Anasayfa » Rehber » Payoneer Güvenilir Mi? Nedir, Para Çekme, Hesap Açma

Payoneer Güvenilir Mi? Nedir, Para Çekme, Hesap Açma

Ziyaretçilerimizden sık bir biçimde Payoneer emin mi? Sualini almaktaydık. Bu içeriğimizle beraber kıymetli ziyaretçilerimize Payoneer emin mi? Sualine Doğru yanıtı verdik. Aynı zamanda Payoneer nedir, Payoneer hesap açma, Payoneer para sürükleme başlıklarında da değişik bilgiler verdik.

Dünya ’nın yakından takip ettiği ödeme sistemi kuruluşlarından bir tanesi olan Payoneer akdikeni ile satıcı arasında eminlik oluşturarak komite halinde hizmet sunan bir platformdur. Amerika ’da çok sık bir biçimde kullanıma olan Payoneer uygulamasının reel emeli firmaların alacağı ve vereceği ödemeleri temennilerin üzerinde karşılayarak hizmet sunabilmekten geçer. Peki, Payoneer emin mi? Veya Payoneer Nedir? İşte sizlere değişik başlıklarda Payoneer hakkında Doğru yanıtlar!

Payoneer Para Sürükleme

Payoneer Nedir?

Payoneer, 200 ’den fazla ülkede etkin bir biçimde faaliyetlerini devam ettiren ve firmalara ödemeleri mevzusunda sürat kazandıran bir platformdur. Yurtdışındaki ödemelerini süratlice alabilmek ve bu cins harekâtları pratik hale getirebilmek için Dünya çapında Payoneer uygulamasının kullanımı çok fazladır.

Payoneer tüm uygulama kullanıcılarına süratli, elastik, tehlikesiz ve düşük maliyetli çözümler sunabilmeyi emeller. Amerika merkezli bir finansal hizmetler işletmeyi olan Payoneer kullanıcılarına çevrimiçi para transferi sağlayarak sürat kazandırmış olur. Yüz binlerce minik firmacının sponsoru olan ve pazaryerinde çok sık bir biçimde kullanılan Payoneer alt yapısı ödeme sistemlerinin yanı gizeme aynı zamanda şirket anaparası, vergi çözümleri ve tehlike yönetimi gibi ek hizmetlere sahiptir.

Payoneer, 150 ’den fazla yerel para ünitesini desteklemektedir. Oldukça büyük bir popülariteye sahip olan uygulama Türkiye ’de de aynı biçimde PayPal ’ın kullanıma kapatılmasıyla beraber rağbet görmektedir.

Payoneer Emin Mi?

Payoneer sağlamış olduğu avantajlar ve Dünya çapındaki markalaşmış adıyla kullanıcılarına emin bir biçimde hizmet sunma taraftarıdır. Büyük bir güvenlik eklentisine sahip olan uygulama kullanıcılarının saklılığı ve ödemelerindeki meseleleri en aza indirebilmek için amansız gayret tüketir. Dünya ’nın en çok kullanılan uygulamaları arasında yer alan ödeme sistemi Payoneer, Mastercard teminatı altındadır.

Payoneer Hesap Açma

Payoneer ’de hesap açmak ve hemen kullanmaya başlamak tamamen fiyatsız. Payoneer ’in resmi internet sitesine giriş yaptıktan sonra altta yazılı adımları takip edin.

Payoneer.com internet sitesine giriş yapın. Sağ üstte yer alan Register butonuna basın. Gereksiniminiz olan hesap cinsini seçin. Aylık hasılatınızı seçin. Kayıt ol butonuna basın. Açılan sayfada yer alan tüm bilgileri noksansız olarak doldurun. Next butonuna basın.

İşte hepsi bu kadar. Adımları Doğru ve noksansız bir biçimde bitirdikten sonra artık sizin de fiyatsız Payoneer hesabınız olacaktır. Şimdi dilediğiniz her yerden ve Dünya ’nın 4 bir yanındaki tüm insanlardan ödemelerinizi alabilirsiniz.

Payoneer Para Sürükleme Meseleyi

Payoneer uygulamasını kullanarak dünyanın dört bir yanından ödemeler alabilirsiniz. Fakat ödemelerinizi aldıktan sonra banka hesabınıza paranızı sürüklemek istediğinizde uygulama sizden ek fiyatlar tahsil edecektir. Payoneer uygulamasının tahsilat ve komite fiyatları alttaki gibidir.

Payoneer Komite Oranı

Payoneer kartı aktifleştirmek için rastgele bir fiyat ödemenize gerek yok. Kartınızı yenisiyle değiştirmek isterseniz 12.95 $ fiyat ödemeniz gerekir. Ve yeni kartınızla beraber hesabınızdan Payoneer hesap işletim fiyatı ismi altında 29.95 $ tahsil eder.

Payoneer ATM Para Sürükleme

Payoneer karta sahipseniz ATM üzerinden para sürüklemek için her bir para sürükleme harekâtında 3.15 dolar kesinti yapılır. Şayet para sürükleme operasyonunuz yalanlanırsa 1 dolar kesinti, ATM üzerinden bakiye denetleme yaparsanız 1 dolar kesintiyle karşılaşırsınız.

Oy Ver