Anasayfa » Genel » Nvidia Denetim Masası Yok Çözümü 2022

Nvidia Denetim Masası Yok Çözümü 2022

Nvidia teftiş masası, Nvidia teftiş masası yok meselesiyle ilgili olarak sizlere dayanakçı olabilecek ayrıntılı içeriğimizdir. Bu içeriğimizle beraber Nvidia teftiş masası yok meselesinin çözümünü bulabilir ve uygulanması gereken ayarları uygulayarak meseleyi çözebilirsiniz.

Son zamanlarda çok sık bir biçimde incelenen ve çok sık görülen meselelerden bir tanesi olan Nvidia teftiş masası yok meselesiyle ilgili olarak ziyaretçilerimizden destek arzı alıyoruz. Bu sualin çözümünü sizlere paylaşabilmek emeliyle bu içeriğimizi oluşturmuş olduk. Aralıksız olarak kullandığımız ve bir bilgisayar için hayati ehemmiyet taşıyan teftiş masası hakkında bu içeriğimizle beraber ayrıntılı bilgileri paylaşmış olacağız.

Nvidia Teftiş Masası Nasıl Açılır

Nvidia teftiş masası nasıl açılır diye merak ediyorsanız teftiş masasını açabilmek için yapmanız gereken bazı ayarlar söz mevzusudur. Ayarları yaptıktan sonra galibiyetli bir biçimde teftiş masasını açabilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz. Teftiş masasını açmak için alttaki ayarları kullanın.

Bilgisayarım klasörüne sağ tıklayın ve tıkladıktan sonra açılan sekmelerden hizmetler ve uygulamalar isimli alternatifine tıklayın.

Açılan sayfadan hizmetlere tıklayın. Yine açılan sayfadan Nvidia alternatifini bulun ve sağ tıklayın. Kapalı olan ayarı otomatik olarak değiştirin. Bilgisayarınız yine başlatın.

Bu sayede Nvidia teftiş masasını açmış olacaksınız.

Nvidia Teftiş Masası Yok Windows 10

Windows 10 kullanıcıları tarafından çok sık bir biçimde karşılaşılan meselelerden bir tanesi Nvidia teftiş masası yok meselesiyle ilgili olarak bazı sebepleri altta hisseleştik. Sualin sebebi hakikatinde muhakkaktır ve Nvidia tarafında yayınlanan 2 farklı sürücü bulunmaktadır. Sürücülerin üzerindeki iki temel alternatiften ilki standart sürücü olarak karşımıza çıkar.

Standart sürücü de teftiş masasıyla ilgili olarak mesele yaşanmaz. Fakat değişik sürücü olan DHC isimli sürücü de teftiş masası yoktur. Şayet sürücü yüklerken bu sürücüyü seçerseniz başka bir deyişle DHC sürücüsünü seçerseniz Nvidia teftiş masası yok isimli meseleyle karşılaşmanız büyük ihtimaldedir. Şayet bu meseleyle karşılaştıysanız alttaki usulleri uygulayabilirsiniz.

Nvidia ’ya ait olan teftiş masasını yine indirebilirsiniz. Hakimiyet oturumunu yine manuel olarak başlatabilirsiniz. Çalışan uygulamaları yine manuel olarak başlatmaya zorlayabilirsiniz.

Teftiş masasını yine indirmek için ve daha ayrıntılı bilgi için Nvidia ’nın resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Nvidia Teftiş Masası Driver

Gereksiniminiz olan Nvidia teftiş masası driver ise ilk etapta tüm Nvidia uygulamalarını yine başlatmaya zorlamak çözümünüz olabilir. Bu surattan ilk evvel bir driver indirmeden yine başlatmaya zorlayabilirsiniz. Meseleleri keşfetmek ve yine başlatmaya zorlamak için alttaki adımları takip edin.

Windows tuşu ile beraber R tuşuna basın. Bu kombinasyon ‘ ’Çalıştır ’ ’ programını açacaktır. Açılan programdan arama kısmına ‘ ’services.msc ’ ’ yazın ve ‘ ’enter ’ ’ tuşuna basın. Açılan sayfada bilgisayarınızın tüm hizmetlerini barındıran ekrandır. Bu ekrandan Nvidia hizmetlerini bulun ve açın. Alternatifler kısmında yer alan ‘ ’Restart the service ’ ’ alternatifine tıklayın. Bu tıklamayla beraber bilgisayarınız yine başlayacaktır. Şayet başlamazsa siz yine manuel olarak başlatabilirsiniz. Bu sayede teftiş masasını yine kullanabilirsiniz.

Oy Ver