Anasayfa » Genel » Gizli Mesaj Atma Nasıl Yapılır? (En İyi Yöntem)

Gizli Mesaj Atma Nasıl Yapılır? (En İyi Yöntem)

Ziyaretçilerimizden çok sık bir biçimde saklı ileti atma mevzusunda sualler alıyoruz. Bizlerde ziyaretçilerimizin bu sualini yanıtsız vazgeçmemek ismine saklı ileti atma mevzusunda ayrıntılı bilgiler paylaşma kararını aldık. Bu içeriğimizle beraber saklı ileti atma mevzusunda bilgiler paylaşacağız. Bununla beraber saklı no ileti yollama, numara görünmeden ileti atma programı, saklı sms atma, numarasız ileti atma, saklı numaradan ileti atma başlıklarında değişik bilgileri de paylaşmış olacağız.

Sevgilimizle, ailemizle veya öteki insanlarla mesele yaşıyor olabiliriz. Onlara şaka yapmak için veya değişik nedenler dolayısıyla saklı iletiler yollamak isteyebiliriz. Başka Bir Deyişle numaranız görünmeden karşı tarafa istediğiniz iletiyi atarak onlara şaka yapabilirsiniz. Peki, bu bütün olarak nasıl yapılıyor? İşte sizlere saklı ileti atma yolu…

Saklı Numaradan İleti Atma

Saklı numaradan başka bir deyişle numaranız gözükmeden ileti atmak istiyorsanız bir telefona ve telefonun içerisinde cerrah hattına sahip olmanız gerekir.  Telefonunuzun ne olduğunun hiçbir ehemmiyeti yoktur. İsterse Android, isterse iPhone işletim sistemine sahip bir telefon olabilir.

saklı ileti atma yöntemi

Saklı İleti Atma Nasıl Yapılır?

Şayet birisine telefonunuzdan numaranız gözükmeden saklı ileti atmak istiyorsanız yapmanız gerekenler çok kolaydır. Paylaşacağımız yöntem sayesinde numaranız hiçbir biçimde gözükmeden karşı tarafa dolaysız olarak saklı ileti yollayabilirsiniz. Android, iPhone veya öteki marka telefonlarınızın ileti atma kısmına girin ve alttaki adımları uygulamaya başlayın…

Vodafone Saklı İleti Yollama

Vodafone hatlarda geçerli olan saklı ileti yollama vakayı için yapmanız gerekenleri sırasıyla altta hisseleştik.

Uslu cep telefonunuzun ‘ ’İletiler ’ ’ kısmına girin.İleti yazma kısmına iletinizi yollamak istediğiniz bireyin 10 haneli numarasını yazın.Boşluk vazgeçin ve iletinizi yazın.SMS ’i 4040 numarasına gönderin.

Bu yöntem sayesinde numaranız gözükmeyecektir ve karşı tarafa ileti ‘ ’4040 ’ ’ başlığıyla gitmiş olacaktır. Başka Bir Deyişle iletinin sevk edildiği telefon numarası sizin numaranız değil ‘ ’4040 ’ ’ olacaktır. Bu yöntemin şu anda aktüel olup olmadığını öğrenmiyoruz fakat kendinizde sınayarak neticeyi test edebilirsiniz.

Turkcell Saklı İleti Yollama

Turkcell veya öteki cerrahların her birisi için yukarıyada paylaşmış olduğumuz saklı ileti atma yöntemini kullanabilirsiniz. 4040 ’a yollayacağınız her bir sms karşı tarafa numaranız gözükmeden gitmiş olacaktır.

Saklı İleti Atarken Dikkat Etkeniz Gerekenler!

Karşı tarafı evhama düşürebilecek, karşı tarafı taciz eden veya hakaret, argo, küfür kapsayan iletiler yollamak büyük bir kabahattir. Numaranızın gözükmüyor olması size güvence vermesin. Karşı taraf şayet numarayı bilmek isterse kendi cerrah hattını arayarak bilebilir. Veya karşı tarafı taciz eder biçimde iletiler yollarsanız karşı taraftaki birey sizi duruşmaya verebilir. Bunun şuurunda olun ve ona göre hareket edin.

Genel kategorimize bakmayı unutmayın.

Oy Ver