Anasayfa » Genel » Eskişehir Diş Hastanesi Nerede Nasıl Giderim

Eskişehir Diş Hastanesi Nerede Nasıl Giderim

Eskişehir diş hastanesi nerede? Eskişehir diş hastanesine nreel gidilir? Sorularına yanıt arıyorsanız bu içeriğimiz sizlere takviyeci olacaktır. Eskişehir ’in azıcık dışında kalan fakat otobüsler veya tramvaylar aracılığıyla çok kolay bir biçimde ulaşabileceğiniz Eskişehir yeni diş hastanesine gitmek için alttaki erişim araçlarını, erişim yollarını kullanabilirsiniz.

İlk olarak 1978 yılında Eskişehir Dispanseri ismiyle hizmet sunan Eskişehir diş hastanesi bir devlet hastanesidir. Sağlık Bakanlığı ’nca kontrolleri yapılan bu hastanenin adından da anlaşılabileceği üzere ağız ve diş sıhhati merkezi olarak bilindiği bir reeldir. Eskişehir yeni diş hastanesi 2010 yılında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ’ın katılımıyla ulusa açılmıştır.

Eskişehir Diş Hastanesi Nerede

Eskişehir ağız ve diş hastalığı merkezinin bilinen asıl konumu Yenikent Semti Piri Reis Sokağı No:28 Odunpazarı/ESKİŞEHİR ’dir. Odunpazarı ’nda bulunan Eskişehir ağız ve diş hastalıkları hastanesine tramvay veya otobüsle gidebilirsiniz.

Eskişehir Diş Hastanesine Nreel Gidilir

Diş hastanesine gidebilmek için kullanabileceğiniz birden fazla erişim vasıtayı bulunmaktadır. Bu erişim araçlarından 2 tanesi belediyenin sağlamış olduğu otobüs ve tramvaydır. Otobüs ve tramvay haricinde dolmuşlar aracılığıyla da hastaneye erişim sağlayabiliyorsunuz. Otobüsle diş hastanesine gitmek için altta yazılı olan numarası yazılı olan otobüslere binebilirsiniz.

Diş Hastanesine Giden Otobüsler

2, 13, 26, 32, 44, 8K, 56S, 59S, 63S, 63K, 999S bu numaraya sahip olan her bir otobüsle diş hastanesinin önünde inebilirsiniz.

Eskişehir Ağız ve Diş Sıhhati Hastanesi Telefon Numarası

Eskişehir ağız ve diş sıhhati hastanesi telefon numarası 0222 229 09 19 ’dur. Bu telefon numarası aracılığıyla hastaneyle irtibat kurabilirsiniz. Hastane ve telefon numarası 24 saat sarihtir.

Eskişehir Diş Hastanesi Hekimleri

Eskişehir yenikent diş hastanesinde 29 adet diş doktoru bulunduğu bilinmektedir. Bu diş hekimlerinin birkaç tanesinin adları sırasıyla alttaki gibidir;

N. Ceyda Gökgöz Füsun Özdamar Dt. Mehmet Selçuk Özbek Arzu Akalın Ahmet Cebe Tonguç Ali Yemeni Esra Mercan Koçver Esin Gördeli İbrahim Okur Kadriye Bor Halil Ünsal Hatice Kılınç Bektaş Fulya Özdiş Sadettin Duruer Murat Volkan Dinçer Kültüral Taşdemır Züleyha Tülay Atmaca Tülin Uludoğan

Oy Ver