Anasayfa » Genel » Marmara Adasına Nasıl Giderim

Marmara Adasına Nasıl Giderim

Marmara Adası Nerede, Marmara Adasına Nasıl Giderim? Biçiminde sualleri olan ziyaretçilerimize destekçi olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin erişim taşıtları, erişim yolları, yol tarifi, adres veya bağlantı bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Marmara Adası Nerede

Marmara Adası nerede diye soracak olursanız sizlere yanıtımız Mektepler, Kırlangıç Sk. No:22, 10360 Marmara/Balıkesir olacaktır. Bu adrese erişebileceğiniz birden fazla erişim yolu ile erişim vasıtayı spektrumu bulunmaktadır. Sizlere en uygun erişim vasıtasını ve erişim yolunu seçim ederek müddet kaybetmeden süratli bir biçimde erişebilirsiniz.

Marmara Adasına Nasıl Giderim

Marmara Adasına Nasıl Giderim, Marmara Adası yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere yanıtımız birden fazla erişim vasıtasını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır.

Marmara Adası Araba Vapuru Seferleri

Araba Vapuruyla gitmek isterseniz altta yazılı olan numaralı rastgele bir araba vapuru hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu araba vapuru hatları sizleri en Doğru biçimde gideceğiniz konuma eriştirecektir. Size en uygun olan araba vapuru hattına binmeniz gerekmektedir.

Marmara adasına giden araba vapurular

Avşa Araba Vapuru iskelesi Marmara Araba Vapuru iskelesi Yenikapı Araba Vapuru iskelesi Bostancı Araba Vapuru iskelesi

Yenikapı araba vapuru iskelesinden her sabah 9 ile 10 arasında araba vapuru kalkmaktadır. Saat 09:10 ’de kalkan Araba Vapuru, 11:55 ’de Marmara Adasında olur.

Marmara Adası Araba Vapuru Fiyatı

Marmara Adasına giderken ödemeniz gereken araba vapuru fiyatı bulunmaktadır. Bu fiyat günden güne değişkenlik gösterebilir. Başka Bir Deyişle bir gün 100 TL olan bilet değişik gün 150 TL olabilir. Bu surattan biletinizi önden almanızda fayda vardır. Marmara adasına erişim için ödemeniz gereken fiyatı altta hisseleştik.

Yeni Kapı – Marmara Adası Araba Vapuru Fiyatı: 200 TL ile 280 TL arasındadır. Bostancı – Marmara Adası Araba Vapuru Fiyatı: 200 TL ile 280 TL arasındadır. Avşa – Marmara Adası Araba Vapuru Fiyatı: 200 TL ile 280 TL arasındadır. Marmara Adasına Nasıl Giderim

Oy Ver