Anasayfa » Genel » PUBG Mobile Görünmezlik Hilesi (Güncel)

PUBG Mobile Görünmezlik Hilesi (Güncel)

Pubg Mobile görünmezlik şikesi nasıl yapılır? Şeklinde bizlere çok sık soru gelmektedir. Bu içeriğimizle beraber Pubg Mobile görünmezlik şikesi konusunda siz kıymetli ziyaretçilerimize geniş bir anlatım sunmuş olacağız. Şayet Pubg Mobile görünmezlik şikesi hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olmak istiyorsanız bu içeriğimiz sizlere destekçi olabilir.

Türkiye dahil tüm Dünya ülkelerinde milyonlarca hatta milyarlarca kullanıcısı olan Pubg Mobile oyununda bazı oyuncuların duvar arkası vurma, görünmezlik şikesi gibi şikelerin ortaya çıktığı öne sürülmektedir. Görünmezlik şikesi konusunda oyuncular çok sık bir biçimde mağdur vaziyete düşüyor olsalar da bu şikeyi yapmak isteyen şahıs sayısı bir hayli fazla diyebiliriz. Pubg Mobile görünmezlik şikesi veya türevi olan şikeleri yaparsanız değişik oyuncuları güç vaziyete sokacağınızı bilmenizi isteriz. Aynı zamanda bu şikeyi kullanırsanız ve birisi sizi fark ederse Pubg tarafından çok büyük cezalara çarptırabilirsiniz.

Pubg Mobile Görünmezlik Şikesi

Pubg Mobile ’de son zamanlarda fazla popüler olan şikelerden bir tanesi de görünmezlik şikesidir. Bu şikeyle beraber oyuncular yani şikeyi kullanan şahıs görünmez oluyor, görünmez olduğu içinde istediği herkesi hiç can vermeden vuruyor. Şike kullanmayan ve şike kullanmayı sevmeyen bireyler tarafından bu şikeler çok sık bir biçimde reportlanarak şike kullanan oyuncuların hesapları çok süratli bir biçimde yasaklanmış oluyor. Yani görünmezlik şikesi gibi şikeleri kullanarak hesabınızın bir anda engellenmesine, oyun içerisinden yasaklanmasına neden olabilirsiniz. Bu yüzden bu şikeleri kullanırken çok dikkat etmeniz gerekir. Görünmezlik şikesi dışında kullanabileceğiniz şikelerin tanıtımını sizlere altta yaptık.

Pubg Mobile Macro Şikesi

Görünmezlik şikesi dışında kullanabileceğiniz bir değişik hileyse macrodur. Macro sayesinde oyunu çok seri hale getirebilir ve düşmanlarınızı çok süratli bir biçimde öldürebilirsiniz. Pubg mobile macro şikesinden faydalanmak için altta sizlere birkaç kod hisseleştik. Paylaştığımız kodları kullanarak oyun içerisinde macrodan yararlanabilirsiniz fakat kodları eksiksiz ve Doğru bir biçimde kurmanız gerekir.

function OnEventevent, arg OutputLogMessage“event = %s, arg = %dn”, event, arg if event == “PROFILE_ACTIVATED” then EnablePrimaryMouseButtonEventstrue elseif event == “PROFILE_DEACTIVATED” then ReleaseMouseButton2 — to prevent it from being stuck on end if event == “MOUSE_BUTTON_PRESSED” and arg == 4 then recoil = not recoil spot = not spot end if event == “MOUSE_BUTTON_PRESSED” and arg == 1 and recoil then if recoil then repeat –Sleep35 Sleep8 MoveMouseRelative0, 2 until not IsMouseButtonPressed1 end end end

Oy Ver