Anasayfa » Genel » Türkçe Anlamlarıyla İngilizce Sevgili Kaydetme

Türkçe Anlamlarıyla İngilizce Sevgili Kaydetme

İngilizce sevgili kaydolma, bir hayli genç kızın istekleri arasında yer almaktadır. Fakat bu ad hem alaka çekici, hem aşk dolu hem de cümbüşlü olsun istenir. Bu sebeple sizin için sıraladığımız Türkçe Anlamlarıyla İngilizce sevgili kaydolma teklifleri, gereksiniminiz olan fikirleri size verecektir.

İngilizce Sevgili Kaydolma

İngilizce sevgili kaydolma tekliflerimizi dikkate alarak dolaysız olarak kullanabilir ya da fikir edinerek kendinize özel yeni kaydolma biçimleri üretebilirsiniz. Bu tamamen sizin isteğinize bağlıdır.

Love – sevgi Affection – duygusal bağlılık Devotion – sadakat Tenderness – kibarlık Adoration – hayranlık Passion – tutku Intimacy – samimiyet Fondness – sevgiyi ifade eden bir söz Cherishment – değer vermek Warmth – sıcaklık Admire – hayran olmak Caring – ilgilenmek Embrace – sarılmak Endearment – sevgiyi ifade eden bir söz Enthusiasm – coşku Loyalty – sadakat Nurturing – bakım vermek Protect – koru Trust – güven Worship – iman etmek Adoration – hayranlık Appreciation – değerlendirme Attraction – çekim Bliss – mutluluk Cherish – değer vermek Compassion – acıma Delight – zevk Ecstasy – çok mutlu olmak Enamored – aşık olmak Enchantment – sihir Fervor – ateşli tutku Fidelity – sadakat Fire – tutku Flattery – methiye Glee – sevinç Gratitude – minnettarlık Harmony – geçim Heaven – cennet Idolize – tapmak Idolatry – tapınma Infatuation – aşk hastalığı Inordinate affection – fazla sevgi Jubilation – sevinç Laughter – gülme Liking – beğenme Longing – özlem Lust – arzu Melancholy – melankoli Rapture – çok mutlu olmak Serenity – suskunluk. İngilizce Sevgili Kaydetmeİngilizce Sevgili Kaydolma

Aşk eşsiz bir duygudur. Siz de aşkınızı kılavuzunuza yansıtmak istiyorsanız bunları kullanabilirsiniz.

Oy Ver