Anasayfa » Rehber » Iphone Wifi Şifresi Paylaşma Nasıl Yapılır(2023)

Iphone Wifi Şifresi Paylaşma Nasıl Yapılır(2023)

Ziyaretçilerimizden sık bir biçimde Iphone Wifi Parolası Paylaşma mevzusunda sual almaktaydık. Bu içeriğimizle beraber bedelli Iphone Wifi Parolası Paylaşma mevzusunda Doğru yanıtı verdik. Aynı zamanda iPhone WiFi parolası bilme, iPhone wifi parola paylaşımı,iPhone wifi karekod PAYLAŞMA başlıklarında da değişik bilgiler verdik.

iphone telefonunuz ile nasıl parolasız bir biçimde wifi paylaşacağınızı bilmek istiyorsanız Doğru yerdesiniz karekod ile veya dolaysız parolayı öğrebilirsiniz.

iPhone NFC Açma Yazımızı Araştırın.

Iphone Wifi Şifresi PaylaşmaIphone Wifi Parolası Paylaşma

Iphone Wifi Parolası Paylaşma

İlk Olarak iphone Telefonunuzda Ayarlar Kısmına Giriniz “Wi-Fi” Alternatifine Basın. Paylaşmak Istediğiniz Ağı Seçip Üstüne Basın. “Ağ Ayarları Kısmında Ağ Paylaşımı Alternatifine Basın. “Ağ Paylaşımı” ekranında, “Paylaş” alternatifini tıklayın. İstediğiniz makineleri seçin ve “Paylaş” düğmesine dokunun.

Bu adımları takip ederek, iPhone makinenizden WiFi parolasını başka bir makineyle paylaşabilirsiniz.

Iphone Servis Yok Kusuru Çözümü İçin Buraya Tıklayabilirsiniz.

Anekdot: Bu özellik, yalnızca iOS 11 veya daha yeni versiyonlarda mevcuttur.

iPhone WiFi Parolası Bilme

İlk Olarak iphone Telefonunuzda Ayarlar Kısmına Giriniz “Wi-Fi” Alternatifine Basın. Paylaşmak Istediğiniz Ağı Seçip Üstüne Basın. “Ağ Ayarları Kısmında Ağ Paylaşımı Alternatifine Basın. “Ağ Paylaşımı” ekranında, “WiFi Parolası” alternatifine dokunun. ve Ağ Parolası Karşınızda.

iPhone Wifi Karekod Paylaşma

İlk Olarak iphone Telefonunuzda Ayarlar Kısmına Giriniz “Wi-Fi” Alternatifine Basın. Paylaşmak Istediğiniz Ağı Seçip Üstüne Basın. “Ağ Ayarları Kısmında Ağ Paylaşımı Alternatifine Basın. “Ağ Paylaşımı” ekranında, “Karekod Paylaşımı” alternatifine dokunun.

Bu adımları takip ederek, iPhone aygıtınızdaki WiFi karekodunu görebilir ve bu karekodu başka bir makineyle paylaşabilirsiniz.

5/5 - (5 Oy)