Anasayfa » Gezilecek Yerler » Fethiye Nerede Nasıl Giderim? Yol Tarifi

Fethiye Nerede Nasıl Giderim? Yol Tarifi

Fethiye nerede, Fethiye ’ye Nasıl Giderim?, Fethiye yol tarifi nedir? Biçiminde bizlere çok sık bir biçimde ziyaretçilerimizden sual gelmektedir. Bu içeriğimizle beraber sizlere Fethiye nerede, Fethiye yol tarifi gibi başlıklarda ayrıntılı bir biçimde bilgilendirme sunmuş olacağız. Fethiye yol tarifi ve çok daha aşırısı için bu içeriğimiz sizlere dayanakçı olacaktır.

Türkiye ’nin sit alanı olarak öğrenilen ve en popüler tatil beldelerinden bir tanesi olan Fethiye, masmavi bir denize sahiptir. Aynı zamanda deniziyle beraber yeşil ormanları, koyları ve antik şehirleri bulunmaktadır. Başka Bir Deyişle Fethiye ’ye gelerek cenneti yaşayabilirsiniz. Kelebekler vadisi ve pak havası sayesinde büyülenmemeniz elde değildir. Fethiye ’de tatil yapmak isteyenler için yazımızın sonlarına doğru dolaşılması gereken yerler hakkında da ayrıntılı bilgi paylaşımında bulunduk.

Fethiye Nereye Bağlı

Kendi başına bir ilçedir ve Muğla ’ya bağlıdır.

Fethiye ’ye Nasıl Giderim?

Fethiye Nasıl Giderim? veya Fethiye yol tarifi biçiminde merakı olan tüm ziyaretçilerimize bu içeriğimiz ayrıntılı bir anlatım kapsamaktadır.

Fethiye Yol Tarifi

Fethiye ’ye gitmek için kullanabileceğiniz rota ve yol tarifi alttaki gibidir.

İstanbul ’dan Fethiye ’ye Nasıl Giderim?

Kendi özel taşıtınızla İstanbul ’dan Fethiye ’ye gitmek isterseniz 795 kmlik yolculuk sizleri beklemektedir. İlk çıkış rotanız İstanbul olacağı için sırasıyla şu şehirlerden geçiş yapacaksınız; Bursa, Balıkesir, Akhisar, Manisa, İzmir. En son İzmir ’e geldiğinizde Torbalı ’dan Aydın – Muğla ’ya geçiş yapıyorsunuz daha sonra da Muğla ’dan Fethiye ’ye basitçe giderek seyahatinizi bitirebilirsiniz. Vasati olarak yolculuğunuz 9 saat sürecektir.

İstanbul Fethiye Arası Kaç KİLOMETRE

İstanbul Fethiye Arası 795 kmdir.

İstanbul Fethiye Arası Kaç Saat

İstanbul Fethiye arası 9 saattir.

İzmir ’den Fethiye ’ye Nasıl Giderim?

İlk çıkış noktanız İzmir olacağı için ilk evvel Torbalı ’ya gitmeli ve Torbalı ’dan Aydın, Çine yolu üzerine gitmelisiniz. Daha sonra Muğla ’ya varmalı ve Muğla ’dan sonra da Köyceğiz, Dalaman doğrultusunda devam ederek Fethiye ’ye olan seyahatinizi bitirebilirsiniz.

İzmir Fethiye Arası Kaç KİLOMETRE

İzmir Fethiye arası 115 kmdir.

İzmir Fethiye Arası Kaç Saat

İzmir Fethiye arası 1.30 saattir.

Fethiye ’ye Giden Otobüsler

İstanbul ’dan Fethiye ’ye otobüsle gitmek isterseniz yolculuğunuz 15 saat ortamı sürecektir. Bilet maliyetiyse 250 TL ile 500 TL arasında farklılık göstermektedir. Sizler için altta Fethiye ’ye giden otobüsleri sıraladık.

Kamilkoç Metro Varan Pamukkale Turizm Lider Turizm İsmail Ayaz Turizm Has Turizm Fethiye Seyahat Batı Antalya Tur

Fethiye Dolaşılması Gereken Yerler

Fethiye dolaşılacak yerler nereler diye merak edenlere yeniden bu başlığımız dayanakçı olacaktır.

Kelebekler Vadisi Fethiye Ölüdeniz Likya Yolu Saklıkent Kanyonu Kayaköy Faralya Aşıklar Tepesi Tlos Antik Kenti Fethiye Müzesi Balık Hali Fethiye Kral Kabirleri Gizlikent Pınara Antik Kenti Afkule Manastırı Kabak Koyu Katrancı Koyu Günlüklü Koyu Gemiler Koyu Sarıgerme Köyceğiz Gölü İztuzu Plajı

Fethiye Belediyesi Şikayet Hattı

Fethiye belediyesi telefon numarası 444 90 82 ’dir. Fethiye Belediyesi resmi internet sitesi

fethiye yol tarifi

5/5 - (1 Oy)