Anasayfa » Genel » Kızla Konuşulacak Konular (Muhteşem Cevaplar) 2023

Kızla Konuşulacak Konular (Muhteşem Cevaplar) 2023

Yeni tanıştığınız biri ile bağlantı kurarken zorluk mu yaşıyorsunuz? Kızla konuşulacak konular hakkında sizin için ayrıntılı bir bilgilendirme yazısı hazırlamaya çalıştık. Hazırsanız başlayalım…

Muhabbet tüm ilişkilerin esasında vardır. Karşılıklı olarak etkileşim içerisinde bulunmak için tarafların birbirini kavraması ve bağlantı içerisinde kalması da son derece sihirk bir ehemmiyet talep eder. Ne yazık ki her zaman için yeni tanıştığınız biri ile bağlantı kurarken galibiyetli olamayabilirsiniz. Böyle bir gidişatla karşılaşmanız halinde ise öncelikle standart kalıpların dışına çıkmanız gerekebilir. Peki ama öncelikle nelere dikkat etmek gerekir? Bu sualin yanıtı ile başlayabiliriz.

Kızla Konuşulacak KonularKızla Konuşulacak Konular

Bir Kızla Konuşulacak Konular

Şehirk olarak dikkat etkeniz gereken konu başlığının karşı tarafı tanımak ve alaka alanlarının farkına varmak olduğunu unutmamalısınız. Bu nedenle sualler sorarak başlayın. Buluştuğunuz yeri sevip sevmediğini, ne stil müziklerden beğendiğini ve bunun gibi kolay sualleri mutlaka sıkıldırmadan mesele.

Onun yanıt vermesini bekledikten sonra yorumlar yapın. Yaptığınız yorumlarda onu yormayın yada suçlamayın. Misalin ben maviyi çok beğenirim dediyse, siz de mavinin huzur verici bir renk olduğunu söyleyebilirsiniz. Yalnız her zaman için onunla ortak noktalarınızın olmasını beklemek yerine daha özgür bir şekilde konuşmakta mümkün olabilir.

Kısaca bir örnekle belirtmek gerekirse;

Siz: En çok hangi rengi beğenirsin?

O: Maviyi çok beğenirim.

Siz: Öyle mi? Bende maviyi çok beğenirim! Demek yerine Doğruten mavi huzur veren bir renktir ama benim rengim sanırım yeşil. Demek daha Doğru bir yanıt olabilir.

kızla konuşulacak konular

Kızla Konuşma Konuları

Şehirk buluştuğunuz andan itibaren bir anda yoğun bir bağlantı kurmayı beklemek her iki taraf içinde mantıklı olmaz. O nedenle öncelikle karşınızdaki insanı sıkmadan bağlantı kurmanın bir yolunu arayabilirsiniz.

Sual – yanıt çoğu zaman bağlantının kesilmesini önlese de her zaman için mantıklı olmaz. Bu nedenle bağlantının sürekliliği için kendinizi anlatmayı yada onun sual sormasına izin vermeyi sınayabilirsiniz.

Yeni Tanışılan Kızla Konuşulacak Konular

Beğendiği mevsimler, en hoşlandığı oyuncular, izlediği dizi ve okuduğu kitaplardan bahsedebilirsiniz. Şehirk buluşmanızda ona bir kitap hediye edebilirsiniz. Kitabın emin bir noktasında çok hoşlandığınız bir vaziyetin yaşandığını söyleyebilirsiniz. Onun kitabı okurken sizinle aynı duygulara sahip olup olmayacağını çayırk ettiğinizin de altını çizebilirsiniz. Bunlar natürel  ki yaşa ve karşılıklı olarak bağlantıya bağlı olan konulardır.

Kızla Ne Konuşulur

Hemen hemen her konudan bahsedebilirsiniz. Yeni tanıştığınız bir kızla bağlantı kurmadan evvel onun kendini özgür sezmesini sağlamanız gerekir. Suçlamayın, üzmeyin yada sürekli olarak onu konuşturmaya çalışmayın. Kendinizi anlatın. Nelerden beğendiğinizi, yağmurda yürümeyi hoşlandığınızı yada nasıl mutlu olduğunuzu anlatın. Bunun gibi kolay bilgiler karşılıklı olarak bağlantının kuvvetlenmesini de sağlayacaktır.

Flört İle Konuşulacak Konular

Doğru konu başlıklarına erişmek şehirk buluşmada pek mümkün olmayabilir. Bu nedenden fazla heyecanlanmayın. Yalnızca konuşurken onu önem verdiğinizi emin etmeye çalışın. Günlerinin nasıl geçtiğini mesele. Ailenizi anlatın yada hayallerinizden bahsedin. Gerçeğine bakılırsa flört ile konuşulacak konu bulmak çok da güç değildir. Güç olan bunu sabırla sürdürmektir.

Şurası unutulmamalıdır ki, diyalog kurmanın en güç yolu karşılıklı olarak muhabbeti sürdürmekten geçer. Bu nedenle karşınızdaki kişinin sizi önem vermesini sağlamak için, bağlantınızın kuvvetli olmasına dikkat etkeniz gerekmektedir. Bu nedenle hem ayrıcalıklı hem de kaliteli bir şekilde bağlantı kurmak karşılıklı olarak güvenin sağlanması açısından da sihirk bir ehemmiyet talep eder. Siz de karşınızdaki insanı umursayıp onunla sürekli olarak muhabbet halinde olmayı sınayabilirsiniz. Orta – uzun vadede irtibatınız hem kakdikeni olacak hem de birbirinizi daha yakından tanımaya başlayacaksınız.

Genel kategorimize bakmayı unutmayın.

Oy Ver