Anasayfa » Genel » Prima Bebek Reklam Yüzü Başvuru

Prima Bebek Reklam Yüzü Başvuru

Prima bebek reklam suratı müracaatsu yapmak istiyorsanız ve çocuğunuzun yalnızca Prima markası değil diğer tüm markalarda reklam suratı olmasını istiyorsanız sizlere teklifini yapabileceğimiz birkaç yöntem bulunmaktadır.

İnsanlar artık çocuklarının reklamlarda oynamasını, geleceğinin daha parlak hale gelmesini ve minik yaşlarda kazanç elde etmesini desteklemeye başladı. Gidişat böyle olunca ebeveynler başka bir deyişle velilerde değişik değişik markalar ile irtibata geçerek çocuklarının reklam suratı olmasını istiyor. Bugün televizyonda veya internette rastgele bir videoda suratlarca hatta binlerce çocuk reklamı mevcut. Bazısı bebek giysileri üzerine, bazısı biberon üzerine bazısı ise bebek otomobili üzerine. Sizlerde çocuğunuzun reklam suratı olmasını istiyorsanız ve Prima bebek reklam suratı müracaat mevzusunda takviyeye lüzumunuz varsa bu içeriğimiz sizlere destekçi olacaktır.

Bebek Reklam Ajansları

Prima değil diğer tüm markalarda bebeğinizin reklam suratı olmasını istiyorsanız ilk evvel kabul faktörüz gereken bir koşul vardır. Her çocuk, reklam suratı olamaz. Bebeğinizin reklam suratı olabilmesi için en az 6 aylık olması gerekmektedir. Bu koşul Türkiye Cumhuriyeti yasalarınca geçerlidir. Başka Bir Deyişle 6 aydan minik çocuklarınız hiçbir biçimde reklamlarda, dizilerde veya filmlerde oynayamaz.

Prima bebek reklam suratı müracaatı için ilk etapta yapmanız gereken Prima ile ortaklaşa çalışan veya reklam sektöründe ismini duyurmuş bir ajansla çalışmaya başlamanızdır. Reklam ajansı sektöründe binlerce cast başka bir deyişle oyunculuk ajansı bulunmaktadır. Bunların her birisi size reklam suratı olabilmeniz için avantaj sağlayabilir fakat ne zaman reklam suratı olabileceğiniz mevzusunda net bir tarih veremez. Şayet Prima ‘ ’Bize bir bebek gerekli ’ ’ Derse işte o zaman reklamlar için bebeğiniz seçim edilebilir.

Bebek reklam ajanslarına müracaat yapmadan evvel bebeğinizin fotojenik bir surata sahip olduğunu, sevimli ve tatlı bir surata sahip olduğunu kavrayın. Şayet bebeğiniz fotojenik bir surata sahipse ve suratı oldukça sevimliyse cast ajanslarına müracaatınızı yapabilirsiniz. Reklam ajansları, bebeğiniz için müracaat yaparken sizden bir ekip fiyatlar arz edebilir. Arz edilen fiyatı ve bebeğinizin sesini, resmini onlara yolladığınız taktirde reklam ajansında bebeğinizin özellikleri sergilenecektir. Şayet bebeğiniz uygun görülürse Prima dahil diğer tüm bebek markaları bebeğinizle ilgilenerek reklamlarda oynatabilir.

Prima Alıcı Hizmetleri Telefon Numarası

Şayet Prima markası ile reklam suratı müracaatı için ayrıntılı bilgi almak isterseniz birde Prima markasıyla irtibata geçebilirsiniz. Prima alıcı hizmetleri telefon numarası 0850 220 09 11 ’dir.

5/5 - (1 Oy)