Anasayfa » Genel » Onlyfans Hesap Görme Hilesi (Yeni Bilgiler)

Onlyfans Hesap Görme Hilesi (Yeni Bilgiler)

Ziyaretçilerimizden çok sık bir biçimde Onlyfans hesap görme şikesi mevzusunda sual almaktaydık. Bu içeriğimizle beraber kıymetli ziyaretçilerimize Onlyfans hesap görme şikesi hakkında ayrıntılı bilgiler paylaşmış olacağız. Aynı zamanda Onlyfans fiyatsız hesap görme şikesi hakkında da farklı bilgileri sizlere iletmiş olacağız.

2022 senesinin en popüler uygulamaları arasında ilk sıralarda yer alan Onlyfans isimli sosyal platform hakikatinde ilk olarak 2016 senesinde açıldı. O zamanlar çok fazla popüler olmayan uygulama Youtuber ’ları, modelleri veya spor öğretmenlerini destekleyebilmek emeliyle kullanılmaktaydı. Fakat günümüzde Onlyfans çok ayrı bir ebatta kullanılmakta ve mucizevi paralar kazanılmakta. Peki, Onlyfans hesap görme şikesi nasıl yapılıyor? İşte sizlere ayrıntılı Doğru yanıtı…

Onlyfans Nedir?

2016 senesinde açılışının yapan uygulama günümüzde çok farklı ebatlarda ve farklı emellerle kullanılmaktadır. Onlyfans uygulaması bir cins sosyal platform olmakla beraber insanların resimlerini, videolarını yükledikleri veya canlı yayın yaptıkları bir civardır. Fakat değişik sosyal medya uygulamalarına göre Onlyfans ’ta şayet birisinin resimlerini, videolarını veya canlı yayınlarını görmek istiyorsanız o şahsa aylık fiyat ödemeniz gerekmektedir. Başka Bir Deyişle uygulama azalık ile çalışmaktadır.

Onlyfans fiyatsız hesap görme

Onlyfans Hesap Görme Şikesi

Onlyfans uygulamasında bir başkasının hesabını izinsiz veya legal olmayan yollarla görüntüleyebilmenizin ihtimali yoktur. Şikeli veya legal olmayan usullere müracaat etmeniz, bir başkasının resimlerini izinsiz bir biçimde başka bir platforma taşımanız kabahattir. Onlyfans uygulamasında hesap görme şikesini yapabilmeniz için size uygulama satışı yapan veya hesap görme usulü olduğunu söyleyen şahıslar palavra söylemektedir. Onlyfans uygulaması bu mevzu da çok katıdır ve hiçbir abonesinin resimlerini izinsiz bir biçimde görüntülemeye izin vermemektedir.

Onlyfans Azalık Fiyatı Ne Kadar?

Onlyfans ’a kayıt olduktan sonra bir başkasının profilini takip edebilirsiniz fakat takip ediyor olmanız onun resimlerini, videolarını göreöğreneceğiniz anlamına gelmiyor. Göreöğrenseniz bile kısıtlı bir biçimde görebilirsiniz. Onlyfans hesabınıza kredi kartı bilgilerinizi girerek ve aza olmak istediğiniz şahsa fiyat ödeyerek tüm resimlerini ve videolarını görebilirsiniz.

Onlyfans azalık fiyatı aylık bazda hesaplanmaktadır. Genel olarak şahıslar azalık fiyatını 4.99 $ olarak almakta fakat bazı platform aboneleri aylık olarak istediği azalık fiyatını kat be kat istiyor. Başka Bir Deyişle aylık azalık fiyatı 4.99 $ ’dan başlayarak 49.99 $ ’a kadar gitmektedir.

Onlyfans Hesap Kapatma içeriğimize göz atmayı unutmayınız.

Oy Ver