Anasayfa » İstanbul » Taksimden Bakırköy ’e Nasıl Giderim

Taksimden Bakırköy ’e Nasıl Giderim

Bakırköy Nerede, Bakırköye Nasıl Giderim? Bakırköy Yol Tarifi nedir? Şeklinde sualleri olan ziyaretçilerimize dayanakçı olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin erişim vasıtaları, erişim yolları, yol tarifi, adres veya iletişim bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Taksim alanından Bakırköy ’e gidebilmek için alanda yer alan 72T otobüs hattına binerek direk olarak Bakırköy alana gidebilirsiniz.

Bakırköy Alana Nasıl Giderim?

Bakırköy alana Nasıl Giderim, Bakırköy yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere cevabımız birden fazla erişim taşıtını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de diğer erişim vasıtalarıyla süratli bir şekilde gidebilirsiniz.

Metro ile gitmek isteyenler ise Her ne kadar Bakırköy merkeze direk giden metro hattı omasa da M1A Yenikapı-Atatürk Havalimanı metro hattına binerek “Bakırköy-İncirli” durağında inip basitçe gidebilirsiniz. Metro ile gitmek isteyenlerin diğer alternatifi ise M2 Taksim-Hacıosman metrosu ile Marmaray ’dan Yenikapı ’ya gelin ve metroya aktarma yapın.

Bakırköy Metrobüs Durağı

Bakırköy metrobüs durağı İncirli metrobüs durağıdır. Metrobüs ile gitmek istenler İncirli durağından inip Bakırköye basitçe ulaşabilirler.

Bakırköy Marmaray Durakları

Bakırköy ’e Marmaray ile gitmek isteyenler aşağıdaki Marmaray duraklarını kullanabilir. Duraklar ve saatlerini sizler için altta hisseleştik. Marmaray ile Bakırköy ’den Halkalı ’ya veya Bakırköy ’den Gebze ’ye gidebilirsiniz. Aynı Marmaray seferlerini kullanarak yine Bakırköy ’e gelebilirsiniz. Tablodaki saatler ilk Marmaray kalkış saati ve son Marmaray kalkış saatidir.

MARMARAY BAKIRKÖY → HALKALI BAKIRKÖY → GEBZE KALKIŞ İSTASYONU 1. Marmaray 06:04 06:04 Bakırköy Marmaray 2. Marmaray 06:10 06:12 Bakırköy Marmaray Son Marmaray 00:18 23:19 Bakırköy Marmaray

 

Bakırköy Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz altta yazılı olan numaralı herhangi bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en Doğru şekilde gideceğiniz konuma eriştirecektir. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

76E Boğazköy Son Durak / Son Durak İstikameti 76T Gümüşsuyu Peron 79T Kayabaşı Kiptaş Peron 145M Gümüşsuyu Peron 145T Beylikdüzü 76D Bahçeşehir / Son Durak İstikameti 32T Cevatpaşa 35C Koca Mustafapaşa 36T Cebeci Peronlar 38T Küçükköy Alan / Sondurak İstikameti 46KT Yenikapı Marmaray 46T Kağıthane 46Ç Kağıthane 54E Eminönü 54HT Hasköy / Son Durak İstikameti 55T Gaziosmanpaşa 70FE Feriköy 70KY Yenikapı Etkinlik Alanı 71T Ataköy 9.-10.Kısım / Bakırköy İstikameti 72T Harbiye

Bakırköye En Yakın Otobüs Durakları

Gümüşsuyu Peron 7 dk yürüme Gümüşsuyu Peron / Peron 76d-76e-79t-145t İstikameti 7 dk yürüme Ömer Hayyam / Taksım İstikameti 8 dk yürüme Ömer Hayyam / Taksim İstikameti 8 dk yürüme Abdülhak Hamit Caddesi 8 dk yürüme Altıntepe 8 dk yürüme Taksim 10 dk yürüme Park Otel / Emınönü İstikameti 13 dk yürüme Taksim Tünel 14 dk yürüme

Bakırköy Sahil Yol Tarifi

Bakırköy sahili, İstanbul ’da oldukça popüler olan ve her gün binlerce ziyaretçiye ev sahipliği yapan bir sahildir. Bakırköy sahiline giderek denizin eşsiz güzelliğine şahit olabilir, deniz manzarasını yakından izleyebilirsiniz. Bakırköy sahil yol tarifi için sizlere altta Bakırköy sahile giden otobüsler listesini hisseleştik.

BN1 Halkalı Park / Zeytınburnu Metro İstikameti MR20 Kazlıçeşme Marmaray 72YT Yeşilköy 98H Başakşehir Metrokent / Bakırköy İstikameti E-57 Esenkent 71T Ataköy 9.-10.Kısım / Bakırköy İstikameti 72T Harbiye 73B İstanbul Akvaryum 76 Beylikdüzü 76B Cihangir Mahallesi 76C Büyükçekmece / Son Durak 76c İstikameti 76V Bakırköy / Incırlı İstikameti 76Y İhlasmarmara Evleri 79B Bakırköy / Incırlı İstikameti 89YB Kanuni Sultan Süleyman 94A Zuhuratbaba / Yesılköy İstikameti 94Y Yeşilpınar 98 Fenertepe Peronlar / Yenıbosna İstikameti 98A Malazgirt Ortaokulu 98AB Toki Atakent Spor Lisesi

Taksimden Bakırköye Nasıl GidilirTaksimden Bakırköye Nasıl Giderim

Bir içeriğin daha sonuna geldik. Umarız sizlere bu içeriğimiz Bakırköy yol tarifi, Bakırköy marmaray durakları, Bakırköye Nasıl Giderim, Bakırköy metro durakları başlıklarında dayanakçı olmuştur. Şimdi isterseniz bir diğer değişik olan içeriğimiz Eminönü Yol Tarifi nedir? İsimli içeriğimizi inceleyebilirsiniz. Bakırköy marmaray durakları hakkında resmi bilgiler almak isterseniz Marmaray ’ın kendi resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Oy Ver