Anasayfa » Rehber » Kilo Almak İçin Dua (Çok Etkili)

Kilo Almak İçin Dua (Çok Etkili)

Ziyaretçilerimizden sık bir biçimde kilo almak için dua mevzusunda sual almaktaydık. Bu içeriğimizle beraber kilo almak için dua mevzusunda Doğru yanıtı verdik. Aynı zamanda çocuğa kilo aldıran dua, kilo almak için zikir, kilo almak için hangi esma okunur? Başlıklarında da değişik bilgiler verdik.

Kilo problemleri günümüzün en büyük meseleleri arasında ilk sıralarda yer alıyor. Kilo almak isteyen bireylerin rakamı kilo vermek isteyen bireylerin rakamını giderek geçiyor. Kilo almak için muhtelif usullere müracaat eten şahıslar her ne kadar bu yolda mücadele gösteriyor olsalar da neticesinde dua etmeyi de bakımsızlık etmekten yana olmuyorlar. Kilo almak için dua ederek kilo problemlerinize çözüm bulabilirsiniz. Kilo almak için dua mevzusunda bir çok değişik dua ve esmayı altta Doğru bir biçimde hisseleştik.

Kilo Almak İçin Dua Nedir?

Kilo Almak İçin Dua Nedir?

Kilo almak için dua okumak istiyorsanız duanızı kalpten ve içten okumanız gerektiğini asla unutmayın. Allah ’a ellerinizi açtığınızda tüm kalbinizle kilo almak için duanızı etmeli ve amin diyerek sonlandırmalısınız. Dua etmeye başlamadan evvel abdest almanız ve duanızın maksadını yapıyor olmanız ehemmiyetlidir.

İnşirah Duası Türkçe Okunuşu:

Üzüntü neşrah kir sadrek, Ve vada ’na ‘anke vizreke, Elleziy enkada zahreke, Ve refa ’na kir zikreke, Feinne me ’al ’usri yüsren, İnne me ’al ’usri yüsren, Feiza ferağte fensab, Ve ila rabbike ferğab.

İnşirah Duası Anlamı:

Rahmân ve Rahîm olan Allah´ın ismiyle, Ey Muhammed! Senin göğsünü açıp genişletmedik mi? Belini büken yükünü üzerinden kaldırmadık mı? Senin şânını yükseltmedik mi? Kuşkusuz eforlukla birlikte bir basitlik vardır. Doğruten, eforlukla birlikte bir basitlik vardır. Öyleyse, bir işi tamamlayınca ötekisine koyul. Ancak Rabbine yönel ve dilen.

Kilo Almak İçin Hangi Esma Okunur?

Kilo almak için dua ve sure okuduğunuz gibi esma da okuyabilirsiniz. Esmalar yeniden dualar kadar tesirli ve bir o kadar işe yarayan Allah ’a isteklerinizi söyleyebileceğiniz gidişattır. Ettiğiniz esmaların, duaların ve zikirlerin kabul olması için eylemlerinizin kalpten ve saf hedefle yapılıyor olmasına dikkat edin.

Her gün 1000 kez Ya Kaviyy denir. Her gün 1000 kez Ya Metin denir.

Kumpaslı bir biçimde bu esmaları gönlünüzden ve dilinizden geçirirseniz iştahınızın kısa vakitte açıldığını sizlerde görebilirsiniz. Yediklerinizin, içtiklerinizin çoğaldığını ve bedeninizin mukavemetinin giderek çoğaldığını sizlerde görebilirsiniz.

Çocuğa Kilo Aldıran Dua Nedir?

Çocuklarımız gün içerisinde çok etkin olsalar da yedikleri meyveler, sebzeler ve yemekler süratli bir biçimde midelerine hazmedilir. Ya Da bazı çocuklar hiç yemek yemekten yana olmazlar. Bundan dolayı da kilo problemleri ortaya çıkabilir. Çocuğunuza kilo aldırmak için dualar okuyabilir, Allah ’a olan isteklerinizi söyleyebilirsiniz.

Enbiya suresinin 8. Ayetini 21 kez suya okuyacaksınız ve 21 gün süresince çocuğunuza okuduğunuz dualı suyu kapsayacaksınız. Su haricinde yemeklere de katabilirsiniz. Yemek yedirmeden evvel veya suyu içirmeden evvel ‘ ’Ya Kuddus ’ ’ adı şerifini 3 kez söylemeyi unutmayın.

İştah Açıcı Dua Türkçe Okunuşu:

“Ve mâ cealnâhum ceseden lâ ye ’kulûnet taâme ve mâ kânû hâlidînhâlidîne.”

İştah Açıcı Dua Anlamı:

“Biz, onları yemek yemez bir beden yapısında yaratmadık. Onlar ebedi de değillerdi.””

Rehber kategorimize bakmayı unutmayınız.

Oy Ver