Anasayfa » Genel » Plevne Karakolu Nasıl Giderim

Plevne Karakolu Nasıl Giderim

Plevne Karakolu Nerede, Plevne Karakolu Nasıl Giderim? Biçiminde sualleri olan ziyaretçilerimize dayanakçı olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin erişim vasıtaları, erişim yolları, yol tarifi, adres veya bağlantı bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Plevne Karakolu Nerede

Plevne Karakolu nerede diye soracak olursanız sizlere yanıtımız Akşemsettin, Çengel Sk., 06934 Sincan/Ankara olacaktır. Bu adrese erişebileceğiniz birden fazla erişim yolu ile erişim taşıtı spektrumu bulunmaktadır. Sizlere en uygun erişim vasıtasını ve erişim yolunu seçim ederek zaman kaybetmeden süratli bir biçimde erişebilirsiniz.

Plevne Karakolu Nasıl Giderim

Plevne Karakolu gidilir, Plevne Karakolu yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere yanıtımız birden fazla erişim vasıtasını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de öteki erişim taşıtlarıyla süratli bir biçimde gidebilirsiniz.

Plevne Karakolu Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz altta yazılı olan numaralı rastgele bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en Doğru biçimde gideceğiniz konuma eriştirecektir. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

507 Plevne Semti-Ümitköy Metro Istasyonu 525 Plevne Mah.-Sihhiye 507-1 Plevne Mah.-Ümitköy Metro Istasyonu 507-2 Fatih-Plevne Mah-Ümitköy Metro Ist. 525-1 Plevne Mah.-Sihhiye 525-2 Fatih-Plevne Mah.-Sihhiye 525-6 Fatih-Plevne Mah.-Sıhhiye

Plevne Karakolu En Yakın Otobüs Durakları

50414 – Leylak Sk. 4 dk yürüme

Plevne Karakolu Telefon Numarası

Telefon: 0312 268 86 66

Plevne Karakolu Nasıl Giderim

Oy Ver