Anasayfa » Türkiye » Küçükçiftlik Park Nerede Nasıl Giderim

Küçükçiftlik Park Nerede Nasıl Giderim

Minikçiftlik Park Nerede, Minikçiftlik Park Nasıl Giderim? Biçiminde sualleri olan ziyaretçilerimize dayanakçı olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin erişim vasıtaları, erişim yolları, yol tarifi, adres veya bağlantı balakalarını alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Minikçiftlik park her ne kadar geçmiş senelerde mesire alanı gibi kullanılsa da günümüzde çok faal bir biçimde konserler, aktiflikler için kullanılmaktadır ve suratlarca yeni konsere ev sahipliği yapmaktadır. İnsanların özellikle gençlerin çok sık bir biçimde uğradığı Minikçiftlik Parka Nasıl Giderim? Minikçiftlik park nerede? Bu suallerin cevabını bu içeriğimizde sizlere vereceğiz…

Minikçiftlik Park Nerede

İstanbul ’un en canlı ve en faal konumlarından bir tanesi olan Minikçiftlik park nerede diye soracak olursanız sizlere cevabımız: Harbiye, Kadırgalar Cd. No:4, 34367 Şişli/İstanbul olacaktır.

Minikçiftlik Park Kapasitesi

2000 metrekarelik alana sahip olan Minikçiftlik Park aynı anda 17.000 şahsa hizmet verebilir gidişattadır. Fakat yaz / kış sezonunda bu sayı değişmektedir. Kış sezonunda park yalnızca 4500 şahsa hizmet verebilir. Yaz aylarında daha fazla şahsı ağırlayabilmek ismine her yaz Minikçiftlik Bahçe isminde yeni bir alan oluşturulur.

Minik Çiftlik Park Konserleri

Maçka ’nın kalbi olan Minikçiftlik Park yüzyıllardır kendini gözetmeyi başarabilmiştir. Bugüne kadar binlerce hatta on binlerce konsere ev sahipliği yapan Minik çiftlik park, 2009 senesinden bu yana her hafta değişik bir konsere yer veriyor. Faallik ve konser denilince akla ilk gelen yerlerden bir tanesi olan Minik Çiftlik Park konserleri hakkında ayrıntılı balaka almak isterseniz parkın resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. Son konserler ve gelecek konserler için tüm ayrıntılar resmi internet sitesinde aktüel bir biçimde paylaşılmaktadır.

Minikçiftlik Park Bağlantı

Telefon: 0 212 231 30 45

Minikçiftlik Park Nasıl Giderim?

Yürüyerek Gitmek İsterseniz Minikçiftlik park İstanbul ’un göbeği olarak bilinmektedir ve Taksim alanından Elmadağ güzergahına ya da Nişantaşından yürüyerek kolay bir biçimde 20 dakika içinde varabilirsiniz. Park tarafından İETT Otobüsleri 129T- 22B – 26A – 26B – 30A – 37T – 40 – 40T – 42T – 48T – 49T – 559C – 70KE – DT2 – TB1 – YT1 Metrobüs Metrobüsle gelecekler öncelikle Mecidiyeköy durağında inmelidir. Sonrasında metroya aktarma yapıp Taksim alanına geçmeli ve sonra Elmadağ güzergahına Doğru yürüyerek kısa vakitte varabilir. Metro Metroya her nerede bindiyseniz Taksimden inip yürüyerek varabilirsiniz. Tramway Zeytinburnu-Kabataş Tramway hattına binip Kabataştan inin ve yürümeye başlayın.

Oy Ver