Anasayfa » Türkiye » Pamukkale Üniversitesi Hastanesi Nerede Nasıl Giderim??

Pamukkale Üniversitesi Hastanesi Nerede Nasıl Giderim??

Pamukkale Üniversitesi Hastanesi Nerede, Pamukkale Üniversitesi Hastanesi Nasıl Giderim?? Biçiminde sualleri olan ziyaretçilerimize dayanakçı olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin erişim taşıtları, erişim yolları, yol tarifi, adres veya irtibat bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Pamukkale Üniversitesi Hastanesi Nerede Nasıl Giderim??

Pamukkale Üniversitesi Hastanesi Nerede

Pamukkale Üniversitesi Hastanesi nerede diye soracak olursanız sizlere yanıtımız Çamlaraltı, Pamukkale Ünv. Sağlık Kurumu Yolu, 20070 Kınıklı/Pamukkale/Denizli olacaktır. Bu adrese erişebileceğiniz birden fazla erişim yolu ile erişim taşıtı spektrumu bulunmaktadır. Sizlere en uygun erişim vasıtasını ve erişim yolunu seçim ederek zaman kaybetmeden süratli bir biçimde erişebilirsiniz.

Pamukkale Üniversitesi Hastanesi Nasıl Giderim?

Pamukkale Üniversitesi Hastanesi Nasıl Giderim?, Pamukkale Üniversitesi Hastanesi yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere yanıtımız birden fazla erişim vasıtasını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de öbür erişim taşıtlarıyla süratli bir biçimde gidebilirsiniz.

Pamukkale Üniversitesi Hastanesi Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz altta yazılı olan numaralı rastgele bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en doğru biçimde gideceğiniz konuma eriştirecektir. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

Hat AdıYön150Otogar300Bağbaşı190Karahasanlı191Cankurtaran115Üniversite – Cevat Akşit Yurdu250Eskihisar – Çamlık – Üniversite320Üniversite – Karahasanlı340Kayalar TOKİ – Yenişehir – Üniversite350Karahasanlı – Selçuk Bey – Üniversite430Hal Kavşağı – Albayrak – Üniversite450Üniversite – 15 Temmuz Demokrasi Anıtı510Yenişehir – Gerzele – Üniversite110Gökpınar120Karşıyaka130Teleferik112Kyk Kavşağı131Valilik

Pamukkale Üniversitesi Hastanesi En Yakın Otobüs Durakları

Durak adıMesafeKınıklı Stadyumu – 7325 dk yürümeÜniversite Hastanesi Kavşağı – 1456 dk yürümeÜniversite Hastanesi – 10446 dk yürümeÜniversite Hastanesi – 967 dk yürümeÜniversite Yaya Üst Geçidi – 16557 dk yürümeÜniversite Hastanesi – 957 dk yürüme

Pamukkale Üniversitesi Hastanesi Telefon Numarası

Telefon: 02582966000

Genel kategorimize bakmayı unutmayınız.

Oy Ver