Anasayfa » İstanbul » ODTÜ Vişnelik Nerede, Nasıl Giderim?

ODTÜ Vişnelik Nerede, Nasıl Giderim?

ODTÜ mezunları derneği vişnelik kuruluşları olarak öğrenilen ODTÜ vişnelik kuruluşları bugüne kadar binlerce ziyaretçisine açık hava konserlerinden faydalanma olanağı ve diğer cinsli bir çok mevzu da takviyeci olmuştur. Oldukça popüler olan Vişnelik ODTÜ kuruluşları nerede? Nasıl Giderim? Biçiminde merak ettiğiniz mevzular varsa bu içeriğimiz sayesinde süratli bir biçimde yararlanabilirsiniz.

ODTÜ ’nün sunmuş olduğu bir değişik hoşluk olan vişnelik ODTÜ kuruluşları her sene binlerce ziyaretçisine birden fazla olanağı sağlayarak insanların eğlenmesini, zamanını zevkli bir biçimde geçirmesini sağlamaktadır. Takribî olarak 5000 karakter kapasitesi bulunan yerde bugüne kadar suratlarca konserler verilmiştir.

ODTÜ Vişnelik Kuruluşları

Ankara, Çankaya ’da bulunan ODTÜ vişnelik kuruluşlarına gidebilmek için kullanabileceğiniz birden fazla erişim vasıtayı ve erişim yolu bulunmaktadır. Bu erişim araçlarıyla beraber erişim yollarının her birisini sizler için altta listeledik. İçeriğimizi okumaya devam ederek erişim araçları hakkında bilgi alabilirsiniz.

ODTÜ Vişnelik Çim Amfi

ODTÜ Vişnelik çim amfinin öğrenilen Doğru adresi İşçi Blokları, 1538. Cd. No:58, 06530 Çankaya/Ankara ’dır. Bu adrese erişebilmek için kullanabileceğiniz erişim araçları ise otobüs gibi araçlardır. Şayet kendi vasıtanız bulunmuyorsa bu adrese erişebilmek için otobüsü seçim etkeniz oldukça sıhhatli görünmektedir.

ODTÜ vişnelik kuruluşlarına gidebilmek için ODTÜ üniversitesine giden erişim araçlarına binmeniz gerekir. ODTÜ vişnelik kuruluşuna giden otobüsler hangileri diyorsanız sizler için altta listeledik.

ODTÜ Vişnelik Kuruluşuna Giden Otobüsler

132 Söğütözü Metro Ist.-100.Sene 136 Söğütözü Metro-100.Sene-Çiğdem Mh 411-7 Öho Aktepe-Asır 482-7 ÖhoUyanış-YüzüncüyılÖzpetek 419 Aktepe-Iskitler-Emniyet Epilepsiyi-Aşti-Çukurambar-Yüzüncüyıl 134 Söğütözü Metro Ist.-Ç.Ambar-Çiğdem Mh

 

Yukarıyada yazılı olan otobüs numaralarından rastgele birisine bindiğiniz taktirde direk olarak Vişnelik ODTÜ kuruluşlarına erişim sağlayabiliyorsunuz. Bu otobüslerden rastgele birisine bindikten sonra inmeniz gereken otobüs durağı Kızılay, Güven Park durağıdır.

ODTÜ Vişnelik Kuruluşuna En Yakın Otobüs Durakları

10817 – Kılıçaslan Lisesi 9 dk yürüme 10816 – Merkez Çarşı 10 dk yürüme 12971 – Kuruçay Sitesi 16 dk yürüme

 

ODTÜ Vişnelik Nerede, Nasıl Gidilir?ODTÜ Vişnelik Nerede, Nasıl Giderim?

 

Oy Ver