Anasayfa » İstanbul » Kanada Konsolosluğu İstanbul Nasıl Giderim

Kanada Konsolosluğu İstanbul Nasıl Giderim

Kanada Konsolosluğu İstanbul Nerede, Kanada Konsolosluğu İstanbul Nasıl Giderim? Biçiminde sualleri olan ziyaretçilerimize destekçi olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin mektep hakkında erişim vasıtaları, erişim yolları, yol tarifi, adres veya bağlantı bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Kanada Konsolosluğu İstanbul Nerede

Kanada Konsolosluğu İstanbul nerede diye soracak olursanız sizlere yanıtımız Levent, 209 Buyukdere Sokağı 4 İstanbul TR, Tekfen Tower No:4, 34394 olacaktır. Bu adrese erişebileceğiniz birden fazla erişim yolu ile erişim taşıtı spektrumu bulunmaktadır. Sizlere en uygun erişim vasıtasını ve erişim yolunu seçim ederek müddet kaybetmeden süratli bir biçimde erişebilirsiniz.

Kanada Konsolosluğu İstanbul Nasıl Giderim

İstanbul Kanada Konsolosluğu Nasıl Giderim, Kanada Konsolosluğu İstanbul yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere yanıtımız birden fazla erişim vasıtasını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de öbür erişim vasıtalarıyla süratli bir biçimde gidebilirsiniz. Mektebe gitmeden evvel mektebin altta yer alan telefon numarasını arayabilir daha ayrıntılı bir biçimde telefon numarasıyla irtibata geçerek adres tarifi alabilirsiniz.

Kanada Konsolosluğu İstanbul Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz altta yazılı olan numaralı rastgele bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en Doğru biçimde gideceğiniz konuma eriştirecektir. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

Kanada Konsolosluğu İstanbul Bağlantı

Telefon: 0212 385 97 00

Kanada Konsolosluğu İstanbul Nasıl Giderim

Oy Ver