Anasayfa » İstanbul » Maltepe Piazza Nasıl Giderim

Maltepe Piazza Nasıl Giderim

Maltepe Piazza Nerede, Maltepe Piazza Nasıl Giderim? Şeklinde sualleri olan ziyaretçilerimize takviyeci olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin mektep hakkında erişim taşıtları, erişim yolları, yol tarifi, adres veya iletişim bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Maltepe Piazza Nerede

Maltepe Piazza nerede diye soracak olursanız sizlere yanıtımız Cevizli, Tugay Yolu Cd. 69-C, 34846 Maltepe/İstanbul olacaktır. Bu adrese ulaşabileceğiniz birden fazla erişim yolu ile erişim taşıtı çeşitliliği bulunmaktadır. Sizlere en uygun erişim vasıtasını ve erişim yolunu tercih ederek vakit kaybetmeden süratli bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Maltepe Piazza Nasıl Giderim

Maltepe Piazza Nasıl Giderim, Maltepe Piazza Parkı yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere yanıtımız birden fazla erişim vasıtasını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de diğer erişim vasıtalarıyla süratli bir şekilde gidebilirsiniz. Mektebe gitmeden evvel mektebin altta yer alan telefon numarasını arayabilir daha ayrıntılı bir şekilde telefon numarasıyla iletişime geçerek adres tarifi alabilirsiniz.

Maltepe Piazza Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz altta yazılı olan numaralı herhangi bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en Doğru şekilde gideceğiniz konuma eriştirecektir. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

E-10 Kadıköy 14TM Tepeüstü 16KH Sultanbeyli Peronlar 16S Harem Peronlar 2 / Son Durak Doğrultuyu 16U Uğurmumcu KM30 Kartal KM33 Gülsuyu Metro 2 KM34 Gülsuyu Metro 2 130A Uzunçayır Metrobüs / Kadıköy Doğrultuyu 130Ş Kadıköy 251 Mecidiyeköy Kabirlik 17S Uğurmumcu KM21 Sütçü İmam Caddesi KM23 Pendik İşi Ve Teknik Anadolu Lisesi KM25 Sultanbeyli Peronlar KM29 Sultanbeyli Peronlar KM35 Uğurmumcu KM36 Kurfalı Mahallesi KM60 Recep Tayyip Erdoğan Caddesi KM70 Sultanbeyli Peronlar

Maltepe Piazza İletişim

Telefon: 0850 207 57 67

Maltepe Piazza Nasıl Giderim

Oy Ver