Anasayfa » İstanbul » Galataport ’a Nasıl Giderim? Yol Tarifi

Galataport ’a Nasıl Giderim? Yol Tarifi

Galataport Nerede, Galataport ’a Nasıl Giderim? Biçiminde sualleri olan ziyaretçilerimize dayanakçı olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin erişim vasıtaları, erişim yolları, yol tarifi, adres veya bağlantı balakalarını alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Galataport Nerede

Galataport nerede diye soracak olursanız sizlere cevabımız Kılıçali Paşa Mah. Meclis-i Mebusan Cad. No: 8 İç Kapı No: 102, 34433 Beyoğlu/İstanbul olacaktır. Bu adrese ulaşabileceğiniz birden fazla erişim yolu ile erişim taşıtı spektrumu bulunmaktadır. Sizlere en uygun erişim vasıtasını ve erişim yolunu seçim ederek süre kaybetmeden süratli bir biçimde ulaşabilirsiniz.

GalataPort Kimin

Galataport kimin veya Galataport sahibi kim? Diye ziyaretçilerimiz çok fazla sual sormaktadır. Galataport şahısa ait bir yer değildir. İki holdingin bir araya gelerek ortaya çıkarttığı projedir. Galataport ’un sahibi Doğuş Holding ve Balakalı Holding ’tir.

GalataPort Giriş Fiyatı Ne Kadar

GalataPort tamamen fiyatsız bir alandır. GalataPort ’a girişte veya GalataPort ’ta gireceğiniz rastgele bir mekanda fiyat ödemenize gerek yoktur. Fakat içerideki mağazalar, aktiflik alanlarına giriş ve konserler için fiyat ödemeniz gerekebilir. GalataPort aktiflik takvimini takip ederek konser fiyatları gibi fiyatların her bkocamanını ayrıntılı bir biçimde öğrenebilirsiniz.

Galataport ’a Nasıl Giderim

Galataport Nasıl Giderim, Galataport yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere cevabımız birden fazla erişim vasıtasını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de öteki erişim taşıtlarıyla süratli bir biçimde gidebilirsiniz.

Anadolu Yakası Tarafından Gelmek için;

Kartal, Pendik, Maltepe taraflarından gelmek istiyorsanız Kadıköy-Tavşantepe metrosuyla Ayrılıkçeşme istasyonunda indikten sonra Marmaraya aktarma yapıp Marmaray ile Sirkeci durağından indikten sonra Kabataş-Bağcılar tramvayına aktarma yapınız. Tramvay ile Tophane durağında indiğinizde Galataport ’a erişim sağlamış olursunuz. Üsküdar ’dan gelmek istiyorsanız Marmarayı kullanarak Sirkeci durağından indikten sonra Kabataş-Bağcılar tramvayına aktarma yapınız. Tramvay ile Tophane durağında indiğinizde Galataport ’a erişim sağlamış olursunuz. Ümraniye ’den gelmek istiyorsanız Üsküdar-Çekmeköy metrosuna binerek Üsküdar son durakta ininiz. Buradan Marmaraya aktarma yaparark Sirkeci durağında indikten sonra Kabataş-Bağcılar tramvayına aktarma yapınız. Tramvay ile Tophane durağında indiğinizde Galataport ’a erişim sağlamış olursunuz. Kadıköy ’den gelmek için Eminönü güzergahına giden vapurlarla karşıya geçtikten sonra Kabataş-Bağcılar tramvayına aktarma yapınız. Tramvay ile Tophane durağında indiğinizde Galataport ’a erişim sağlamış olursunuz.

Avrupa Yakası Tarafından Gelmek için;

Taksim ’den gelmek istiyorsanız fenikülere binerek Kabataş ’a ininiz. Buradan Kabataş-Bağcılar tramvay hattıyla Tophane durağında inerek Galataport ’a erişim sağlamış olursunuz. Güngören, Bağcılar veya Merter taraflarından gelmek isterseniz Kabataş-Bağcılar tramvay hattıyla Tophane durağında inerek Galataport ’a erişim sağlamış olursunuz. Esenler ve Bayrampaşa taraflarından gelmek istiyorsanız Yenikapı-Havalimanı metrosuyla Aksaray istasyonunda inerek Kabataş-Bağcılar  tramvay hattıyla Tophane durağında inerek Galataport ’a erişim sağlamış olursunuz. Büyükçekmece, Esenyurt, Avcılar, Küçükçekmece, Bahçelievler taraflarından geliyorsanız Metrobüs ile Cevizlibağ durağında indikten sonra Kabataş-Bağcılar tramvayına aktarma yapınız. Tramvay ile Tophane durağında indiğinizde Galataport ’a erişim sağlamış olursunuz.

GalataPort Otobüs Seferleri

26 Dikilitaş 26A Fulya Semti 28 Topkapı / Son Durak88-48a İstikameti 28T Beşiktaş Peronlar 30D Vadi 70KE Kurtuluş / Taksım İstikameti 46E Eminönü / Son Durak 46e-46ç-70fe İstikameti 66 Gülbağ / Son Durak İstikameti 78 Eminönü / Son Durak 146b-33-33b-33d-78-78h-79ge İstikameti 79E Kayabaşı Kiptaş Peron / Son Durak İstikameti EM1 Eminönü EM2 Karaköy / Emınönü İstikameti 31E Eminönü 32 Cevatpaşa 33 Giyimkent 33B Giyimkent 33E Eminönü 33ES Eminönü 33TE Eminönü 33Y Eminönü

Galataport Mağazaları

Galataport mağazaları, Galataport ’ta hangi mağazalar var? Biçiminde sualler almaktayız. Galataport ’ta 250 adet mağaza bulunmaktadır. Aradığınız her şeyi çok kolay bir biçimde bulabileceğiniz Galataport ’ta Adamo, MySabella, Adidas, Nike, Altınyıldız, LC Waikiki, DeFacto, Arte Diore, Avva, Benetton, Beymen, Dünyagöz Optik, Cakra, D&R, Hars, Lamy gibi mağazalarda bulunmaktadır.

GalataPort İş Duyuruları

GalataPort çok büyük ve geniş bir mağaza ağına sahip olduğu için aralıksız olarak yeni emekçi alımları yapmaktadır. Misalin; Paklik emekçisi, satış danışmanı, kasiyer, market vazifelisi” gibi bir çok iş kategorisinde alımlar oluyor. Galataport İş Duyuruları için GalataPort resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Galataport Telefon Numarası

Telefon: 444 52 66

GalataPort Resimleri

GalataPort ’a daha yakından bakabilmeniz ve inceleyebilmeniz ismine bir kaç tane resmi inceledik ve bu mevzumuza dahil ediyoruz. GalataPort ’un resimlerini alttan inceleyebilirsiniz.

Youtube GalataPort Videoları

Youtube ’da GalataPort ’u tanıtan bir çok video bulunmaktadır. Bizler sizler için inceledik ve bu videoları bularak mevzumuzun içerisinde paylaşıyoruz. GalataPort ’u daha yakından araştırmak isterseniz paylaştığımız videoları izleyerek daha ayrıntılı balaka sahibi olabilirsiniz.

İçeriğimizin sonuna geldik. Umarız bu içeriğimizle birlikte Galataport ’a Nasıl Giderim, Galataport yol tarifi, Galataport nerede? Gibi tüm balakaları ayrıntılı bir biçimde bilmişsinizdir. Şimdi isterseniz bir öteki içeriğimiz olan Palladium AVM Nasıl Giderim‘e göz atabilirsiniz.

 

Oy Ver