butonunu kullanabilirsiniz. Kaydettiğiniz gönderileri klasör altında toplayabilir ve düzenleyebilirsiniz. Bu özelliği sınırsız sayıda gönderi için profiliniz üzerinde kullanmış olacaksınız.

Twitter Mavi Tik: Twitter mavi tik satın alarak profilinizi diğer profillerden ayırabilir ve çok değişik, çok havalı bir profile sahip olabilirsiniz. Twitter mavi tik almak için Twitter Blue satın almanız gerekir. Uygulama Simgesini Değiştirme: Twitter Blue, Twitter ’ın değişik logo renklerinde veya nDoğru görüneceği konusunda size avantaj sağlar. Seçiminizi yaparak Twitter ’ın özel uygulama simgelerinden faydalanın. Değişik Temalar: Mavi renkli Twitter haricinde kullanabileceğiniz birden fazla tema renk seçeneği ortaya çıkar. Özel Gezinme: Twitter ’ı özel gezinme çubuğuyla önemsediğiniz içerikleri daha süratli keşfedebilmek için kullanabilirsiniz. Alt gezinme çubuğu olarak kullanılan özellikte en az 2, en fazla 6 öğe seçerek Twitter hedeflerine süratli bir biçimde erişebilirsiniz. Popüler İçerikler: Tüm popüler yazıların her birisini size tek bir çatı altında toplayarak sunar. Twitter Blue özelliğinden faydalanarak Twitter ’da paylaşılmış ve rağbet gören bir çok değişik yazıya bu sayede daha kolay ulaşım imkanına sahip olursunuz. Okuyucu Görünümü: Twitter ’ı okuyucu görünümünde kullanarak okuduğunuz içerikleri gözünüzü yormadan daha sevinçli ve daha az hengameyle kullanırsınız. Tweeti Geri Alma: Paylaştığınız bir Tweeti hiç kimse görmeden silebilirsiniz. Şayet bir Tweet paylaşmak istiyorsanız Tweeti yayınlamadan önce önizleyebilir ve gözden geçirebilirsiniz. Geri alma butonuna basıldığındaysa tweetiniz herkes tarafından görülebilir hale kazanç.

Twitter Blue NDoğru Satın Alınır?

Twitter Blue özelliğini isterseniz uslu telefonunuz üzerinden isterseniz masaüstünden süratlice güvenilir olarak satın alabilirsiniz.

Web üzerinden satın almak için alttaki adımları takip edin:

Twitter.com adresine giriş yapın. Daha Fazla > Twitter Blue butonuna basın. Abone Ol seçeneğine tıklayın. Abonelik maliyetinı ödeyin ve kullanmaya başlayın.

Twitter Blue özelliğini satın alamıyorsanız telefon numaranızı Doğrulamadığınız için olabilir. Özelliği satın almak için Twitter telefon Doğrulama sualnunu gidermeniz gerekir.

iPhone Twitter Mavi Tik Alma operasyonları için:

Twitter uygulamasını açın. Twitter Blue sekmesine tıklayın. Abone ol seçeneğine tıklayın. Abonelik maliyetinı ödeyin ve kullanmaya başlayın.

Twitter Blue Türkiye Maliyeti Ne Kadar?

Twitter Blue her ülkede değişik fiyatlandırma politikasına sahiptir. Twitter Blue üyeliğinin aylık ücretlendirmesi Türkiye için 110 TL ’dir. 110 TL ücretlendirmeyi ödediğiniz taktirde Twitter Blue aboneliğine aylık ödeme yapmış olursunuz. Şayet bir sonraki ay ödemeyi tamamlamazsanız Twitter mavi tik profilinizden kaldırılır.

Amerika Birleşik Devletleri, Kanisme ve diğer ülkelerde Twitter Blue maliyeti şu anda masaüstünde satın alındığı taktirde 8 $. Şayet mobil uygulamadan satın alırsanız 11 $ dolar ödeme yapmanız gerekir.

Twitter Mavi Tik Gözükmüyor Neden?

Twitter Blue satın aldıktan sonra mavi tikiniz gözükmüyorsa endişelenmeyin. Twitter Blue özelliğinde Blue ’nın vermiş olduğu diğer tüm özellikler profilinize aktarılır fakat mavi tikin profilinize yansıması diğer özelliklere göre azıcık daha uzun sürer.

Twitter Blue satın aldıktan sonra mavi tiki profilinizde görebilmeniz için Twitter takımı hesabınızı gözden geçirir. Tüm gereksinimleri sağlıyorsanız Twitter mavi tik profilinize verilir.

Oy Ver