Anasayfa » Genel » Telefonla Konuşurken Gelen Aramayı Görme (Doğru Yöntem)

Telefonla Konuşurken Gelen Aramayı Görme (Doğru Yöntem)

Ziyaretçilerimiz bizlere telefonla konuşurken gelen aramayı görme mevzusunda çok sık sual sormaktaydı. Bizlerde ziyaretçilerimizi kırmamak ismine telefonla konuşurken gelen aramayı görme başlığında ayrıntılı bilgi vermekten yana olduk. Bu içeriğimizle beraber telefonla konuşurken gelen aramayı görme, gelen aramaları görme, alttan gelen aramayı görme, alttan arayanı görme başlıklarında bilgi sunmuş olacağız.

Telefonla görüşme yaparken öbür bir bireyin sizi arayıp aramadığını görebilmek için etkin edebileceğiniz sim kart özelliği bulunmaktadır. Birisiyle telefonla konuşurken öbür bir bireyin sizi arayıp aramadığını bilmek veya bilebilmek Doğruten güzel bir özelliktir. Sizlerde telefonla konuşurken gelen aramayı görme mevzusunda takviye almak istiyorsanız bu içeriğimizi okuyabilirsiniz.

Gelen Aramayı Nasıl Görebilirim

Gşan içerisinde çok sık telefonla görüşebiliyoruz. İş için, dost, aile arkadaş veya öbür her türlü hadise için telefon her zaman elimizin altındadır. Bazı insanlar telefonla görüşmeyi beğenmezken bazı insanlarda telefonla görüşmeyi bir hayli fazla yaparlar. Fakat telefonla çok sık görüşme yapan insanlarda birden beklenmeyen bir çağrı oluşur ve bu çağrı her zaman telefon ekranına yansımayabilir. Telefonla görüşürken öbür bir birey sizi aradığında aramayı nasıl görebilirim diyorsanız şimdi sizlere takviyeci olacağız.

Telefonla Konuşurken Gelen Aramayı Görme

Telefonla konuştuğunuz esnada bir başkasının sizi aradığını görebilmek için yapmanız gereken ayar ‘ ’Çağrı bekletme ’ ’ özelliğini etkin etmektir. Bu özellik ekranda öbür bir birey sizi aradığında gözükmesine imkân sağlayacaktır. Bu özelliğin etkin olup olmadığını kesinlikle hakimiyet edin. Ehemmiyetli bir çağrı bekliyor olabilirsiniz fakat o an telefonla bir başkasıyla görüşüyor da olabilirsiniz. Bu gibi vaziyetlerde telefonunuz bir başkası tarafından aranıldığında haber alabilmek için ‘ ’çağrı bekletme ’ ’ özelliğini etkin faktörüz gerekir.

Gelen Aramayı Görme Yöntemleri

Gelen aramayı görmek için kullanabileceğiniz yöntem rakamı birden fazladır. Yöntemlerin bir tanesini sizler için altta hisseleştik.

Kod ile gelen aramayı görüşme esnasında ekranda gösterebilirsiniz. Gelen aramayı görme özelliğini kod ile etkin etmek için ‘ ’*43# ’ ’ numaralarını tuşlamanız gerekir. Bu tuşlama sonrasında telefonunuzda çağrı bekletme özelliği etkin olacaktır.

Telefonla Konuşurken Gelen Aramayı Görme iPhone

iPhone ’da bu özelliği etkin edebilmeniz için herhangi bir kod vs. yazmanıza gerek yoktur. iPhone telefonunuzun ‘ ’Ayarlar ’ ’ kısmına giltihap ve bu ekranda ‘ ’Telefon ’ ’ kategorisini bulun. Kategoriye giltihap ve ‘ ’Arama bekletme ’ ’ kısmını etkin edin. Bu sayede gelen aramayı iPhone ’da görebileceksiniz.

Telefonla Konuşurken Gelen Aramayı Görme Samsung

Samsung dahil tüm Android aygıtlarda gelen aramayı görmek için yapmanız gereken ayarları sizler için altta hisseleştik.

Telefonunuzun rehber kısmına giltihap.Açılan sayfanın sağ üst kısmında yer alan ‘ ’Daha fazla ’ ’ alternatifine tıklayın.Tıkladığınızda açılır menüden ‘ ’Ayarlar ’ ’ butonuna tıklayın.Arama ayarları sayfasında yer alan ‘ ’Öbür ayarlar ’ ’ kısmına giltihap ve buradan ‘ ’Arama bekletme ’ ’ özelliğini etkin hale getirin. Telefonla Konuşurken Gelen Aramayı Görme Samsung

Çağrı Bekletme Nedir

Çağrı bekletme özelliği cerrahlar tarafından ortaya çıkartılan ve bugşan bir çok telefonda ‘ ’Ayarlar ’ ’ kısmında yer alan bir özelliktir. Bu özellikle beraber telefonla görüşme yapıyorsanız, bir öbür birey sizi aradığında meşgul çalması yerine sıradan bir birey sizi arıyormuş gibisine gösterir. Bu sayede arayan birey geri çevrilmez ve sizde kim sizi aramış anında görebilirsiniz.

Genel kategorimize göz atmayı unutmayınız.

Oy Ver