Anasayfa » Rehber » Iphone Servis Yok Hatası (Çözümü 2023)

Iphone Servis Yok Hatası (Çözümü 2023)

Ziyaretçilerimizden sık bir biçimde Iphone Servis Yok Yanılgısı mevzusunda sual almaktaydık. Bu içeriğimizle beraber bedelli ziyaretçilerimize Iphone Servis Yok Yanılgısı mevzusunda Doğru yanıtı verdik. Aynı zamanda Vodafone Servis Yok iphone, Yurtdışı İphone Servis Yok, Iphone Servis Yok Yanılgısı Tamiri başlıklarında da değişik bilgiler verdik.

IPhone ’unuzla alakalı meseleyi mi yaşıyorsunuz ve vahim “Servis Yok” yanılgısını mı alıyorsunuz Hemen Sizler İçin En Aktüel Çözüme Yazımızda Yer Verdik…

Iphone Servis Yok HatasıIphone Servis Yok Yanılgısı

Iphone Servis Yok Yanılgısı Çözümü

İlk Yöntem Olarak Sizlere Teklifimiz Telefonu Uçak Moduna Alınız 10 Saniye Bekleyiniz Ve Uçak Modundan Çıkartıp 30 Saniye Bekleyiniz Şayet Mesele Gitmediyse İkinci Yöntemi Sınayabilirsiniz.

İkinci Yöntem Olarak İse Sim Kartınızı Çıkartınız Peçete İle Siliniz ve Tekerrür Takınız Şayet yeniden Olmadı İse Telefonu Yine Başlatmayı Sınayabilirsiniz.

Iphone Servis Yok Yanılgısı Tamiri

Kapsama Alanınızı Hakimiyet Edin – Hizmet kapsamında olan bir yerde olduğunuzdan emin olun. Değilse, kapsama alanınızın olduğu bir yere gidin ve tekerrür deneyin. Cihazınızı Yine Başlatın – Kırmızı kaydırıcı görünene kadar “uyku/uyanma” düğmesini basılı yakalayıp ardından kaydırarak iPhone ’unuzu yine başlatmayı deneyin. Tekerrür açmadan evvel aygıtınızın tamamen kapanmasını bekleyin Aktüelleme Cerrah Ayarlarınız – Uçak modu ağ ayarlarınızı sıfırlar, bu da bazen “Servis Yok” kusurunu düzenlemeye destekçi olur. Ayarlar -> Genel ->Hakkında kısmına gidin ve cerrah ayarları için bir aktüelleme olup olmadığını hakimiyet edin Ağ Ayarlarını Sıfırla – Bu, tüm ağ ayarlarınızı fabrika zannedilenlerine geri döndürecektir, bu sebeple tekerrür girmek zorunda kalmamak için tüm Wi-Fi parolalarınızı kaydolduğunuzdan emin olun. Bunu yapmak için Ayarlar -> Genel ->Sıfırla–> Ağ Ayarlarını Sıfırla ’ya gidin Cerrahınızla İrtibata Geçin – Her şey galibiyetsiz olursa, cerrahınızın alıcı hizmetleri hattıyla irtibata geçin; meseleyi gidermeye destekçi olabilir veya bir teknisyen yollayabilirler

Iphone Servis Yok Yanılgısı Nedir?

Şayet Telefonunuzda Servis Yok Yanılgısı Alıyor İseniz Büyük Olasılık Sim Kartınızda Problem Vardır Veya Telefonunuzda Bir Kasvet Olabilir.

SIM Kart takılı Servis Yok iphone

Şayet Sim Kartı Takılı Servis Yok iphone Meselesini Yaşıyor İseniz Telefonunuzu Yine Başlatmayı Sınayabilirsiniz.

Yurtdışı İphone Servis Yok

Şayet Yurt Dışı İphone Servis Yok Meselesini Yaşıyor İseniz yurtdışı telefon servis yok Öncelikle İmei Sorgusu Yapıp Telefonunuzun Kullanım Müddetinin Mevcut Olduğunu Buraya Tıklayarak İmei Sorgu Yapabilirsiniz.

Vodafone Servis Yok iphone

Vodafone Servis Yok iphone Meselesinde Mesele Bazen Cerrahta Olmayabilir Lütfen Yukarıyada Vermiş Olduğumuz Adımları Sınayınız.

iphone nfc açma yazımızı okuyunuz.

5/5 - (1 Oy)