Anasayfa » Genel » Olimpiyat Stadına Nasıl Giderim? Nerede? Yol Tarifi

Olimpiyat Stadına Nasıl Giderim? Nerede? Yol Tarifi

Olimpiyat stadyumuna Nasıl Giderim diyorsanız derbi günü bugündür. Olimpiyat Stadyumu İstanbul ’un Başakşehir ilçesinde bulunmaktadır. Bütün ismi Atatürk Olimpiyat Stadyumu diye öğrenilmektedir. Bir Hayli derbi ve kutlamalara tanıklık eden bu büyük stad size rüya gibi bir ambiyans yaşatacaktır.

Olimpiyat Stadyumu Nerede

Olimpiyat Stadyumu nerede diye soracak olursanız sizlere yanıtımız Ziya Gökalp, 34490 Başakşehir/İstanbul olacaktır. Bu adrese erişebileceğiniz birden fazla erişim yolu ile erişim taşıtı spektrumu bulunmaktadır. Sizlere en uygun erişim vasıtasını ve erişim yolunu seçim ederek süre kaybetmeden süratli bir biçimde erişebilirsiniz.

Olimpiyat Stadyumu Metro Nasıl Giderim

Atatürk Olimpiyat Stadyumu ’na M3 metro hattını kullanarak gitmeniz muhtemeldir. M3 metro hattına Yenikapı-Kirazlı, Mahmutbey, İkitelli Sanayi İstasyonlarında aktarma yapabilirsiniz. Marmaray ile İstanbul Anadolu yakasından Yenikapı ’da inenler buradan hemen Kirazlı metrosuna binebilirsiniz. Kirazlı istasyonundan ise basitlikle M3 Hattına geçiş sağlayabilirsiniz.

Olimpiyat Stadyumuna Nasıl Giderim?

Olimpiyat Stadyumu Nasıl Giderim, Olimpiyat Stadyumu yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere yanıtımız birden fazla erişim vasıtasını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de öteki erişim taşıtlarıyla süratli bir biçimde gidebilirsiniz.

Olimpiyat Stadyumu Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz altta yazılı olan numaralı rastgele bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en Doğru biçimde gideceğiniz konuma eriştirecektir. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

Hat AdıYönMK2Olimpiyatköy Metro – Sondurak YönüMK11Olimpiyatköy Metro – Sondurak YönüMK12Tepe İlkokulu – Bayramtepe YönüMK13İbrahim Koçaslan Ortaokulu – Yenibosna Metro YönüMK14Vaditepe 3.Bölge – Vaditepe YönüMK15Boğazköy Son Durak – Son Durak YönüMK16Küçükçekmece Metrobüs – Avcilar Yönü36FCebeci Peronlar – Son Durak YönüHS1Yenibosna Metro – Son Durak82b Yönü36ASSefaköy Merkez – Sirinevler Yönü79FYYenibosna Metro – Son Durak Ht15 Yönü79KMercan Sitesi – Kayabasi Kiptas İstikameti

Olimpiyat Stadyumu En Yakın Otobüs Durakları

Durak adıMesafeOlimpiyatköy Metro – Sondurak Yönü2 dk yürümeStat Yolu – Kayasehir Yönü6 dk yürüme

Oy Ver