Anasayfa » İstanbul » İstanbul ’dan Bursa ’ya Nasıl Giderim

İstanbul ’dan Bursa ’ya Nasıl Giderim

Türkiye ’nin en hoş ve en büyük şehirlerinden bir tanesi olan Bursaya İstanbuldan Nasıl Giderim? Merak ediyorsanız bu içeriğimiz sizlere takviyeci olacaktır. İstanbuldan Bursaya Nasıl Giderim? Merakınızı gidermek için yazımızı okumaya devam ediniz…

İstanbul ’dan Bursa ’ya gidiş yolu çok karışık veya öğrenilmeyecek biçimde değildir. Çok kolay bir biçimde İstanbul ’dan Bursaya yol tarifini alarak Bursa ’ya erişebilirsiniz. Aynı zamanda pek çok şehrin geçiş noktasında olduğu için erişim Doğrultusundan oldukça fazla alternatife sahiptir.

İstanbul Bursa Otobüs İle Kaç Saat

İstanbul ’dan Bursa ’ya veya Bursa ’dan İstanbul ’a otobüsle kaç saat sürer diye merak ediyorsanız İstanbul Bursa arası otobüs 2 saat 51 dakikadır. Tabi bu gidişat otobüs şirketlerine göre farklılık gösteriyor. Vasati olarak 2 saat 51 dakika süren yolculuk bazı şirketlerde 3 saat ile 3.5 saat arasında olabiliyor. Otobüsün kaç kere mola yaptığı, molalarda kaç kere durduğu gibi unsurlar otobüs varış saatine aşırısıyla tesir ediyor diyebiliriz.

İstanbul Bursa Otobüs Maliyetleri

İstanbul Bursa otobüs maliyetleri ziyaretçilerimiz tarafından çok fazla merak edilmektedir. Şayet İstanbul Bursa otobüs maliyetleri ne diye merak ediyorsanız altta paylaştığımız bilgilere bakabilirsiniz.

İstanbul Bursa otobüs maliyetleri en ucuz 89 TL, en pahalı bilet maliyetiyse 120 TL ’dir. İstanbul ’dan Bursa ’ya giden otobüsler Özkaymak, Pamukkale, Kamilkoç, Metro, İstanbul Konfor, İstanbul Express, Kale Seyahat gibi işletmelerdir.

Esenler Otogarı Telefon Numarası

TelefonOtogarın Numarasıdır: 0212 658 05 05 Kamil Koç: 444 0 562 Metro Turizm: 0554 168 04 33 Pamukkale Turizm: 0212 658 22 22 Özkaymak: 0212 658 04 75

İstanbuldan Bursaya Nasıl Giderim

Otobüsle, taksi ile ya da kendi taşıtınızla gidebileceğiniz gibi Araba Vapurular ile de Bursa ’ya varabilirsiniz. İstanbuldan Bursaya gitmenin en kolay yolu olarak sizlere teklifimiz otobüslerdir. Otobüsler sayesinde çok kolay bir biçimde Bursaya varabilirsiniz. Otobüsle Bursaya gitmek isterseniz Esenler otogarından Bursa ’ya kalkan otobüslere binebilirsiniz.

Otobüs haricinde kullanabileceğiniz ve daha süratli bir biçimde İstanbuldan Bursaya gidebileceğiniz değişik seçenek yol ise İDOdur. İstanbul İDO seferleri ile Bursa, Mudanya ’ya takribî olarak 1.5 saatte varabilirsiniz. Mudanya ’dan Bursaya gitmek için şehir otobüslerini kullanabilirsiniz.

İstanbul Bursa İDO Sefer Saatleri

Kadıköy – Bursa : 09:35 Kadıköy – Bursa : 11:50 Kadıköy – Bursa : 14:50 Kadıköy – Bursa : 17:35 Kadıköy – Bursa : 19:50 Bursa – Kadıköy : 07:30 Bursa – Kadıköy : 08:30 Bursa – Kadıköy : 12:00 Bursa – Kadıköy : 15:30 Bursa – Kadıköy : 19:30

Araba Vapurular yalnızca Kadıköy ’den kalkmamaktadır. Aynı zamanda Yenikapı, Kabataş gibi değişik ilçelerden de İstanbul ’dan Bursaya giden araba vapurular bulunmaktadır. Tabi hepsinin sefer saatleri değişiktir. Fakat en çok seçim edilen sefer Kadıköy Bursa araba vapuru seferleridir. İstanbul Bursa İDO bileti satın almak için İDO ’nun internet sitesiniTıklayın kullanabilirsiniz.

Bursa İdo Bilet Maliyetleri

Marmara bölgesine çok daha süratli ve kolay bir biçimde erişebileceğiniz Bursa İDO veya İstanbul İDO seferleri için bilet fiyatlarını inceledik. Sizler için altta liste halinde Bursa İdo bilet maliyetlerini hisseleştik. Bilet ödemesini kredi kartı veya banka kartıyla yapabilirsiniz.

İstanbul Bursa İdo seferlerinde en ucuz bilet 90 TL, en pahalı biletse 170 TL ’dir.

İstanbul Bursa Arası Kaç KİLOMETRE

İstanbul Bursa arası kaç kilometre diye soracak olursanız sizlere yanıtımız 154 KİLOMETRE olacaktır. Fakat bu km Osmangazi Köprüsü üzerinden giderseniz bu biçimde oluyor. Şayet köprüsüz İstanbul Bursa arası kaç kilometre derseniz km 240 olacaktır.

Şayet kendi özel taşıtınızla Bursaya gitmek isterseniz yol daha kısa sürecektir. Altta sizler için özel vasıtayla Bursaya Nasıl Giderim yol tarifini hisseleştik. Haritaya tıklayarak yol tarifine erişebilirsiniz.

İstanbul'dan Bursa'ya Nasıl Gidilirİstanbul ’dan Bursa ’ya Nasıl Giderim

Bir içeriğimizin sonuna daha geldik. Bu içeriğimiz sizlere İstanbul ’dan Bursa ’ya Nasıl Giderim, Bursaya Nasıl Giderim, Bursa yol tarifi gibi başlıklar altında bilgi sahibi yapmış oldu. İsterseniz bir sonraki içeriğimiz olan Kadıköy ’e Nasıl Giderim? İçeriğimizi okuyabilirsiniz.

Oy Ver