Anasayfa » Genel » TikTok Canlı Yayın Açma Şartları (Doğru Cevap)

TikTok Canlı Yayın Açma Şartları (Doğru Cevap)

Ziyaretçilerimizden sık bir biçimde TikTok Canlı Yayın Açma Koşulları mevzusunda sual almaktaydık. Bu içeriğimizle beraber bedelli ziyaretçilerimize TikTokta Canlı Yayın Açma Koşulları mevzusunda Doğru yanıtı verdik. Aynı zamanda TikTokta Canlı Yayın Nasıl Açılır? Ve TikTok Canlı Yayın Açma Yaşı başlıklarında da değişik bilgiler verdik.

TikTok son yarıyıllarda çok sık kullanılmakta olan sosyal medya platformlarından bir tanesi olarak öğreniliyor. Muhtelif video sürükleme akımlarıyla bir hayli kullanıcı tarafından seçim edilen TikTok, kuşkusuz son zamanlardaki en zaferli ve ismini duyurmuş sosyal medya platformları arasında yer alıyor. TikTok kullanıcıları tarafından paylaşılan eğlendirici, düşündürücü ve öğretici kısa videolar, diğer sosyal platformlarda da sıklıkla izlenir. Bu nedenle bir hayli TikTok kullanıcısı, geniş kitlelere hitap ederek kazanç elde etmek emeliyle bu platformda yer alıyor. Özellikle kullanıcılar canlı yayın açarak platform üzerinden elde edilen kazancı kat kat artırmaktadırlar.

TikTok Canlı Yayın Açma Koşulları

TikTok Canlı Yayın Açma Koşulları

Sosyal medyaya damga vuran TikTok uygulamasında canlı yayın açmak isteyen kullanıcıların bazı koşullara uygun olması gerekiyor. TikTok ’ta canlı yayın açmak istiyorsanız bu koşullara uygun olup olmadığınızı hakimiyet etmelisiniz. Gelin bu koşulları beraber araştıralım:

TikTok ’ta canlı yayın açmak isteyen kullanıcılar 16 yaş ve üstü olması gerekir. Hesabın en az 1000 takipçiye sahip olması koşulu vardır. Ayrıca canlı yayın açan kullanıcıların hediye almak ve hediye yollamak için 18 yaş ve üzeri olması gerekir.

TikTok Canlı Yayın Nasıl Açılır?

Tiktok uygulamasında canlı yayın açma harekâtı oldukça kolaydır. Bunun için canlı yayın açma koşullarına uymak gerekmektedir. Şayet bu koşullara uyuyorsanız alttaki adımları takip ederek TikTok ’ta canlı yayın açma operasyonunu galibiyetle hakikatleştirmiş olursunuz:

ADIM:     TikTok uygulamasını açın. ADIM:     Ekranın alt kısmında yer alan “+” sembolüne dokunun. ADIM:     “Kamera” alternatifinin yanında bulunan “Canlı” düğmesine tıklayın. ADIM:     Canlı yayın için bir başlık ve fotoğraf seçin. Sonra “Canlı yayına geç” alternatifine tıklayın. ADIM:     Canlı yayın esnasında efekt ilave etmek, kamerayı istenilen Doğrultuya çevirmek, yorumları filtrelemek veya 20 ’ye kadar moderatör ilave etmek için üç noktaya… dokunun.

Bu adımları beceriksizsiz biçimde uyguladıktan sonra TikTok ’ta canlı yayın açarak takipçilerinizle etkileşime geçmeye başlayabilirsiniz.

TikTok Canlı Yayın Açma Yaşı

Son zamanların en popüler sosyal medya platformlarından biri olan TikTok ’ta canlı yayın açmak isteyen kullanıcılar yaş hududuyla karşı karşıya gelmektedirler. Hizmet koşulları kapsamında tanımlanan yaş hududu 16 yaş ve üstüdür. Ayrıca TikTok uygulamasında canlı yayın esnasında hediye almak ve yollamak için de 18 yaş ve üzeri olmak gerekiyor. Tanımlanan bu yaş hududunun altındakiler canlı yayın açma operasyonunu asıllaştıramıyorlar.

Gürcistan Minimum Fiyat Instagram Anekdot Misalleri Dünya Kupası Hipotez Oyunu

İçeriklerimize de göz atabilirsiniz.

Oy Ver