Anasayfa » Genel » Tuncer Çiftçi Kimdir? Nereli? Hz. Mehdi Mi? 2022

Tuncer Çiftçi Kimdir? Nereli? Hz. Mehdi Mi? 2022

Son günlerde ziyaretçilerimiz tarafından bizlere Tuncer Çiftçi kimdir? Biçiminde çok fazla sual gelmekteyiz. Bu içeriğimizle beraber siz kıymetli ziyaretçilerimize Tuncer Çiftçi kimdir? Başlığında ayrıntılı bilgiler sunmuş olacağız. Bununla beraber Tuncer Çiftçi nereli, Tuncer Çiftçi kaç yaşında, Tuncer Çiftçi nerede yaşıyor, Tuncer Çiftçi ailesi, Tuncer Çiftçi işi nedir? Başlıklarında da değişik bilgileri paylaşmış olacağız.

Son zamanlarda karşımıza çok sık bir biçimde çıkan ve insanları hayrete düşüren videolarıyla merak uyandıran Tuncer Çiftçi yaptığı konuşmalarla gündemden düşmüyor. En son yaptığı konuşmada; ‘ ’Beni en çok sevenler şelalenin altına girip çıkacak ’ ’ Demişti. İnternette süratli bir biçimde videoları viral olan Tuncer Çiftçi hakkında bazı şahıslar bu insan ‘ ’Hz. Mehdi ’ ’ diyor. Peki, Tuncer Çiftçi kimdir? Tuncer Çiftçi nereli? İşte sizlere tüm suallerinize yanıt alabileceğiniz ayrıntılı içeriğimiz…

Tuncer Çiftçi Mehdi Mi?

Tuncer Çiftçi Kimdir?

2005 senesinde GONCA FM ’i kuran ve daha evvelinde süt, peynir işleriyle uğraşan Tuncer Çiftçi kendisini ‘ ’Mehdi ’ ’ duyuru eden bir bireydir. Duasıyla insanları iyileştirdiğini söyleyen bu şahıs televizyonlara çıkarak dua seansları yapmaktadır.

Kendisini seven ve saygı gösteren bir grup kadın için; ‘ ’Beni en çok sevenler şelalenin altına girecek ve çıkacak ’ ’ demiştir. İnsanları hayrete düşüren lafları bulunan Tuncer Çiftçi ’nin aynı zamanda sahibi olduğu GONCA FM içinde; ‘ ’Elektriklerimizi kesecekler. Bize bağış yapmalısınız. Bağışlarınızla hoş duaları sizlere eriştireceğiz. ’ ’ Biçiminde lafları olduğu iddia edilmektedir. Tabi, bunların her birisi bir iddia olduğu için asıllığını bizler bütün olarak net bir biçimde söyleyemeyiz.

Tuncer Çiftçi Kaç Yaşında?

Tuncer Çiftçi 1970 seneyi İstanbul, Levent ’te doğmuştur. Şu anda 52 yaşındadır.

Tuncer Çiftçi Aslen Nerelidir?

Tuncer Çiftçi ve ailesi aslen Kastamonulu ’dur.

Tuncer Çiftçi Evli Mi?

Evet, Tuncer Çiftçi evli ve 4 çocuk babasıdır.

Tuncer Çiftçi Nerede Yaşıyor?

Son zamanlarda kendisi hakkında çok fazla dava açılması sebebiyle Tuncer Çiftçi ’nin İngiltere ’de yaşadığı öğrenilmektedir.

Tuncer Çiftçi ’den Dikkat Toplayan Laflar

Türkiye ’den pek çok ünlü adın kendisi için dua etmesini istediğini söyleyen ve bunu iddia eden Tuncer Çiftçi ‘ ’Ad veremem ama afallayacağınız adlar benden dua etmemi istiyorlar. Herkese takviyeci olmaya çalışıyorum. ’ ’ Diyor. Aynı zamanda ‘ ’Benimle uğraşanı Allah cezalandırır. ’ ’ Lafları da fazlasını dikkat topluyor.

Genel kategorimize bakmayı unutmayınız.

Oy Ver