Anasayfa » Türkiye » Metromall AVM Nerede, Nasıl Giderim?

Metromall AVM Nerede, Nasıl Giderim?

Metromall AVM, Ankara ’nın en gözde ve en büyük alışveriş merkezlerinden bir tanesi olarak öğrenilmektedir. 2017 senesinde açılışı yapılan Ankara Metromall AVM günümüzde hali hazırda faal bir biçimde faaliyet göstermektedir. İçerisinde 200 ’e yakın mağazanın bulunduğu Metromall alışveriş merkezine Nasıl Giderim? Metromall AVM nerede? Gibi sualleriniz varsa bu içeriğimiz sizlere takviyeci olacaktır.

Devasa bir taşıt parkına sahip olan bu alışveriş merkezi içerisinde 200 ’den fazla mağaza bulundurmaktadır. Aradığınız her bir mahsulü bu alışveriş merkezi sayesinde bulabilirsiniz. Üstelik öbür alışveriş merkezlerinden büyük bir farkı bulunmaktadır. Bu alışveriş merkezinin üstü kapanabilir ve açılabilir gidişattadır. 50.000 metrekarelik alanda bulunan Metromall AVM ’ye Nasıl Giderim? sualinize altta cevap verdik.

Metromall AVM Nerede

Metromall AVM adresi Etimesgut / Ankara – Dumlupınar 30 Ağustos Sokağı No: 2 ‘de yer almaktadır. Eryamandaki AVMler denilince akla ilk gelen bu alışveriş merkezine erişebilmek için kullanabileceğiniz birden fazla erişim vasıtayı ve erişim yolu bulunmaktadır. Ankara ’nın her yerinden kolay bir biçimde bu AVM ’ye erişebilirsiniz. Peki nasıl?

Metromall AVM adres: Tunahan, Dumlupınar 30 Ağustos Cd. No:2, 06824 Etimesgut/Ankara

Metromall Nasıl Giderim

Metromall AVM Nasıl Giderim, Metromall yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere cevabımız birden fazla erişim vasıtasını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de öbür erişim vasıtalarıyla süratli bir biçimde gidebilirsiniz.

Metromall AVM ’ye gidebilmek için kullanabileceğiniz erişim taşıtları otobüs, tren ve metrodur. Bu 3 taşıttan birisini seçim ederek meselesiz bir biçimde alışveriş merkezine gidebilirsiniz.

Otobüsle Metromall ’e gitmek için 531, 540, 541-5, 561 numaralı otobüslere binebilirsiniz. Trenle gitmek için Başkentray ’a binebilirsiniz. Metroyla gitmek için M1, M2 ve M3 numaralı metrolara binmeniz yeterli olacaktır.

Metromall AVM ’e öğrenilen yakın otobüs durağı 232. cadde, 30 Ağustos Sokağı veya Gazi Sokağı ’dir. Buralarda inerek kolayca AVM ’e giriş yapabilirsiniz.

Metromall AVM ’e Giden Otobüsler

545 Eryaman-Güzelkent-Ümitköy Metro Istasyonu 585-1 Güzelkent Mh.-Yavuz Selim Mh.-Şeyh Şamil Mh.-Eryaman 1.2.Etap Metro Ist 531 Etimesgut-Elvankent-Sincan-Fatih-Eryaman 540 Eryaman-Sihhiye 561 Etimesgut-Elvankent-Sincan-Fatih-Eryaman 540-6 Eryaman-Sıhhiye 543-1 Eryaman-Beşevler 500 Osb Törekent Metro-Batıkent Metro İstasyonu 543-2 Beşevler-Eryaman 541 Eryaman-Ümitköy Metro Istasyonu 541-5 ÖtaEryaman-Ümitköy Metro İstasyonu-Kızılay 580 Susuz Semti-Göksu Semti-Eryaman 1.2.Etap Metro Ist 542 Eryaman-Hissedenler 542-1 Eryaman – Hissedenler

Metromall AVM Telefon Numarası

0312 504 15 15 numarasıyla Metromall AVM ’e erişebiliyorsunuz. Öğrenilen değişik bir numara bulunmamaktadır ve son aktüel irtibat numarası bu biçimdedir.

Metromall Kaçta Kapanıyor

Metromall AVM kapanış saati 22:00 ’dır. Metromall açılış saati ise 10:00 ’dır. Bu saatler aralığında Metromall AVM ’e gidebilirsiniz. Ek olarak alışveriş merkezi haftanın 7 günü hizmet vermektedir.

Metromall AVM Mağazalar

Metromall alışveriş merkezinde 200 ’den fazla mağaza bulunmaktadır. A ’dan Z ’ye bir çok markaya ev sahipliği yapan Metromall AVM ’sindeki mağazaların listesi, bir kaç tanesi alttaki gibidir;

Berhska, Turkcell, Vodafone, Türk Telekom, Adidas, ADL, Altınyıldız Classics, Arçelik, Armine, Atasun Optik, Bay Döner, Blue Diamond, Burger King, Bosch, CineMaximum, Columbia, Decathlon, Defacto, LC Waikiki, E – Bebek, Flo, Flormar, Gratis, Ghisa, HD İskender, Hummel, KFC, Karaca, Kiğılı, Kemal Tanca, LTB, Mango, Mavi, Media Markt, Özdilek, Samsung, Tefal, Tekzen, Vestel, Çepere, 3M Migross

Metromall AVM Tanıtımı

Metromall AVM hakkında Youtube ’da bir çok video bulunmaktadır. Youtube ’da Metromall AVM biçiminde araştırma yaparsanız karşınıza bir çok tanıtım videosu, gezi videosu ve öbür videolar çıkacaktır. Fakat bizler sizlere altta bir kaç videoyu paylaşacağız. Dilerseniz alttaki videoları da izlemeye başlayabilirsiniz.

Metromall AVM Nerede, Nasıl GidilirMetromall AVM Nerede, Nasıl Giderim

Umarız sizlere bu içeriğimiz Metromall AVM Nasıl Giderim, Metromall AVM nerede, Metromall AVM yol tarifi başlıklarında takviyeci olmuştur. Şimdi dilerseniz bir değişik içeriğimiz olan Galataport ’a Nasıl Giderim? Analize başlayabilirsiniz.

Oy Ver