Anasayfa » Genel » Onlyfans Hesap Görme Şikesi Yeni Bilgiler

Onlyfans Hesap Görme Şikesi Yeni Bilgiler

Ziyaretçilerimizden çok sık bir biçimde Onlyfans hesap görme şikesi mevzusunda sual almaktaydık. Bu içeriğimizle beraber kıymetli ziyaretçilerimize Onlyfans hesap görme şikesi hakkında ayrıntılı bilgiler paylaşmış olacağız. Aynı zamanda Onlyfans fiyatsız hesap görme şikesi hakkında da değişik bilgileri sizlere iletmiş olacağız.

2022 senesinin en popüler uygulamaları arasında ilk sıralarda yer alan Onlyfans isimli sosyal platform reelinde ilk olarak 2016 senesinde açıldı. O zamanlar çok fazla popüler olmayan uygulama Youtuber ’ları, modelleri veya spor öğretmenlerini destekleyebilmek emeliyle kullanılmaktaydı. Fakat günümüzde Onlyfans çok ayrı bir ebatta kullanılmakta ve mucizevi paralar kazanılmakta. Peki, Onlyfans hesap görme şikesi nasıl yapılıyor? İşte sizlere ayrıntılı doğru yanıtı…

Onlyfans Nedir?

2016 senesinde açılışının yapan uygulama günümüzde çok değişik ebatlarda ve değişik emellerle kullanılmaktadır. Onlyfans uygulaması bir cins sosyal platform olmakla beraber insanların resimlerini, videolarını yükledikleri veya canlı yayın yaptıkları bir etraftır. Fakat öteki sosyal medya uygulamalarına göre Onlyfans ’ta şayet birisinin resimlerini, videolarını veya canlı yayınlarını görmek istiyorsanız o şahsa aylık fiyat ödemeniz gerekmektedir. Başka Bir Deyişle uygulama üyelik ile çalışmaktadır.

Onlyfans fiyatsız hesap görme

Onlyfans Hesap Görme Şikesi

Onlyfans uygulamasında bir başkasının hesabını izinsiz veya legal olmayan yollarla görüntüleyebilmenizin ihtimali yoktur. Şikeli veya legal olmayan usullere müracaat etmeniz, bir başkasının resimlerini izinsiz bir biçimde başka bir platforma taşımanız kabahattir. Onlyfans uygulamasında hesap görme şikesini yapabilmeniz için size uygulama satışı yapan veya hesap görme usulü olduğunu söyleyen şahıslar palavra söylemektedir. Onlyfans uygulaması bu mevzu da çok katıdır ve hiçbir azasının resimlerini izinsiz bir biçimde görüntülemeye izin vermemektedir.

Onlyfans Üyelik Fiyatı Ne Kadar?

Onlyfans ’a kayıt olduktan sonra bir başkasının profilini takip edebilirsiniz fakat takip ediyor olmanız onun resimlerini, videolarını göreöğreneceğiniz anlamına gelmiyor. Göreöğrenseniz bile kısıtlı bir biçimde görebilirsiniz. Onlyfans hesabınıza kredi kartı bilgilerinizi girerek ve aza olmak istediğiniz şahsa fiyat ödeyerek tüm resimlerini ve videolarını görebilirsiniz.

Onlyfans üyelik fiyatı aylık bazda hesaplanmaktadır. Genel olarak şahıslar üyelik fiyatını 4.99 $ olarak almakta fakat bazı platform aboneleri aylık olarak istediği üyelik fiyatını kat be kat istiyor. Başka Bir Deyişle aylık üyelik fiyatı 4.99 $ ’dan başlayarak 49.99 $ ’a kadar gitmektedir.

Onlyfans Hesap Kapatma içeriğimize göz atmayı unutmayınız.

5/5 – 1 Şahıs Değerlendirdi!
Oy Ver