Anasayfa » Genel » Martı Nasıl Şarj Oluyor? (Doğru Cevap)

Martı Nasıl Şarj Oluyor? (Doğru Cevap)

İstanbul’da hemen her yerde bağlanmış olarak bulunan Martı, pratik kullanım ihtimali yaratan bir cins Scooter’dır. Günlük yaşamda son derece sık kullanılan bu teknolojik alet hakkında merak edilen bir hayli mevzu bulunuyor. Peki Martı nasıl şarj oluyor? Martı’nın şarjı biterse ne olur? Binbin nasıl şarj olur ve şark kaç km gidiyor? İşte ayrıntılar…

Martı Nedir?

Martı güneş ya da çok daha değişik bir usulle otomatik olarak şarj edildiği düşünülen bir ürün olsa da asıl bu biçimde değildir. Zira bu teknolojik alet belli zaman aralıklarında misyonlular tarafından bir araya gelerek şarj edilmekte ve birbirinden değişik noktalara vazgeçilmektedir. Bu sebeple kiralanan scooter’ın yarı yolda şarjının bitmesi sebebiyle yolda kalmaması için şarjının kesinlikle hakimiyet edilmesi gerekiyor. Şarj vaziyetinin ürün gösterge oturumunda görülmesi muhtemeldir.

Martı Nasıl Şarj Oluyor?

Martı Kendini Nasıl Şarj Eder?

Martı adı verilen Scooter kendi kendini şarj etme özelliğine sahip değildir. Sadece GPS dayanağıyla şarj vaziyeti doğrudan hakimiyet edilir. Şarjın bitmesi vaziyetinde ise takımlar ürünşöhret yanına gider ve pil metamorfozu yapar.

Martı Telefon Şarjı Kaç Olmalı?

Martı’yı çok daha sıhhatli ve tehlikesiz kullanabilmek ismine telefon şarjının da asgari olarak %20 seviyesinde olması gerekecektir. Telefon şarjının belirtilen seviyenin altında olması sürüş yapılmasına onay verilmesine de mani olacaktır.

Elektrikli Scooter Nasıl Şarj Edilir Martı Şarj Metamorfozu

Bir cins elektrikli Scooter olan Martı, 220 voltluk topraklı priz kullanılarak şarj edilmektedir. Bu da hem konutlarda hem büroda hem de birbirinden değişik yaşam alanlarında basitlikle şarj etmeyi muhtemel hale getirmektedir. Elbette ki Martı’yı koşul etmek için şarj aygıtına sahip olmak da koşul! Zira her Scooter birbirinden değişik giriş voltajına ve de şarj aygıtına sahiptir.

Martı Şarjı Kaç KİLOMETRE Gider

Martı genellikle kısa seyahatlerde seçim edilen teknolojik bir üründür. Bütün dolu şarjla yol, abuhava, kullanım stili, arazinin engebe vaziyeti ve de taşınan ağırlık gibi birbirinden değişik değişkenin de tesiri göz önünde bulundurularak kmnin değişkenlik gösterdiğini söylemek de kaçınılmaz olacaktır. Yeni Scooter akümülatörleri ise vasati 60 km yol gidebilmektedir.

Martı Uygulaması İndir

Martı özellikle de büyük şehirlerde oldukça popüler olan bir cins erişim vasıtayıdır. Martı uygulaması indirmek içinse uslu telefonların play store kısmında uygulama ismini yazarak doğrudan indirmeyi başlatmak yeterli olacaktır.

Martı Kiralama Maliyeti Ne Kadar?

Martı’nın mobil uygulamasında yer alan bilgiler kapsamında, açılış fiyat 1.99 Türk lirasından başar. Dakika başına tanımlanmış fiyat ise 1.49 Türk Lirası olarak öğrenilir. Maliyetler belli gidişatlarda değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sebeple çok daha doğru bilgi edinmek için Martı ’nın uygulaması hakimiyet edilebileceği gibi kiralama yapılan alanlardan da bilgi almak muhtemel olacaktır.

Genel kategorimize bakmayı unutmayınız.

5/5 – 1 Şahıs Değerlendirdi!
Oy Ver